Skocz do zawartości

SUZUKI GSX750 czy można zrobić nim wheelie ?


fila
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje rzetelnych informacji czy jest to możliwe? jeśli tak czy jest to trudno wykonalne?

 

będzie mi potrzebne do sądu jako dowód w sprawie, najlepiej dla mnie jakby okazało się to bardzo trudne do zrobienia lub niemożliwe (z racji masy motocykla) i miałbym to na piśmie podpisane przez rzeczoznawcę

 

każda pomoc będzie dla mnie niezmiernie ważna, np. wskazanie kto takie orzeczenie mógłby wydać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś niewesoła sprawa z tego wygląda. Sąd itp.

 

Pewnie że się da Gixxefa postawić na koło, trzeba tylko dać ostro w palnik.

 

Rzeczoznawca raczej nic Ci nie pomoże. Musiałby jeździć na moto i trenować stunt żeby powiedzieć czy się da czy nie. A gumować się na na wszystkim, nawet na HD. Jedyną szanowaną opinią byłaby opinia zawodowego jeźdźca moto, jakiegoś instruktora, technika policyjnego z drogówki itd. Policja niestety będzie Ci robiła pod górkę jeśli masz być ukarany za jazdę na kole, a żaden autorytet w sprawach motocyklowych raczej nie istnieje w Polsce.

 

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mimo wszystko obstawiam przy swoim! Nie da rady-za mało kunia :buttrock:

 

 

Popatrz na Youtube. Kilka klipów jest. Fakt że kiepskie wheelie, moto cięzkie albo kierowca-łajza ale jednak odrywa koło i się podnosi. Jakby dał ostro w palnik to by się nakrył tym Gixxefem. GSX600F to już inna bajka, 70 zagłodzonych koni i masa robią swoje. Ciężko zbliżyć się do 200km/h na autobahnie a co dopiero robić wheelie.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś niewesoła sprawa z tego wygląda. Sąd itp.

 

Pewnie że się da Gixxefa postawić na koło, trzeba tylko dać ostro w palnik.

 

Rzeczoznawca raczej nic Ci nie pomoże. Musiałby jeździć na moto i trenować stunt żeby powiedzieć czy się da czy nie. A gumować się na na wszystkim, nawet na HD. Jedyną szanowaną opinią byłaby opinia zawodowego jeźdźca moto, jakiegoś instruktora, technika policyjnego z drogówki itd. Policja niestety będzie Ci robiła pod górkę jeśli masz być ukarany za jazdę na kole, a żaden autorytet w sprawach motocyklowych raczej nie istnieje w Polsce.

 

opiszę sprawę będzie łatwiej zrozumieć dlaczego mi zależy:

 

postawiono mi kilkadziesiąt zarzutów: wyprzedzanie na przejściu, zajeżdżanie drogi, zmiana pasa ruchu bez sygnalizacji i ucieczka przed policją na niby jednym kole, żeby nr nie było widać (ale jakoś je mają), to wszystko działo się pod Radomiem o 1 w nocy i razem z innym motocyklistom

 

oczywiście moje zaprzeczenia, że mam prawo jazdy i motor od 3 lat i nawet nie umiem postawić motoru na jednym kole (twierdziłem, że raczej jest to niemożliwe) nic nie dały, a o 1 w nocy to ja spałem i nigdy nawet nie jeździłem na motorze !

 

policja ma numer i tyle - sprawa idzie do sądu, pkt będzie pewnie ze 20 albo lepiej i grzywna z 1000

 

wytłumaczenie jest tylko jedno ktoś podrobił mój numer, drugi motocyklista pewnie też będzie twierdził, że to nie on.

 

dlaczego podrabiają nr, a nie wymyślają ? ukraść tablicę jest trudno, podrobiony numer podczas pościgu może być sprawdzony i podane dane właściciela, więc zajebisty policjant, któremu ucieknie motocyklista cieszy się, że i tak go namierzy, w przypadku nr, którego nie ma w ewidencji pojazdów może nie popuścić - tak ja sobie to tłumacze

 

zresztą na Warszawskiej w Radomiu w sezonie słychać było nocne jazdy prawie codziennie to jak mi powiedziała policjantka na szczęście to tylko wykroczenia (jak by kogoś zabił i uciekł to pewnie bym siedział w wiezieniu i czekał do rozprawy bo im nr do mojego motoru pasował !)

Edytowane przez fila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteś w gównie po uszy. A czy Oni nie muszą Ci tego jakoś udowodnić że to Ty jechałeś? Bo jak nie jechałeś to Cię nie zatrzymali czyli nie mają pewności że Ty to Ty. Poszukaj dobrego adwokata, niech coś Ci poradzi. No chyba że masz zbędny tysiak i nie potrzebujesz prawa jazdy w ciągu najbliższych kilku lat.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym poszedł tą samą linią obrony co podczas sfotografowania mojego moto od dupy strony fotoradarem przenośnym rapid, czyli nie wiem kto to jechał i ch*j wam w dupe, szukajcie sobie.

 

Przyjechał wieczorem klient, dałem mu moto na próbę, poręczył mi pieniężnie więc nie spisałem danych osobowych, bo miałem sianko na zabezpieczenie. Na drugi dzień klient przyjechał i powiedział że nie chce kupić tego moto bo nie idzie na gume i oddał kase :bigrazz:

 

Ale nie unikniesz mandatu za niewskazanie sprawcy. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o którego gsx-a ci chodzi?

mała inazuma idzie bez problemu (z klamy na 1ce)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HunterM myślę że twoje rozwiązanie najlepsze, bo i tak jak mu dowalą za wymuszenia itp to niewiele zmieni.No chyba że jakimś cudem udowodni że to nie jego motor.

 

fila a jesteś pewien że nikt ci moto nie podpier*** i joyride'a małego nie zrobił?Jeśli by tak było to będzie dla ciebie nauczką żeby zamontować takie wydechy które by cię obudziły po odpaleniu moto;).

 

A ze zdjęcia nie wynika że to nie twoje moto?Przecież nie mogą ci dać mandatu chyba tak po prostu bez dowodów żadnych!

 

Co do stawiania na koło to widziałem jak w 2 osoby vt750 zrobili whellie więc raczej nie przejdzie to że się nie da.Fakt że byli pro, ale na dobrą sprawę to nawet na skuterach i simsonach robią circle;).Sytuacja strasznie chu*owa.Nie zazdroszczę

Edytowane przez Deathraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale GS500E to nie Gixxef, więc idzie na koło bez problemu. Zauważ że GSX-F to najbardziej skurwiały motocykl z owiewkami, mułowaty jak Cartman z South Park`u i pełen jak zawodnik sumo. Niełatwo postawić tego garbusa na koło. :banghead: No ale się da. Osobiście latałem jako pasażer podczas jazdy na kole starą Yamahą XS360 wykastrowaną do 27KM albo i mniej, nie wiem ile kucy miała ale z górki do 110km/h się rozpędzała. :biggrin: A na kole szła jak dzika. We dwoje było jeszcze łatwiej na kole więc we dwójkę z kumplem lataliśmy. :buttrock: Armaturę tylko we dwójkę da się postawić na koło. Znajomy stawiał HD FatBoy na koło z małżonką jako plecak. :biggrin:

 

 

Takie coś też lata na kole, a waży blisko 400kg.

http://www.youtube.com/watch?v=ke9It7QDqtM

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...