Skocz do zawartości

Ekspres Reporterow - Wypadek motocyklowy w Czechach


Whiplash666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co o tym sadzicie ?? wrto obejrzec, jest to pierwszy reportaz http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-re...o/27102009-2145

 

poprostu jak widze takie zeczy to mnie szlak trafia, gosc wyjechal motocykliscie przez co zginelo jego dziecko i jeszcze twierdzi ze wina motocyklisty :eek:

Edytowane przez Whiplash666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że motocyklista jechał blisko 120km/h o 70km/h (choć nie jest to potwierdzone bo działania prokuratury czeskiej jak i polskiej pozostawiają wiele do życzenia) za dużo w tym miejscu, wszyscy teraz się rzucą do obrony motocyklisty nie zważając na to że kierowca auta mógł go nie widzieć bo tamten zapier*alał.

Teraz to brzmi bardziej sensownie.

Edytowane przez kuba3ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym sadzicie ?? wrto obejrzec, jest to pierwszy reportaz http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-re...o/27102009-2145

 

poprostu jak widze takie zeczy to mnie szlak trafia, gosc wyjechal motocykliscie przez co zginelo jego dziecko i jeszcze twierdzi ze wina motocyklisty :eek:

 

 

No widzisz sprawa wyglada tak a nie inaczej sadzac po zdjeciach to moto ruszalo z przejazdu kolejowego, ktory byl po prawej... jaka mogl osiagnac predkosc ?? na maksymalnej pale nie wydaje mi sie zeby to bylo wiecej jak 60-70 (tylko mi sie zdaje). Z zeznan ojca moto trafilo przy 120 i motorniczy sobie potem spokojnie siedzial ?? przydala by sie porzadna rekonstrukcja ze zdjeciami odleglosciami itp bo tak to mozemy sobie gdybac co do predkosci kto ma racje... nie ustawiam sie po zadnej ze stron, ta sprawa sie bedzie bardzo dlugo ciagnac i mysle ze obydwa panstwa beda sie trzymac swojej wersji... jesli ktos znajdzie zdjecia tego skrzyzowania z przyblizonymi odleglosciami byloby fajnie :)

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz sprawa wyglada tak a nie inaczej sadzac po zdjeciach to moto ruszalo z przejazdu kolejowego, ktory byl po prawej... jaka mogl osiagnac predkosc ?? na maksymalnej pale nie wydaje mi sie zeby to bylo wiecej jak 60-70 (tylko mi sie zdaje)

 

zwlaszcza ze mnie rozjebala matka dziecka w pewnym momecie mowiaca " no siedzial tam na trawie i nawet nie podszedl przeprosic" :banghead: przy 120 na cyferblacie to by se raczej bestrosko nie siedzial

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że motocyklista jechał blisko 120km/h o 70km/h (choć nie jest to potwierdzone bo działania prokuratury czeskiej jak i polskiej pozostawiają wiele do życzenia) za dużo w tym miejscu, wszyscy teraz się rzucą do obrony motocyklisty nie zważając na to że kierowca auta mógł go nie widzieć bo tamten zapier*alał.

Ja nikogo nie bronie i nikogo nie mam zamiaru oskarżać od tego jest prokuratura która zresztą działa niezbyt udolnie w tym przypadku.

 

Przedstawiasz jakieś teorie na niekorzyść motocyklisty i twierdzisz że nikogo nie oskarżasz?

Tekst wybitnie sugerujący :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok źle sformułowana ta moja wypowiedź;/zaraz poprawie.

Bardziej mi chodziło o to że teraz wszyscy rzucą się do obrony motocyklisty tylko dlatego że jest motocyklistą.Prawie za każdym razem właśnie tak jest a pierwszy post założyciela tematu pozwala wnioskować że i w tym przypadku tak będzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok źle sformułowana ta moja wypowiedź;/zaraz poprawie.

Bardziej mi chodziło o to że teraz wszyscy rzucą się do obrony motocyklisty tylko dlatego że jest motocyklistą.Prawie za każdym razem właśnie tak jest a pierwszy post założyciela tematu pozwala wnioskować że i w tym przypadku tak będzie.

 

to sa moje osobiste wnioski i przemyslenia wyciagniete na podstawie faktow w reportazu ;)

 

temat zalozony w tym celu zeby sprawdzic czy mam w glowie dobrze poukladane i potrafie interpretowac fakty :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link coś nie teges

 

 

ja tylko przypomnę że na ISDE w kielcach ktmem przywalił w osobówkę to nikt nie przeżył, napewno więcej niż 120 to nie było a motocykl lekki koło 200kg z kierowcą

 

http://www.enduro.pl/foto_enduro/isde2004/isde2004_13.jpg

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwlaszcza ze mnie rozjebala matka dziecka w pewnym momecie mowiaca " no siedzial tam na trawie i nawet nie podszedl przeprosic" :banghead: przy 120 na cyferblacie to by se raczej bestrosko nie siedzial

 

To w ogóle dziwna sprawa. Ojciec dziecka twierdzi, że samochód przewrócił się po wypadku, a do tego faktycznie siły trzeba nielichej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w ogóle dziwna sprawa. Ojciec dziecka twierdzi, że samochód przewrócił się po wypadku, a do tego faktycznie siły trzeba nielichej.

Kolega z forum twierdzi co innego. Nawet policja i ubezpieczyciel nie twierdzili, że jechał za szybko, a Peugeota 206 przewrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno w tym reportażu nie zostało kompletnie wyjaśnione-kto jechał drogą z pierwszeństwem. W ogóle brak jakichkolwiek konkretów przez kilkanaście minut pierdolenie o niczym. Z tego co ja zrozumiałem to Pug jechał drogą z pierwszeństwem i z boku go motocykl uderzyl. Czy zle mysle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...