Skocz do zawartości

SUNSTAR czy JT?!?!?!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak jak w temacie. Czeka mnie wymiana napędu...Zakupiłem już najmocniejszego DID-a w wersji gold i teraz mam dylemat której firmy zębatki wybrać, żeby jak najdzielniej znosiły ten spory moment i moc(GSXR-1300).

 

Może ktoś już miał okazję zjeździć te dwie firmy i ma jakieś ciekawe wnioski.

Ja u siebie miałem zębatki sunstar i pod koniec w przedniej zęby zrobiły się ostre jak igły a ich końcówki się pozakrzywiały...

 

I kolejne pytanko. Czy zębatki też są w wersji stadart, wzmocnionej i super wzmocnionej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak jak w temacie. Czeka mnie wymiana napędu...Zakupiłem już najmocniejszego DID-a w wersji gold i teraz mam dylemat której firmy zębatki wybrać, żeby jak najdzielniej znosiły ten spory moment i moc(GSXR-1300).

 

Może ktoś już miał okazję zjeździć te dwie firmy i ma jakieś ciekawe wnioski.

Ja u siebie miałem zębatki sunstar i pod koniec w przedniej zęby zrobiły się ostre jak igły a ich końcówki się pozakrzywiały...

 

I kolejne pytanko. Czy zębatki też są w wersji stadart, wzmocnionej i super wzmocnionej?

 

kup PBR

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w kompletnym zestawie napędowym DID-a łańcuch X-ringowy i zębatki JT, zdawcza po 14tys pogubiła ząbki założyłem nową bo łańcuch dalej ma jeszcze regulację, tylnym kołem się nie przejmuj bo jest najtrwalsze z całego napędu tylko zdawczą warto kupić jak najlepszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w kompletnym zestawie napędowym DID-a łańcuch X-ringowy i zębatki JT, zdawcza po 14tys pogubiła ząbki założyłem nową bo łańcuch dalej ma jeszcze regulację, tylnym kołem się nie przejmuj bo jest najtrwalsze z całego napędu tylko zdawczą warto kupić jak najlepszą.

 

nie koniecznie, ja mialem taki zestaw: zdawcza JT a tyl VAZ do tego lancuch VAZ i wszytko skonczylo sie bardzo szybko tyl vaza wygladal tragicznie na tomiast ztawcza JT jeszcze sie trzymala... gdyby nie to ze tyl zuzyl sie tak szybko to naped pewnie by jeszcze pociagnol...

Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jest w stanach i teraz za miesiąc wraca wiec może by mi coś przywiózł...

 

I tak z ciekawości sobie patrze a tam rzadne DID-y w modzie tylko 90% to RK. A z tego co wiem to RK jest półkę niżej od DID-a.

 

Druga sprawa - dostać tam sunstara czy JT to też nie lada kłopot. Natomiast bardzo cenią się zebtaki firmy VORTEX. Słyszał ktoś coś o tym???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...