Skocz do zawartości

Honda Shadow 1100


dzalew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hymm a co mi po twoim zrozumieniu nie rozumiesz mojego pytania? napiszę tak kolego jestem w pewnym forum od paru lat także irytuję się gdy czytam posty z ogromną ilością błędów ortograficznych jednak to do czego ty pijesz choć jestem tu nowy śmiem twierdziś że to jakaś żenada czuję się jak na forum polonistów lub ojczyzna -polszczyzna trochę wyluzuj

No nie wiem, co Ci po moim zrozmieniu (ale skoro zadajesz pytania na forum, to chyba właśnie po to, żeby inni je zrozumieli, czyż nie?), ale przynajmniej w temacie zmieniłeś na Hondę. To już coś! :clap:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chop nowy,zestresowany :wink: dajcie spokój ;)

Słusznie. Nie ma co ciągnąć dalej tematu.

Wracając do głwnego wątku - moje zdanie jest takie, że kupować trzeba to, co się podoba. Jeśli chodzi o japońskie choppery/cruisery (a wokół nich kręci się chyba ten temat) - marka nie ma aż takiego znaczenia, bo motocykle śą jakościowo porównywalne. To trochę jak z japońskimi samochodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w pewnym forum od paru lat także irytuję się gdy czytam posty z ogromną ilością błędów ortograficznych

A interpunkcyjne, gramatyczne i składniowe Cię nie frustrują?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dajcie spokój tym przecinkom i gramatyce. Kolega chce porady,a właściwie chce aby mu kompletnie zamieszać w głowie. Już po dwuch odpowiedziach rezygnuje z hondy 1100, za chwile to już nie będzie chopper, a może cruiser, tylko wygodny turystyk, a może ścig. Dzalew kup to, co Ci się najbardziej podoba, podejżewam że i tak po sezonie bedziesz szukał czegoś innego - mocniejszego, słabszego bardziej ekonomicznego itp.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sobie mogę stwierdzić że 40-stka to zdecydowanie za młodo na choppra :D

 

Mam shadowa '87 i dobrze że taki stary model bo przynajmniej ma 68KM. Jak masz 182 cm to uważaj co kupujesz bo faktycznie możesz na małych choprze wyglądać jak na psie. Małe virażki wybij sobie z głowy od razu.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A interpunkcyjne, gramatyczne i składniowe Cię nie frustrują?

 

szczeże NIE! szkołę skończyłem 23 lata temu i choćby z tego tylko powodu moglibyście sobie odpuścić.

 

A co do tego mieszania i szybkiej zmiany decyzji :

- nikt konkretnie niczego nie napisał

- zamiast porady hym me porta una sega

Morał pozostawiam do przemyślenia.

Mimo wszystko dziękuję za pomoc .

Pozdrawiam i kończę temat :clap:

 

Po sobie mogę stwierdzić że 40-stka to zdecydowanie za młodo na choppra :D

 

Mam shadowa '87 i dobrze że taki stary model bo przynajmniej ma 68KM. Jak masz 182 cm to uważaj co kupujesz bo faktycznie możesz na małych choprze wyglądać jak na psie. Małe virażki wybij sobie z głowy od razu.

 

Dzięki Browarny

a już myślałem że nikt nic sensownego do tematu nie wniesie , więc jednak duży hehe i dobrze pozdrowionka!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt konkretnie niczego nie napisał

No zlituj się! Jak to nic konkretnego? Informacje, żebyś nie słuchał porad, tylko kupił to, co Ci się podoba, albo że pod względem jakości Japsy są porównywalne i marka nie ma tak naprawdę znaczenina - to nie konkrety?

Powiedz, czego Ty oczekujesz? Mamy Ci powiedzieć: "Idż synku do sklepu i kup to i to"??? Nie wierzę. Już choćby z racji na wiek jesteś na to za poważny.

Jeśli chcesz dużego cruisera, o mocnym silniku, to kup Hondę VTX 1300 R albo jeszcze lepiej 1800 R. Ale to niestety nie z taką kasą, jak planujesz. Jeśli chcesz dać tylko naście tysięcy - musisz iść na kompromisy.

Poszukaj wśród Drag Starów Albo Vulcanów - też możesz znaleźć coś dla siebie. Ale sorry - nikt Ci tu nie powie, co jest najlepsze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zlituj się! Jak to nic konkretnego? Informacje, żebyś nie słuchał porad, tylko kupił to, co Ci się podoba, albo że pod względem jakości Japsy są porównywalne i marka nie ma tak naprawdę znaczenina - to nie konkrety?

Powiedz, czego Ty oczekujesz? Mamy Ci powiedzieć: "Idż synku do sklepu i kup to i to"??? Nie wierzę. Już choćby z racji na wiek jesteś na to za poważny.

Jeśli chcesz dużego cruisera, o mocnym silniku, to kup Hondę VTX 1300 R albo jeszcze lepiej 1800 R. Ale to niestety nie z taką kasą, jak planujesz. Jeśli chcesz dać tylko naście tysięcy - musisz iść na kompromisy.

Poszukaj wśród Drag Starów Albo Vulcanów - też możesz znaleźć coś dla siebie. Ale sorry - nikt Ci tu nie powie, co jest najlepsze.

 

No ok!

czego oczekiwałem ! - przecież nie pytałem który jest najlepszy , tylko czy ten nieszczęsny shadow 1100 jest dobrym wyborem. Przecież zapewne nie jedna osoba na tym forum coś takiego ma , i to do nich raczej kierowałem to pytanie.

Tak bynajmniej mi się wydawało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litrowa shadowa to bardzo udany motocykl, z fajnymi bajerami (kasacja luzów zaworowych, chłodzenie cieczą, antyhopping itd.) ale zaczyna być wqrwiający przy dalszych trasach. Przy prędkości rzędu 150-160 zaczyna żreć jak smok (na jednym zbiorniku robisz ok. 100km!), ponadto jedna tarcza z przodu wygina zawieszenie.

 

Tyle że to są wady raczej powszechne wśród chopprów. Jeżeli jesteś na taki typ motocykla zdecydowany to polecam shadowkę. Aha - przy Twoim wzroście to wg wyłącznie 1,1.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

nie bardzo wiem o co ci chodzi tak naprawde . Proponuje zrobić tak

1. okreslic ile mam na to kasy

2. jaki typ moto chcę mieć - jak to Określisz to

3. marka moto

Jak chcesz Hondę shadow 1100 , to musisz sie dowiedziec co chcesz

Jaki rocznik bo

1985-86 najsilniejsza wersja 75 KM

1987 -1995 ciut słabsza 68 KM Obie wersje super moment obrotowy

póżniejsze już trochę słabsze ( ekologia )

Jak chcesz więcej info to pisz na priva

Szerokości Paweł Honda Shadow 1100 - 1989 r :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok!

czego oczekiwałem ! - przecież nie pytałem który jest najlepszy , tylko czy ten nieszczęsny shadow 1100 jest dobrym wyborem. Przecież zapewne nie jedna osoba na tym forum coś takiego ma , i to do nich raczej kierowałem to pytanie.

Tak bynajmniej mi się wydawało ;)

 

Witam.

Ten nieszczesny Shadow 1100 jest dobrym wyborem. W tej klasie moto tylko Drag Star ma dwie tarcze hamulcowe na przodzie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

kolega Grzegorz 9139 ma rację . Ta honda 1100 to jest b. dobry wybór silny i trwały silnik , bezobsługowy napęd itd.

Ale widzę w jego wypowiedzi pewną nieścisłość. Otóż ten model z dwoma tarczami hamulcowymi był produkowany tylko w latach 1885 - 1986 ( jeżeli się mylę to proszę to skorygować )

Była to najmocniejsza wersja tego moto .

Jeżeli o taką Ci DZALEW chodziło to dobrze

Moja oferta pomocy w wyborze ( teoretycznie ) jest akyualna

Pozdrawiam wszystkich " CIENIASOW "

Paweł :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

kolega Grzegorz 9139 ma rację . Ta honda 1100 to jest b. dobry wybór silny i trwały silnik , bezobsługowy napęd itd.

Ale widzę w jego wypowiedzi pewną nieścisłość. Otóż ten model z dwoma tarczami hamulcowymi był produkowany tylko w latach 1885 - 1986 ( jeżeli się mylę to proszę to skorygować )

Była to najmocniejsza wersja tego moto .

Jeżeli o taką Ci DZALEW chodziło to dobrze

Moja oferta pomocy w wyborze ( teoretycznie ) jest akyualna

Pozdrawiam wszystkich " CIENIASOW "

Paweł :lalag:

Dzieki panowie za wypowiedzi , z tego wynika jesli dobrze zrozumialem ze 2 tarcze z przodu sa wazne .

ma je takze yamaha virago 1000 i jest ona w moltszych wersjach (tak na marginesie )

sory za pisownie ale mam dostep tylko do dunskiej klawiatury.Pozdrawiam æåæ

Edytowane przez dzalew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

sorry dzalew , ale zupelnie nie wiem o co Ci chodzi

napisalem Ci dwie konkretne odpowiedzi, ale mam wrażenie , że nie bardzo wiesz co robisz na tym forum

szukasz pomocy, ale zupełnie nie interesują Cię konkrety .

Z twojej ostatniej wypowiedzi wynika , że siedzisz sobie w Danii i się chyba z nudów pojawiłes na tym forum

Masz Yamahę Virago , ale chyba nie 1000 , bo takich nie było tylko 1100

Tam rzeczywiście są dwie tarcze z przodu. Jeżeli to dla Ciebie jest kryterium szukania moto , to jest jeszcze wiele innych z dwoma tarczami ( nie tylko japońskie )

Sorry że to piszę , ale zamknij temat bo my o zupie a Ty o d....e .

Ja ze swojej strony kończę temat i idę czyścić moja Shadowkę

Pozdrawiam ogólnie wszystkich

Paweł :eek: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...