Skocz do zawartości

Czołg za 10-15k dyskusja ogólna :)


WSR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaga jaga a nie jeepa teraz chcę o jagułarze :P

 

Jeep jest super i pewnie prędzej czy później będzie cziroki*, ale teraz czekam na kogoś kto mi powie że będę bardziej zadowolony ze 124 niż xj6 :P

 

 

* - lub inne wcześniej wymienione albo też niewymienione :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o jaga to juz ci zazdraszczam ;0

ale ale , a co powiesz na pieknego 126?

wiem gdzie jest , u jednego wlasciciela od nowosci kupiony w fabryce -orginal 2.6 automat i orginalne 170kkm jak cos to mojegg 6462435

naprawde ciekawa historia

:)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaga jaga a nie jeepa teraz chcę o jagułarze :P

 

Jeep jest super i pewnie prędzej czy później będzie cziroki*, ale teraz czekam na kogoś kto mi powie że będę bardziej zadowolony ze 124 niż xj6 :P

* - lub inne wcześniej wymienione albo też niewymienione :D

 

Ja ci to mowie ze bedziesz szczesliwym i bogatym czlowiekiem jezdzac 124, nie psuje sie, nie gnije, czesci tanie, komfort i bezpieczenstwo, prosty w obsludze czego wiecej chciec :icon_question:

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa 126 to też piękne auto tylko 2.6 odpada ze względu na pojemność :) zresztą mam pewien dystans do KE jetów (chociaż nie mówię stanowczego raczej nie :P ), dlatego jeśli benzynowy to jednak 220, 280 lub 320 a tych niestety nie było w 126.

 

Tak myślę i myślę nad tym jagiem i dochodzę do wniosku że to piękne auto jednak nie pasuje do mojego sposobu użytkowania (no może poza osiągami i komfortem :P). Np nie przepadam za myciem z zewnątrz, tyle że technicznie dbam ale raczej nic poza tym :]. Do tego czasem muszę wjechać w teren niekoniecznie utwardzony, także to przemawiałoby na korzyść dżipa.

 

A póki co sercem nadal pozostaję przy miercedesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o Jaguarze specjalnie XJ6.

Merc przy nim to bryczka, odpada zarowno pod wzgledem komfortu jak i prowadzenia ale nigdy nie ogarniesz rdzy, instalacji elektrycznej i instalacji air cond.

Fanom Merca od razu mowie ze mialem oba samochody i moglem porownac.

Jaguar to swietna zabawka jak mozesz mu poswiecic czas i pieniadze, do normalnego jezdzenia sie jednak srednio nadaje ( mowie tu o kanciastym XJ6 z przelomu lat 70 / 80 i pozniejszych ). Niech cie nie zmyli niska cena samego auta, czesci serwis i ubezpieczenie kosztuja krocie.

Co do Cherokee mialem ladnego do sprzedania ( Grand, skora fur i komoora ale z silnikiem 4l ) ale w zeszlym roku o tej porze.

Za psie pieniadze, szkoda ze sie wczesniej nie objawiles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Forum Jeepa koleś sprzedaje ZJ kupionego w Dubaju, jakiś przebieg chyba 170 000 km, stan ze zdjęc wygląda super, chyba podniesiony ...... cena ok. 20k ale jeżeli wszystko co napisał to prawda to warto :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeep GC z poczatkowej wersji produkcji byl m.inn. wyposazony w silnik 4.0 z reduktorem np242 , skrzynia aw 4 orazw czesci mostami d 35 i d 30 takimi samymi jak w xj [cherokee] . to byly elementy ,ktore zostaly z xj zapozyczone do GC. poza tym to sa dwa calkowicie rozne auta :)

od 94r jedynie silnik 4.0 i czesci mostu sa kompatybilne . reszta auta rozni sie i to znacznie pod wieloma wzgledami

oba mi sie podobaja ;)

choc xj w wersji limited z bezowa tapicerka jest najladniejszy ;)

ale ja jeepniety jestem to wiecie ;)

 

silnik 4.0 znakomicie przyjmuje gaz . mozna zalozyc instalke ll gen. jednak polecam sekwencje ;)

 

 

xj spala na sekwencji ok 16l. lpg do .... to juz zalezy od stylu jazdy i stopnia zmotania .

grand troszke wiecej mysle ze 17-18 .

moj wrangler na 32"kolach pali srednio 20l/100

:)

 

problemow nie ma najmniejszych ;)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

xj spala na sekwencji ok 16l. lpg do .... to juz zalezy od stylu jazdy i stopnia zmotania .

 

Od 13l LPG- przy PSJ* do ....no właśnie :icon_mrgreen:

 

-----------------------------------------------------------------

*PSJ- Pizdowaty Styl Jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...