Skocz do zawartości

Karta motorowerowa od 15 lat ??


rozek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może to dziwnie zabrzmi to co teraz powiem, ale po co wam karty motorowerowe, jak większość jeździ na motocyklach :?: Do czego zmierzam :arrow: Motorower to pojazd o pojemności nie przekraczającej 50ccm i rozwijający maxymalną prędkość 45 km/h. Tak więc teoretycznie nie za bardzo można nazwać motorowerem odblokowany sqter, nie mówiąc już o jakimś ścigu czy enduraku. Jako kontrargument powiem,że sam jestem użytkownikiem skutera i jakbym miał jeździć 45 km/h to prawdopodobnie nie pisałbym dziś tego posta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to dziwnie zabrzmi to co teraz powiem' date=' ale po co wam karty motorowerowe, jak większość jeździ na motocyklach :?: Do czego zmierzam :arrow: Motorower to pojazd o pojemności nie przekraczającej 50ccm i rozwijający maxymalną prędkość 45 km/h. Tak więc teoretycznie nie za bardzo można nazwać motorowerem odblokowany sqter, nie mówiąc już o jakimś ścigu czy enduraku. Jako kontrargument powiem,że sam jestem użytkownikiem skutera i jakbym miał jeździć 45 km/h to prawdopodobnie nie pisałbym dziś tego posta....[/quote']

 

zgodze sie z tym ale to,ze wiekszosc,a praktycznie wszystkie "motorowery" smigaja wiecej niz 45km/h wynika z sytuacji w naszym kraju,np w niemczech nie ryzykowalbym jezdzeniem odblokowanym skutem czy czyms. A co do karty to sytuacja w szkolach tez jest denna,w niektorych da sie wbic do sekretariatu buchnac pieczatke i podbic :? powinno tez to byc organizowane z jakims policjantem ,a nie tak jak w wiekszosci widzialem to tylko nauczyciel se stoi i patrzy jak jezdze ;/ szkoly powinny sumienniej wykonywac obowiazek organoziwonia kursu na karte motorowerowa moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoly powinny sumienniej wykonywac obowiazek organoziwonia kursu na karte motorowerowa moim zdaniem.

 

Dokładnie, tylko ludzie myślą, że skoro motorowery nie przekraczają 45 km/h to nic się stać nie powinno, szczególnie jak jeżdżą po osiedlowych uliczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj brat ma aprille 50cmm i niecale 110 wyciska. Pomyslec co by bylo gdyby rodzice robili takie prezenty na komunie :!:

MASAKRA... Takie małolaty w ogóle przepisów wuchu drogowego nieznają, co widać po ich jeździ na rowerach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak miałem 13 lat to rower rozwaliłem

 

Moge się założyć, że każdy z wypowiadających się w tym temacie również miał wpadki na ulicy i także na początku nie umiał jeździć. Może właśnie dlatego tak nas przeraża myśl, że małolaty dostaną takie maszyny i nie będą przygotowani odpowiednio :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, czy wy musicie roztrząsać takei głupie problemy :?: :!:

Każdy zna swoje możliwości i wie na ile go stać, każdy 13to latek jest inny i niema sensu wypisywać poszczególnych przypadków.

mam przykład bo mam brata 13o letniego który na rowerze jeździć nie umie po ulicy i na ogarze też nie umie

ja jak miałem 13 lat to rower rozwaliłem

No i co za tym idzie :?: Że masz głupiego brata :?: Bo ja w tym poście nie widze rozstrzygnięcia problemu na temat "Karta rowerowa od 15lat".

Moim zdaniem tutaj nie chodzi o wiek tylko, o dojżałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem bez sensu jest mozliwosc zdawania na karte motorowerowa od 15 lat jak na karte do 125 mozna zdawac od 16 roku zycia

a egazaminy to jest poraszka np.teoria u mnie w szkole:dostajemy kartki i wiszyscy przepisujemy od jednego typa ktory mial akurat kodekst drogowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karte do 125

To jest już prawo jazdy tylko że kategorii A1. I tego nie zdaje się jak karty' date=' tylko jak normalne A, może z minimalnymi brakami.

 

wiszyscy przepisujemy od jednego typa ktory mial akurat kodekst drogowy

Jak znasz to po co przepisywać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co za tym idzie :?: Że masz głupiego brata :?:

no mam :)

Moim zdaniem tutaj nie chodzi o wiek tylko' date=' o dojż

 

no tak chodzi o dojrzałośc ,ale powiedz który trzynasotlatek jest dojrzały?

 

podobno faceci osiągają dojrzałość ok. 21 roku życia! :twisted: a niektórzy to nawet do końca życia nie dojrzewają... :D (udowodnione naukowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...