Skocz do zawartości

Stuki i nie tylko w suzuki GS500E


Fazi_NB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A odpowietrzenie baku? po 1km to akurat dystans do wypalenia paliwa z komory plywakowej przy spokojnej jezdzie. Przykrecony kranik, zagiety przewod? Mozliwosci jest troche. Problem z elektryka raczej by okazywal sie przez wyrazne przerywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ten bak się odpowietrza ? Przewody w kraniku są ok. Próbowałem też przestawiać kranik... (on, pri i res.) ale to nic nie dawalo...jak juz po wielu probch udalo mi sie odpalic (nie miał 1,2tys. obrotu lecz jakies 600-700) dodalem gazu i zdechl... probowalem nawet na ssaniu odpalic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie... Jak pojechałem do sklepu to zapytali mnie czy mam + z lewej czy prawej str. Ja na to wielkie oczy i tak koniec z zakupem akumulatora... A i jeszcze tsakie pytanie. Czy to muli byc pojemnosc 11A czy może być większy? np 12 lub 14A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Fazi przestan odpalac na tych wlaczonych swiatlach w koncu, ciezko je wlaczac i wylaczac? Zrob sobie w swoim GS standardowe regulacje, czyli zawory, synchro i czyszczenie gaznikow, posprawdzaqj filtry, swiece itd... To chyba kazdy powinien z nas robic kupujac moto, sam mialem Gs500 i po tym wszystkim byl jak nowy, bo nie oszczedza sie na takich rzeczach skro mamy na kupno sprzetu, nie bedzioesz mial juz problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dałem się wrobić. Widzę temat o GS500 to wchodzę i czytam od początku, widzę swoje posty po pewnym czasie, spoglądam na daty.... 5 minut życia zmarnowałem czytając stary, odgrzebany temat. :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...