Skocz do zawartości

KTM Junior.


mikisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, kupując motocykl enduro niezdawałem sobie sprawy że to AŻ tyle kosztuje. Klocki, oleje, opony, smary, i inne częsci ekspartacyjne, nawet do enduro są to duże koszta, a o crossie nie wspomne. Niestety to drogi sport, trzeba nam było grać na pianinie :biggrin:

Kolego, kup motorynke i tyle, remont silnika kosztuje 100zł, nieprzesadzaj, jak niemasz bogatych rodziców to nie będziesz w stanie utrzymać taki motocykl, chyba że zaniedbasz i się rozleci, ale to nie opłacalne. Zastanów się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciuchy za 2 koła? Nie no, aż tak źle to nie jest. Buty - 400, spodnie 300, ochraniacze - 350, bluza 120, rękawiczki 100, o kurde, no dobra, rzeczywiście jest drogo ;)

buzer/zbroja, kask? Ja za kask, buty, rękawiczki, gogle i buzer dałem deczko ponad 1600zł. Do tego jestem amatorem :)

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciuchy za 2 koła? Nie no, aż tak źle to nie jest. Buty - 400, spodnie 300, ochraniacze - 350, bluza 120, rękawiczki 100, o kurde, no dobra, rzeczywiście jest drogo ;)

Kask lazer 400zł, Buty Oxtar TCX 1100, Spodnie 370, Bluza 120, buzer 350, nakolanniki 150, rękawice 100, gogle 100zł, w miare średnia półka, do tego jeżdże w szmacianej zbroi i tandetnych nakolannikach.

 

 

 

 

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask lazer 400zł, Buty Oxtar TCX 1100, Spodnie 370, Bluza 120, buzer 350, nakolanniki 150, rękawice 100, gogle 100zł, w miare średnia półka, do tego jeżdże w szmacianej zbroi i tandetnych nakolannikach.

Buty można dobre wyrwać za 800zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciuchy to podstawa, ale ja jestem pewien ze autor bedzie jezdzil w tigerze, tenisówkach, i w polarze, to mnie po prostu kurwica bierze jak takiego mijam, jednego nawet ostro opierdoliłem (wiek ok. 14, jechał chyba na klr 650 czy czyms takim, nawet kasku nie miał, i jeszcze na moich oczach przy 50 km/h nie wyrobił na zakręcie (który ja biorę luzem przy 100 ) i wleciał w krzaki, lol, nic mu sie nie stało)

ja na same ciuchy wydałem w cholerę, buty 800, kask 300, 2x google po 100, buzer 400, ochraniacze 300, koszulka 200, mundur (spodnie) 150, rekawice 150 a i tak jeszcze muszę podokupypywać

 

droga zabawa!!

 

zresztą u mnie to są takie dzieci co na minikrosach jeżdzą w dresach i bez kasków, i twierdzą że są "pro motokros", albo najlepsi to ci co jeżdżą po torze pod prąd <obrazek z avatara> ale to oni w takich klimatach siedzą, że żal

Edytowane przez lionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem taka mała 'pomaranczke' w akcji i przy dobrych umiejetnosciach kierowcy wiele potrafi zdzialac :) Nie polecam młodemu 80 na duzych kołach bo nie poradzi sobie z tym bo przy wadze moze z 80 kilo i mocy 30/35 koni to naprawde wiele potrafi a chłopak młody nie doswiadczony to zle moze to sie zakonczyc.

Uwazam zebys szukał czegos pokroju sx 65 :) lecz w kwocie 2tysiace trudno bedzie dostac ew. kup sobie narazie motorynke naucz sie jezdzic i potem do babci dziadka rodzicow cioci wujka chrzestnego chrzestnej zwroc sie o zafundowanie sprzetu wyczonowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

widziałem taka mała 'pomaranczke' w akcji i przy dobrych umiejetnosciach kierowcy wiele potrafi zdzialac :) Nie polecam młodemu 80 na duzych kołach bo nie poradzi sobie z tym bo przy wadze moze z 80 kilo i mocy 30/35 koni to naprawde wiele potrafi a chłopak młody nie doswiadczony to zle moze to sie zakonczyc.

Uwazam zebys szukał czegos pokroju sx 65 :) lecz w kwocie 2tysiace trudno bedzie dostac ew. kup sobie narazie motorynke naucz sie jezdzic i potem do babci dziadka rodzicow cioci wujka chrzestnego chrzestnej zwroc sie o zafundowanie sprzetu wyczonowego.

Na większości technicznych torów(bez długich prostych) taka 85 kręci podobne czasy co 125 i 250 :]

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...