Skocz do zawartości

.....KAWASAKI ???


Rekomendowane odpowiedzi

czytam wszedzie gdzie tylko moge cos znalezc na tematy motoryzacji.

I co z ta Kawa nie tak ,czy tak ???

i czasem slysze lub slyszalem od maniakow (tzn. doswiadczonych motocyklistow) ze "kawe to se lepiej daruj "

i jakos nigdy nikt nie potrafi dokladnie wyjasnic dlaczego !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c

i czasem slysze lub slyszalem od maniakow (tzn. doswiadczonych motocyklistow) ze "kawe to se lepiej daruj "

i jakos nigdy nikt nie potrafi dokladnie wyjasnic dlaczego !

 

To sie tych doswiadczonych motocyklistow pytaj :bigrazz:

 

Troche pytanie masz niescisle.

 

"I co z ta Kawa nie tak ,czy tak ???" Tak.

 

Kazdy model motocykla ma swoje wady fabryczne. Najbardziej znane bylo pekanie ramy w zx6r, zx9r przy glowce. Ale to bylo konsekwencja nieumiejetnego schodzenia z gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam wszedzie gdzie tylko moge cos znalezc na tematy motoryzacji.

I co z ta Kawa nie tak ,czy tak ???

i czasem slysze lub slyszalem od maniakow (tzn. doswiadczonych motocyklistow) ze "kawe to se lepiej daruj "

i jakos nigdy nikt nie potrafi dokladnie wyjasnic dlaczego !

 

Pewnie z tego samego powodu, z którego jak kupować to tylko Honde.

Mi takie podejście do tematu pasuje. Dzięki temu Kawy są tańsze od innych japończyków. ;)

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz ZXR'ów to jeszcze mogę powiedzieć, że KLR ma awaryjną głowicę a stare KLX'y wymagają częstego zaglądania do rozrządu. Więcej grzechów nie pamiętam :wink:

 

Ogólnie to mam już drugą Kawę i jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kawie się mówi że rama, że 3 panewka (zzr 1100) ale trzeba szukać dobrego egzemplarza o który poprzedni właściciel dbał. Jak taki się znajdzie to nie ma co się przejmować tymi opiniami.

 

A przez te legendy o ramach , 2 biegu i panewkach faktycznie ceny moto są niższe.

Ja mimo tego kupiłem dużego zygzaka i nie żałuje :)

 

Pozdrawiam

Arti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też naczytałam się o Kawach i ramach i innych pierdolotach,ale sie uparłam i kupiłam bo mi pod wieloma względami bardziej odpowiadała od innych marek,poza tym w segmencie który mnie interesował była najlepsza i po przejechanym sezonie mogę powiedzieć że jest naprawde fajnym motocyklem. Jak piszą koledzy szukaj perełki albo kup z salonu. :biggrin:

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj perełki albo kup z salonu. :biggrin:

 

W naszych realiach to dotyczy każdej marki, nie tylko Kawy.

 

Ja kupiłem Kawe, bo była pierwszym motocyklem, który nie trzymał się kupy tylko dzięki sznurkom i drucikom... i innym "usprawnieniom" W sumie zrobiłem nią dopiero 6-7k km, ale bez najmniejszych przygód. Żadnego pykania, cykania, stukania dymienia itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam starego GPZ-a 750 unitraka 83rok - ponad 200 000 km przelatane i poza lekkim przydymianiem nic nie dzieje sie niedobrego z silnikiem. A zwiekszone zuzycie oliwy przy takim przebiegu to chyba mozna wybaczyć. :wink:

 

No i główna role w MAD MAX-sie grały :buttrock:

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dbasz, tak masz.

 

Wszystko w temacie.

 

 

Ogólne pytanie bez sensu, bo są modele bardziej udane i mniej udane jak u wszystkich marek. Napisz konkretnie może o jaki motocykl chodzi ?

 

pozdro

 

Cala prawda w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...