Skocz do zawartości

Prosze o pomoc, kupno Mini Crossa ;p


mikisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ile najdłużej taki cross mi wytrzyma jak bym o niego dbał? Eh bez sensu taka motorynka ;D trochę wstyd taką gdzieś wyjechać..

Wstyt? o czym Ty mówisz, owiele lepiej byś wyglądał niż na jakimś chińskim padle. Daj spokój, jak na pierwszy motor w Twoim wieku to motorynka jest idealna, ja gdy miałem 10 lat też zaczynałem od rometa... nie wszystko odrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, paru kumpli kupuje właśnie też pocket bike i trochę tak nie chce się wyróżniać.. a jest coś co da rade uciągnąć 2 osoby?

Simson, ogar, komarek :biggrin:

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie 18 stycznia mam urodzinki a przed tym jeszcze imieniny ( mikołaj ) wigilia i tp. więc mam zamiar trochę kasy uzbierać a uzbieram z 600 zł i rodzice mi z 200 zł dorzucą i tyle, może mi się uda brata namówić i 125 normalną kupić.. a zwykła 125 dobra jest? taka za 1,300 ? a za taką kasę da rade coś na kartę motorowerową? chodzi mi o coś normalnego a nie jakąś starą wsk ;/

Edytowane przez mikisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten oto sposób zabiliście w dziecku marzenia...

Co ty za głupoty gadasz...kupi simsona,zrobi sobie tunning na crossa i będzie oblatywał wyczyny z przednią oponą na tyle bo inna się nie zmieści :buttrock: wszystko się da zrobić,trzeba tylko ruszyć dupę :icon_mrgreen: wiesz pro...to że go nie stać na ktma,nie znaczy że musi utopić swoje marzenia :crossy:

:icon_mrgreen:

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś próbowałem utrzymać simsona, mój rekord to 10 sekund i się wywaliłem -.- eh chyba zdecyduje się na motorynkę . :P a te 125 (nie pockety tylko te normalne) czemu niby złe? np. taki : http://allegro.pl/item761307627_cross_125_..._14_okazja.html ?a dam może rade za jakieś 800 zł kupić fajną tuningowaną motorynkę ? xD np. z jakąś fajną owiewką i światłem i tp. ? czy może lepiej kupić normalną motorynkę i później dokupić owiewke? mile widziane linki do części i tp. ;)) dzięki wszystkim za pomoc ;p

ps. da rade do takiej motorynki dać jakieś większe siodełko? jeżeli tak do ile by to mnie kosztowało? trudno coś takiego zrobić? uciągło by to 2 osoby (czyli jakieś 80 kg.) sory, że tak pytam ale to będzie mój pierwszy motor i chce dobrze wybrać i żeby mi to starczyło min. na rok a nie na tydzień.

Edytowane przez mikisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te 125 (nie pockety tylko te normalne) czemu niby złe? np. taki : http://allegro.pl/item761307627_cross_125_..._14_okazja.html ?

Bo to CHIŃSZCZYZNA! :banghead:

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...