Skocz do zawartości

Stara i kochanka razem


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdżenie w 2 moto z małżonką jest tak ok 10-12 razy fajniejsze.

 

jakoś mi się nie chce wierzyć

wg mnie to 10-12 razy większy stres :bigrazz:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to 10-12 razy większy stres :bigrazz:

 

I 100% większe koszty. Paliwo, OC, utrzymanie moto. I 5x więcej roboty przy sprzętach.

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I 100% większe koszty. Paliwo, OC, utrzymanie moto. I 5x więcej roboty przy sprzętach.

To po co żeś się żenił??? Chyba wiesz jak koszty utrzymania się zwiększają... Co za argument, nieźle świadczy o tobie... :icon_eek:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I 100% większe koszty. Paliwo, OC, utrzymanie moto. I 5x więcej roboty przy sprzętach.

 

Osobiście wolę wydać na to niż na jakieś fatałaszki, które niby mają rekompensować moją nieobecność a kosztują wiecej..., serce przynajmniej nie będzie tak bolało. A jeśli chodzi o robotę przy sprzętach to mi pasuje bo lubie to robić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to mam motocykl żeby stara siedziała mi na ogonie cały czas. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten dział pasował by bardziej w :piwie" no ale cóż...

uważam że 2 osoby na moto to plus. jak macie ochote śmigacie razem, jak nie macie to osobno ale każde jest zadowolone bo jedzie w swoją stronę i nie jest od nikogo uzależnione;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień powszednin -razem. Święta -razem. Urlop -razem. Jeszcze moto razem? Czy to aby nie lekkie przegięcie? :D Ja rozumiem plecakowanie od czasu do czasu i też nie za często :D ale śmiganie na dwa motocykle to już za dużo. Trzeba dać sobie odpocząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to mam motocykl żeby stara siedziała mi na ogonie cały czas. :biggrin:

Dzień powszednin -razem. Święta -razem. Urlop -razem. Jeszcze moto razem? Czy to aby nie lekkie przegięcie? :D Ja rozumiem plecakowanie od czasu do czasu i też nie za często :D ale śmiganie na dwa motocykle to już za dużo. Trzeba dać sobie odpocząć.

To może czas na rozwód? Wiem, że dla niektórych "hardkorowców" to zabrzmi pedalsko, ale nic mnie tak nie cieszy jak zadowolenie i radość na twarzy małżonki. A ponieważ jej się cieszy micha od jeżdżenia na moto, to pozostaje tylko kwestia kasy na paliwo.

 

Wydaje mi się że powyższe teksty są niedojrzało-szczeniacko-machohistyczne, ale co ja tam wiem... W końcu po ślubie jestem tylko 15 lat... :icon_rolleyes:

Wyrazy współczucia dla powyższych pań. :rolleyes:

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może czas na rozwód? Wiem, że dla niektórych "hardkorowców" to zabrzmi pedalsko, ale nic mnie tak nie cieszy jak zadowolenie i radość na twarzy małżonki. A ponieważ jej się cieszy micha od jeżdżenia na moto, to pozostaje tylko kwestia kasy na paliwo.

 

Wydaje mi się że powyższe teksty są niedojrzało-szczeniacko-machohistyczne, ale co ja tam wiem... W końcu po ślubie jestem tylko 15 lat... :icon_rolleyes:

Wyrazy współczucia dla powyższych pań. :rolleyes:

 

I niech Ci się chwali to, że starasz się tym motocyklowaniem dawać radość żonie i wiesz, co lubi. Twoja sprawa, Wasza małżeńska właściwie.

Ale nie szukaj dymu i dziury w całym w kolejnym wątku (pewnie i tak mnie objedziesz, jak resztę, norma), który znowu traktujesz śmiertelnie poważnie, a sam autor napisał "z przymrużeniem oka" i wstępnie było to w "Przy piwie".

I jakoś dziwnie mi się wydaje, że obie małżonki, którym "współczujesz" i gdyby to przeczytały - same z siebie na pewno by odpowiednio Tobie podziękowały. Z liścia. :bigrazz:

Edytowane przez Grass

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrz, obydwoje wiemy lepiej co te panie myślą od nich.. czy to nie ciekawe?

Nikogo nie objeżdżam, wygłaszam swoją opinię i nic więcej.

 

Żiełajem uspiechow. Gławkonstruktor.

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wydaje mi się że powyższe teksty są niedojrzało-szczeniacko-machohistyczne, ale co ja tam wiem... W końcu po ślubie jestem tylko 15 lat... :icon_rolleyes:

Wyrazy współczucia dla powyższych pań. :rolleyes:

 

 

15 lat ,w tym jak pamiętam z jakiegoś posta połowę czasu na kontraktach zagranicznych :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrz, obydwoje wiemy lepiej co te panie myślą od nich.. czy to nie ciekawe?

 

 

Błąd - nam obojgu się wydaje :bigrazz:

 

 

---

Ale nie o tym tu mowa.

Edytowane przez Grass

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale nic mnie tak nie cieszy jak zadowolenie i radość na twarzy małżonki...

 

Z tym się akurat zgadzam... :lalag:

 

Jestem jaki jestem (agresywny, bezwzględny socjopata :icon_mrgreen: ) ale ogromną satysfakcję sprawia mi radosna mordka młodej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...