Skocz do zawartości

Jak dostać się do drużyny motogp?


cebulasXT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A w Polsce jak dobrze poszukasz- to chwila strachu i masz tegorocznego :icon_rolleyes:

 

 

:buttrock: :lalag: :notworthy:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o te schodzenie na kolano to do konca nie macie racji. Zawodowcem nie jestem ale wydaje mi sie ze balans cialem jest bardzo istotny nie zapominajac o przeciwskrecie bo to podstawa. Zejscie na kolana pozwala lepiej wchodzic w zakret a jak gleboko sie zlozymy i jak mocno bedziemy zwisac z moto to juz inna kwestia. Fakt jest ze na torze tak sie jezdzi bo i dlaczego wszyscy tak robia?? Widocznie maja powody.

A co do jazdy zawodowej to nasz kraj jest jeszcze daleko w tyle jezeli chodzi o sporty motorowe o czym moze swiadczyc jeden tor motocyklowy w PL i niestety ciezko jest w ogole smigac na torze rekreacyjnie nie mowiac juz o zawodach na ktore trzeba miec juz jakis zasob gotowki i to nie maly. Ja np mam 250 km do Poznania i chociaz bym chcial bardzo tam w koncu pojechac to jeszcze nie mialem okazji:/ Jedyny plus ze niedaleko jest tor kartingowy to zawsze mozna chociaz troszke sie wyszalec. Ale marzyc trzeba i jezeli czegos chcemy to trzeba dozyc do tego aby to sie spelnilo i nie zwarzac na opinie innych...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o te schodzenie na kolano to do konca nie macie racji. Zawodowcem nie jestem ale wydaje mi sie ze balans cialem jest bardzo istotny nie zapominajac o przeciwskrecie bo to podstawa. Zejscie na kolana pozwala lepiej wchodzic w zakret a jak gleboko sie zlozymy i jak mocno bedziemy zwisac z moto to juz inna kwestia.

 

 

Niezupelnie, do szybkiego pokonania zakretu wystarcza polozenie maszyny do 45 st. ( Przy typowym promieniu zakretu na publicznych drogach ). Schodzenie na kolano nie jest wiec absolutnie potrzebne.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gunio, pytanie co Ty wlasciwie chcesz osiagnac. Jesli liczysz wylacznie na dobra zabawe to nie rozumiem Twojego problemu. Starym/slabszym sprzetem da sie to robic a satysfakcja z objechania kilku gosci na super odpicowanych sprzetach jest tym wieksza, im gorsza masz koze :) Jesli chcesz startowac w zawodach i osiagac wyniki to musisz sie postarac o porzadnego sponsora. To jest tak samo wazne jak sama jazda. Jesli nie bedziesz dobry w zalatwianiu kasy to nie bedziesz mial wynikow bo nie bedziesz mial za co startowac. Ten sport jest drogi i niewiele osob moze sobie na niego pozwolic z wlasnej kieszeni. A i tak nie obejdzie sie bez wlasnego wkladu na poczatku. Tak juz jest i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gunio, pytanie co Ty wlasciwie chcesz osiagnac. Jesli liczysz wylacznie na dobra zabawe to nie rozumiem Twojego problemu. Starym/slabszym sprzetem da sie to robic a satysfakcja z objechania kilku gosci na super odpicowanych sprzetach jest tym wieksza, im gorsza masz koze :) Jesli chcesz startowac w zawodach i osiagac wyniki to musisz sie postarac o porzadnego sponsora. To jest tak samo wazne jak sama jazda. Jesli nie bedziesz dobry w zalatwianiu kasy to nie bedziesz mial wynikow bo nie bedziesz mial za co startowac. Ten sport jest drogi i niewiele osob moze sobie na niego pozwolic z wlasnej kieszeni. A i tak nie obejdzie sie bez wlasnego wkladu na poczatku. Tak juz jest i koniec.

 

Masz sporo racji to przez ta pogodę tez mnie jako wzięło na narzekania sorry,ale ten gość co napisał że moje wypowiedzi są cwaniackie i je zlewa "ciepłym moczem" to ciut przesadził. Niech se tam sika po czym chce, ale nie po mnie.

To co napisałem to tylko moje obserwacje dotyczące polskiej sceny wyścigowej może się ktoś ze mną zgodzić lub nie. Nigdy nie twierdziłem i nie twierdze, że jeżdżą sama nadziane beztalencia bo tak nie jest aczkolwiek się zdarzają. Ja po prostu chce się ścigać. Konia już mam dobrego i nie mogę na niego narzekać bo zapie...la nieziemsko i na wiosnę powinien być już zrobiony. Mam nadzieję że go wykorzystam w 100% w przyszłym sezonie. Bez sponsora jedna gleba i po zawodach. Też twierdze że sprzęt nie jest najważniejszy i większość ludzi nie potrzebuje nie wiadomo czego, ale jak o tym napisałem to się zaraz podniósł rwetes, że zazdroszczę innym i chce im zabronić kupowania drogich klamotów racingowych. Ja po prostu chce jeździć i czy to będzie mz 250 (tak jak np ścigają się na Węgrzech) czy gixer to już ma trochę mniejsze znaczenie chociaż wolałbym na tym drugim zdecydowanie ;) Wszystkim tym którzy wybierają sie na tor lub też chcą się zacząć ścigać chyba warto polecić przemyślenie sprawy dwa razy bo później nie będą mogli spać po nocach tak jak ja :)

 

Pozdrawiam! ja już kończę temat bo znowu mi ktoś zarzuci cwaniactwo za coś, ale będę śledził wątek i nie kpijcie z tego goście co chce do Moto Gp może to nie odkryta gwiazda? Ilu się już takich tutaj zmarnowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten gość co napisał że moje wypowiedzi są cwaniackie i je zlewa "ciepłym moczem" to ciut przesadził. Niech se tam sika po czym chce, ale nie po mnie.

Ej, przecież to nie do Ciebie było skierowane. Przeczytaj jeszcze raz uważnie. Ja Ci chciałem uzmysłowić że nie musisz zbierać 10 lat na porządnego sprzęta, tym bardziej że napisałeś że wyjeżdżasz za granicę, to się od razu odezwali forumowi prześmiewcy co wszystko wiedzą najlepiej (za wyjątkiem Szramera bo on chyba pisał poważnie). Żeby była jasność, nic do Ciebie nie mam, wręcz przeciwnie, podoba mi się Twój zapał do ścigania się. Powodzenia.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, przecież to nie do Ciebie było skierowane. Przeczytaj jeszcze raz uważnie. Ja Ci chciałem uzmysłowić że nie musisz zbierać 10 lat na porządnego sprzęta, tym bardziej że napisałeś że wyjeżdżasz za granicę, to się od razu odezwali forumowi prześmiewcy co wszystko wiedzą najlepiej (za wyjątkiem Szramera bo on chyba pisał poważnie). Żeby była jasność, nic do Ciebie nie mam, wręcz przeciwnie, podoba mi się Twój zapał do ścigania się. Powodzenia.

 

O, i takie załatwienie sprawy mi się podobno. Krótko, jasno i kulturalnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o te schodzenie na kolano to do konca nie macie racji. Zawodowcem nie jestem ale wydaje mi sie ze balans cialem jest bardzo istotny nie zapominajac o przeciwskrecie bo to podstawa. Zejscie na kolana pozwala lepiej wchodzic w zakret a jak gleboko sie zlozymy i jak mocno bedziemy zwisac z moto to juz inna kwestia. Fakt jest ze na torze tak sie jezdzi bo i dlaczego wszyscy tak robia?? Widocznie maja powody.

 

 

Mały Offtop dla rozluźnienia atmosfery

 

Okazuje się że schodzenie na kolano może być również nudne..... :icon_razz:

 

http://zx-10r.net/forum/showthread.php?t=75416

 

 

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw że nikt na to nie wpadł;napisać podanie,dołączyć cv i czekać na odpowiedż.Acha! zdjęcia albo filmy z jazd pokazowych są mile widziane!Takie tam ,sobie dzidowania,palenie gumy/ważne!/. inne umiejętności,w miarę możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Okazuje się że schodzenie na kolano może być również nudne..... :icon_razz:

 

http://zx-10r.net/forum/showthread.php?t=75416

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

fota z "tail of the dragon" us 129 w tennesy , 318 zakretow na 11 milach :notworthy:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały Offtop dla rozluźnienia atmosfery

 

Okazuje się że schodzenie na kolano może być również nudne..... :icon_razz:

 

http://zx-10r.net/forum/showthread.php?t=75416

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

 

:icon_eek: Z tego ale sięuśmialiśmy z kumplem w pracy w piątek :icon_biggrin: :lalag: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...