Skocz do zawartości

Strzelanie z wydechow gsxr 1100w


Playerkidd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kumpel miał podobny problem- tylko ze podczas jazdy- przy b. wysokich obrotach strzelał w kocioł. Winny był czujnik podnóżki- drgania powodowały iż stopka delikatnie sie ruszała i czujnik odcinal zapłon. Sprawdź u siebie czy to nie to.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

To teraz już sam nie wiem co było mimo ze uporałem się z tym problemem.

A uporałem się tak ze po sprawdzeniu luzów zaworowych pozostało mi sprzęgło do wymiany które niby nic z tym wspólnego nie ma. Tarcze wymieniane były na nowe jakieś 1500km wcześniej a z niewiadomych przyczyn dalej się ślizgało i strzelało z wydechów. Po ponownym rozebraniu okazało się ze kupione wcześniej tarcze dostałem od olejaka a nie od wodniaka niczym się nie różnią ale do olejaka idzie 10 a do mojego 11. Dołożyłem to brakująca tarcze założyłem nowa sprężynę talerzowa i przestało strzelać. Co prawda tak jak kolega wcześniej mówił o czujniku stopki to u mnie tez był luźny i tez go dokręcałem w trakcie ale nie wiem czy to mogło być to bo moto strzelało nawet jak było na stojakach gdzie dużych wibracji nie było(na biegu dochodziło równo do 9000 i strzał a na luzie do odciny i nic nie strzelało) ale tak czy tak to dobrze wiedzieć na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na całe szczęście maszynka chodzi już jak zegareczek tylko wszystko wskazuje na to ze strzelanie ustąpiło dopiero po wymianie sprzęgła tylko dziwne to trochę bo ponoć to nic wspólnego nie ma, szukam porostu logicznego wytłumaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...