Skocz do zawartości

Biały kominezon


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Noszę się z zamiarem kupna białego kombinezonu. Pytanie czy ktoś takowy posiada ???

 

Chodzi o to, że wszyscy mi odradzają - że nie doczyszczę, że zaraz będzie czarny, że po co.

 

Czy zwykłymi środkami czystości da się utrzymać "białość" tego kombiaka i czy za szybko nie stanie się żółty, szary lub tp.

 

Bardzo proszę o opinie użytkowników białych kombiaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Noszę się z zamiarem kupna białego kombinezonu. Pytanie czy ktoś takowy posiada ???

 

Chodzi o to, że wszyscy mi odradzają - że nie doczyszczę, że zaraz będzie czarny, że po co.

 

Czy zwykłymi środkami czystości da się utrzymać "białość" tego kombiaka i czy za szybko nie stanie się żółty, szary lub tp.

 

Bardzo proszę o opinie użytkowników białych kombiaków.

 

niedobre dziecko :) sama zobacz jak wyglądają moje biełe wstawki po kilku sezonach użytkowania :)

 

 

Białe jest białe do póki nie przejedzie się np. po świerzym deszczu jak długo nie padało, cały syf - oleje, smary, piach itd. itp i inne syfy lecą wtedy z pod kół na nasz biały kombiaczek i ta tłusta zawiesina wbija się we wszytki zagięcia, pory, szwy itd. i zapewniam że wbija się to na tyle trwale i głęboko że nie odczyście się niczym.

 

No chyba że ktoś jeździ tylko po czystych drogach i tylko w piękną pogodę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedobre dziecko :) sama zobacz jak wyglądają moje biełe wstawki po kilku sezonach użytkowania :)

Białe jest białe do póki nie przejedzie się np. po świerzym deszczu jak długo nie padało, cały syf - oleje, smary, piach itd. itp i inne syfy lecą wtedy z pod kół na nasz biały kombiaczek i ta tłusta zawiesina wbija się we wszytki zagięcia, pory, szwy itd. i zapewniam że wbija się to na tyle trwale i głęboko że nie odczyście się niczym.

 

No chyba że ktoś jeździ tylko po czystych drogach i tylko w piękną pogodę :)

 

Ciebie się nie pytam bo cały czas mi to trujesz :icon_razz: dlatego proszę o opinię postronnych posiadaczy O :icon_biggrin:

Edytowane przez IsKra66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam białego kombiaczka, do zobaczenia tutaj

 

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/51,59445,6952030.html?i=0

 

Powiem tak - prezentuje się to fajnie, ale chcąc nie chcąc brudzi się. Z biegiem czasu niektóre ślady są cięzkie do usunięcia. Z drugiej strony, ślady użuwania świadczą tylko o tym, że jeździsz, a nie że ubranie wisi w szafie (tak jak moje, heheheheh)

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sporo białego w kombi i potwierdzam brudzi sie jak cholera o rękawicach nie wspomne :banghead:

Hunter ma białego Berika,faktycznie prezentuje się fajnie. :bigrazz:

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hunter ma białego Berika,faktycznie prezentuje się fajnie. :bigrazz:

Ja ostatnio stałem przed dylematem:biały czy czerwono-czarno-biały. I wziałem kolorowy- z lenistwa :)

Wewnetrzne strony rekawic mialem kiedys białe-kiedys, bo teraz sa juz czarne i za uja nie da sie wyczyscic :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wewnetrzne strony rekawic mialem kiedys białe-kiedys, bo teraz sa juz czarne i za uja nie da sie wyczyscic :icon_rolleyes:

Trzeba czyścić codziennie :icon_razz: wtedy zostana nieskazitelne. :icon_biggrin: (żartowałam)

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja białą skórę musiałem czyścić co tydzień. Brudzi się szczególnie tam gdzie się ociera cały czas o bak, rękawice itp. Po 3-4 tygodniach biały jest szary, a niektóre miejsca niemal czarne (mówię o sytuacji kiedy w kombinezonie spędza się codziennie przynajmniej kilka godzin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam całego białego Berika. Jeżdżę w nim drugi sezon. Białe kombi rzeczywiście prezentuje się super, ale tylko przez pierwszy okres użytkowania:) Wtedy biel aż bije po oczach. Po 2 latach mój Berik jest biały tylko z daleka. Dziś mogę mówić, że kombi jest biało szare:) A może to przez zanieczyszczone warszawskie powietrze... Tyłek jest już czarny i już nie staram się go czyścić.

Jeśli chcesz to kupuj biały strój, ale licz się z tym, że po pewnym czasie już go nie doczyścisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czyścić codziennie :icon_razz: wtedy zostana nieskazitelne. :icon_biggrin: (żartowałam)

Kombi staram sie po kazdej dluzszej przejazdzce wyczyscic(z much przynajmniej).Ale to żmudna robota :icon_rolleyes: Zaleta texow-czyscic nie trzeba, przy pierwszej jezdzie w deszczu same spłyną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...