Skocz do zawartości

Paranoja roku ! Pie*** Polonez


Mobilaiz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siemano

Śledze temat cały czas i musze przyznać ze jestem pod wrazeniem tak szybkiego i do tego pozytywnego zakończenia.

Szczerze Si powiem, że myślałem, że będziesz sie huśtał z tym 2 lata na bide. Zreszta chyba 90 % użytkowników tak myślało.

 

Graty i PZDR

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAJLEPSZY ADWOKAT W MIEŚCIE ROBI SWOJE :biggrin:

 

SPRAWA WYGRANA, MOTOCYKL ZROBIONY, GOŚĆ MA ODEBRANE KWITY I IDĄC ZA CIOSEM JESZCZE POLICJANTA POSĄDZIŁEM O NIESUMIENNE WYKONANIE CZYNNOŚCI PODCZAS WEZWANIA :buttrock:

 

CZASAMI PRAWO BYWA I PO NASZEJ STRONIE :lalag:

:clap: :clap: :clap: gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek nie będzie się odwoływał. Troche z grubej rury pojechałem z całą sprawa nie żałując kosztów.

 

Szczerze muszę się przyznać, że pomogło mi parę osób ze swoimi kontantami.

M.in w tym miejscu wielkie dzięki dla koleżanki IsKry66 za tak sprawne załatwienie sprawy w ubpiezpieczalni.

 

No i prawda jest taka, że w takiej sprawie jak chce się wygrać trzeba iść po kosztach bo z podrzędnym adwokacinom to się ciągnie latami a jak się bierze Terminatora prawa to gość kosi ostro. Coś kosztem czegoś.

 

Ważne, że wygrałem a mało tego złapałem smak na więcej i czekam na następną sprawę odnośnie policjanta.

 

Pozdrawiam wszystkich :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

No i prawda jest taka, że w takiej sprawie jak chce się wygrać trzeba iść po kosztach bo z podrzędnym adwokacinom to się ciągnie latami a jak się bierze Terminatora prawa to gość kosi ostro. Coś kosztem czegoś.

[...]

 

No ale chyba należy Ci się zwrot kosztów (jako wygrywającemu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba zakończenie tej sprawy.

Mam nadzieję, że oprócz odszkodowania dostaniesz za to coś dla siebie.

 

Chamstwo i głupote trzeba tępić. Cieszy to, że ktoś w końcu podjął się załatwienia sprawy tak,jak należy. Policjantowi, ktory nawalił, należy się porządna kara. Może w końcu zacznie przykładać się do wypełniania swoich obowiązków ( o ile nadal będzie policjantem ).

Temu choremu psychicznie życzę miłego pobytu w zakładzie zamkniętym ( mam nadzieję, że tam trafi ).

 

W państwie prawa nie ma miejsca na taki sytuacje, gdzie człowiek chory psychicznie może niszczyć bezkarnie cudzą własność wedle tylko sobie znanych zasad. Samochód to potężne narzędzie, dostęp do niego jest ograniczony i każdego obowiązują identyczne przepisy. Dobrze wiedzieć, że chociaż w jednym mieście w tym kraju sądy działają prawidłowo.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...