Skocz do zawartości

Paranoja roku ! Pie*** Polonez


Mobilaiz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdzielę myślałem, że takie numery tylko w filmach są możliwe.

Dlaczego ktoś taki zasiada za kółkiem, przecież to chodząca a raczej jeżdżąca bomba zegarowa.

Nie znam się na prawie i nie wiem jakie masz szanse na wygranie z tym pajacem, ale Bóg mi świadkiem, że gdybym znalazł się w takiej sytuacji i gdybym przegrał sprawę sądową to gwarantuje, że gościu nie miałby już czym parkować na tym "swoim" miejscu.

Pewnie jakiś były milicjant ubek lub esbek oni do dzisiaj myślą że im wszystko wolno. A papiery to pic na wodę gościu jest po prostu cwany. Nie wiem czy miałbyś jakąś możliwość zażądania nowych badań tego typa przez biegłych sądowych

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu postąpił tak jak przy normalnej szkodzie czyli po prostu zignorował ustne stwierdzenie policjanta o "niepełnosprytności" bo ono nie ma żadnej mocy prawnej.

 

Po pierwsze - pisemnie poprosiłbym o opis zdarzenia drogowego ze wskazaniem numerów OC samochodu sprawcy. Po drugie - jeśli w orzeczeniu jest napisane "z przyczyn niezależnych że Ci wjechał" lub cokolwiek innego z czym się nie zgadzasz (np. brak mandatu dla kierowcy auta i/lub brak wskazania go jako sprawcy zdarzenia) - skierowałbym skargę na działania Policji + doniesienie o "niedopełnienia obowiązku" przez funkcjonariusza. Nie ma bowiem możliwości, żeby za działania człowieka chodzącego nikt nie odpowiadał, a Polcjant nie jest od interpretacji żółtych papierów, tylko w razie odmowy przyjęcia mandatu kieruje sprawę do sądu, który jest władny tego typu interpretacje dokonywać. Podobnie - odmówiłbym przyjęcia mandatu. Po uzyskaniu numeru OC sprawcy zgłosiłbym normalną szkodę, a jeśli sprawca OC nie miał to istnieje fundusz gwarancyjny (http://www.ufg.pl/article.jspx?id=1&kuid=2&mid=6&mitemid=6) - zgłaszasz się wtedy z tego co mi się wydaje do swojego ubezpieczyciela. Jeśli sprawca nie jest wskazany lub ze wskazaniem się nie zgadza to musi odbyć się sprawa w sądzie i jak rozumiem to najprawdopodobniej się stanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Że Mobilaiz trafił na jakiegoś nawiedzonego w złotym polonezie to nie znaczy, że wszyscy tacy są

 

swego czasu złote Polonezy otrzymali srebrni medaliści IO ' 92 w Barcelonie - Juskowiak, Kowalczyk, Kłak, Koźmiński i inni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Halo Jakim Łukiem, super Drogi mamy, super ludzi :D Zapraszamy

 

Że Mobilaiz trafił na jakiegoś nawiedzonego w złotym polonezie to nie znaczy, że wszyscy tacy są :D Mamy np. mniej nienawiedzonych w lamborgini :wink:

 

Tak więc Zapraszam :bigrazz:

 

Taa... ten idiota przez +/-2 miechy nie ściągał folii ze swojego lambo... ale co poradzisz ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa... ten idiota przez +/-2 miechy nie ściągał folii ze swojego lambo... ale co poradzisz ^^

 

Hahahahahahha już dawno się tak nie ośmiałem. To nie folia była tylko specjalna okleina czarny mat, zresztą nie tania. Teraz mu się znudziła czarna wersja lambo i poprostu miała kaprys i ją ściągnął i ma pierwtoną wersję.

 

Co do sprawy - pierwsza sprawa za nami i ciężko powiedzieć co będzie ja mam swoich świadków, swoje racje a jego obrońca cały czas macha jego kwitami i tym, że skoro ma napady też ma prawo normalnie żyć i posiadać samochód. Głupio brzmi ale przekonujący jest gość. Narazie się jeszcze nic nie wyjaśniło więć trzeba czekać na następną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważni są świadkowie zdarzenia no i na pewno to stwierdzenie, że wskoczenie na maskę nie było jakimś aktem agresji a jedynie sygnałem ostrzegawczym. Przecież Mobilaiz nie mógł stanć dziadowi przed maską żeby go powstrzymać, bo dziad był gotów go rozjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam na wiosce pod Rzeszowem i niestety tez mamy takiego pacjenta ;] Koleś ma żółte papiery i robi co się mu podoba. Wyzywa matki z dziećmi o ku*ew a ich dzieciom życzy szybkiej śmierci. Pożycza przedmioty od ludzi po jakimś czasie stwierdza ze są jednak jego(była sprawa o drabinę aluminiową 12metrów). No cyrk na kółkach. Nic nie można zrobić koleś jest ponad prawem i nawet policja się go boi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa... ten idiota przez +/-2 miechy nie ściągał folii ze swojego lambo... ale co poradzisz ^^

 

:icon_eek: hahahahahahahaha, sorry ale nie mogę. Mobilaiz już chyba koledze potłumaczył, że to "folia" nie była :icon_mrgreen:

 

No ciekawe jak się sprawa skończy. Zrobiłeś już cebrę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskra jak widze zawsze wyluzowana :icon_mrgreen:

 

Kolego mój drogi bo to nie ma się zbytnio co spinać. Sama się usadzi i już nie będzie taki swawolny ;) Ważne czy cebra już zrobiona i czy na mieście się pokazać już można :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...