Skocz do zawartości

Kask dobry a tani. Da się tak?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak czy siak niespodzianki raczej nie będzie,musisz wziąć chłopa do przymiarki kasku :wink:

 

 

O tym już pomyślałam wezmę jego brata. Łby mają takie same :)

 

Jestes pewna, ze brat ma taki sam rozmiar a co wazniejsze forme glowy ? ? ?

 

Wydaje mi sie, ze maz bedzie jeszcze bardziej zadowolony wlasnie jezeli razem opojdziecie wybrac ten helm.

 

Nie da się .... lepiej poszukać dobrej używki :biggrin:

 

Dobrze, ze zauwazylem ikonke, bo bym chyba rece i nogi zalamal :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam HJC CS-R1 jeżdże w takim i jest ok. Mogłoby być tylko lepsze wygłuszenie, ale mimo wszystko jestem zadowolony:) System wentylacji naprawde extra:)

"...Pi**dol dwulicowców, fałszywi koledzy

Cieszą ryj jak Cię widzą, po czym wbiją nóż w plecy

Poszukiwacze hecy, w głowach mają pusto

Patrząc na gó*no w kiblu, pewnie myślą, że to lustro..."

my-penis-and-i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Jeśli nie jest to jakaś bardzo pilna sprawa to ja bym poczekał jeszcze troche... po sezonie zaczną się jakies wyprzedaże więc pewnie będzie można coś trafić sensowniejszego w dobrych pieniążkach...( no albo może zdążysz trochę odłożyć więcej i wtedy będzie już po kłopocie)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna wczoraj sobie kupila tego hjc r1 w malowaniu w motylki :P Wrazenie sprawia ok jeszcze nie testowany ;p Osobiscie po zimie przymierzam sie do hjc fg15 w malowaniu vol-lez ;p Ponoc jest w miare ok,

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam hjc cs-r1 zadowolony jestem trochę głośny ,ale oglądałem ostatnio na bazarze identyczny jak mój hmmm...totalna chinszczyzna i z jakością wykonania w porównaniu do mojego dzień i noc więc trzeba uważać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A wiec muszę kupić jakiś komfortowy i w miarę dobry kask dla plecaczka , niestety kasa sie kończy więc musi być Tani.

 

Dordzcie coś!

 

Jak narazie znalazłem takie kaski ale nie wiem czy są dobre :

 

http://allegro.pl/kask-nolan-n81-anti-fog-w-rozmiar-54-56-lodz-i1420442530.html

http://allegro.pl/kask-integralny-ls2-piston-head-wysylka-gratis-i1424081666.html

 

Nie wiem które normy i jakie tworzywo jest najlepsze, jeśli możecie bd wdzieczy za link do dobrego taniego kasku.

Edytowane przez PietruchM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry i tani z zasady się wykluczają...

A używany kask przeważnie źle trzyma się głowy, bo gąbka ma tendencje do dopasowywania się. Są na to jakieś patenty, ale najlepiej kupić taki w którym można wymienić wyściółkę, chociaż to i tak nowego-z pewnego źródła nie zastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką kwotą dysponujesz? Z tego co wiem to Lazer nie jest kosmicznie drogi.

 

Kwota im niższa tym lepiej ale nie chce kupic zwyklej skorupy ktora peknie przy upadku z 1 metra ;D

Dlatego cena jest zależna od ceny najtanszego dobrego kasku.

Jakiego kasku bym nie kupił zawsze bedzie lepszy od aktualnego DRAGON-a ktory na kask sie raczej nie nadaje...

 

Lazer zeczywiscie ma dosc przystepna cene ale Hjc jest tańszy.

Wiec ktory lepszy ?

Edytowane przez PietruchM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...