Skocz do zawartości

Niezawodny najlepszy chopper


MotorFan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też dorzucę swoje 3 grosze :bigrazz:

 

Motocykl naprawdę godny polecenia to Honda Shadow.

Sam miałem Vt 600, przejechałem nią ponad 40 000 km i absolutnie nie miałem najmniejszych problemów...

Faktem jest, że pojemność jest trochę za mała na długie trasy...

Poza tym bardzo łatwo się go prowadzi, naprawdę fajny sprzęt :lalag:

 

Jeśli chodzi o kolejny sprzęt, który ciężko będzie zajechać i świetnie się prowadzi (jak na swoje gabaryty), to Valkyrie.

Teraz nią śmigam - od stycznia przejechała 25 000 km i nie można złego słowa powiedzieć. :notworthy:

Kumpel ma Shadowa c2 750 - 0 jakichkolwiek zastrzeżeń.

 

Tyle mogę powiedzieć z własnych obserwacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem i z całą pewnością moge polecić, jako bezawaryjny i idealny na pierwszy sprzęt Yamahę Drag Star 650.

A coś, czego nie używałem, a ma ogromną rzeszę zwolenników, to Yamha Virago 535. Jeśli stan jest ok., to zawsze się sprzeda.

Generalnie jednak, tak to zawsze było w moim przypadku, tego typu motocykle kupuję sie z wyglądu. Albo ci się podoba i będzie twój, albo nie i żadne rankingi tego nie zmienią. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, kto od zawsze marzył o motocyklu i marzenie chce zrealizować kupuje zazwyczaj xv535, vt600, vs600/700/750/800, xvs650, bo jest przekonany, że 40 koni wystarczy do końca życia.

 

Zaobserwowałem to wśród znajomych mojego starszego, dużo takich sprzętów przybyło w tym sezonie w okolicy.

 

Oczywiście, są wyjątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupiłem na pierwsze moto to co mam bo lubię być inny niż tzw. ogół. Ale to maszyna dla miłośników no i zap***la. A tak poważnie. Najpopularniejsze czopki to Hondy Shadow i Yamahy Virago. W dobrym stanie zawsze się sprzedadzą . :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potraktujcie temat z przymruzeniem oka :)

Chcialem zrobic rozeznanie na temat chopperow i cruiserow, poniewaz nie mam zadnego doswiadczenia w tym klimacie.

Troszeczke probuje handlowac motocyklami i dlatego chcialem Was podpytac:

-jaki konkretny model jest czesto kupowany przez milosnikow chopperow?

1:18 :)

-ktory model slynie z bezawaryjnosci, ekonomii i niezlych osiagow?
Harley, najlepiej z lat 80-tych.

-do jakiego modelu mozna dostac duzo czesci zamiennych?
do Triumpha.

-od jakiego modelu zaczynaja milosnicy chopperow?
http://www.allegro.pl/item725956523_szok_h...eki_swiatl.html

 

Po prostu chcialem zrobic maly ranking najczesciej kupowanych chopperow.
Tanie.

 

Napiszcie kilka przykladow, ktore Waszym zdaniem najlepiej sie sprzedaja i zawsze znajdzie sie na nie potencjalny kupiec.
Potencjalny kupiec zawsze znajdzie się na wszystko. Tylko potem kredytu nie dostanie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupiłem na pierwsze cięższe moto VN800. Praktycznie 0 problemów.

Świetnie się prowadzi.

Części dostępne bezproblemowo.

Mniej popularny niż Shadow czy Virago ale przez to się wyróżnia. Serdecznie polecam.

 

Minusy: łańcuch i troszkę za słabe hamulce (pomagają przewody w oplocie).

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tego typu motocykle kupuję sie z wyglądu. ...

Właśnie. Ważne, żeby nie miał kółka od roweru z przodu.

:icon_twisted:

pzdr

PS. vn 800 jest ok :icon_biggrin: . A opinii o awaryjności marki radzę nie słuchać.

 

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Ważne, żeby nie miał kółka od roweru z przodu.

Igor, temat jest o choprach, które z założenia mają rowerowe kółko z przodu. Nie myl z krujzerem z kołem od walca z przodu :D

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igor, temat jest o choprach, które z założenia mają rowerowe kółko z przodu. Nie myl z krujzerem z kołem od walca z przodu :D

 

 

z tego co się orientuję autor mówił zarówno o chopperach jak i cruiserach, więc nie rozumiem Twojej dygresyjki

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście takie motory kupuje się na wygląd (chociaż parametry silnika też mają dla mnie duże znaczenie) - ja na pierwsze moto chciałem kupić Draga 1100, do momentu, kiedy na wsiadłem na hondę VTX - i stało się, zakochałem się od pierwszego "dosiądzenia", no i teraz jeżdżę VTX 1300; piękna maszyna, prowadzi się bajecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście takie motory kupuje się na wygląd (chociaż parametry silnika też mają dla mnie duże znaczenie) - ja na pierwsze moto chciałem kupić Draga 1100, do momentu, kiedy na wsiadłem na hondę VTX - i stało się, zakochałem się od pierwszego "dosiądzenia", no i teraz jeżdżę VTX 1300; piękna maszyna, prowadzi się bajecznie

Potwierdzam opinie o Hondzie.Mialem vtx 1300 do polowy tego sezonu-zero problemow.Zreszta znana jest opinia o bezawaryjnosci Hond.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy z nas ma właśnie taki motocykl :icon_twisted: .

Dyskusja służy wymianie poglądów i jako taka zbędną nie jest. Czytaj dyskusje na forum, może się czegoś ciekawego dowiesz.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...