Skocz do zawartości

chciałam dobrze a wyszło jak zawsze ...


xenia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To "edukacjii,sytuacjii,obiekcjii" mnie szczerze zastanawia... :bigrazz:

 

Nawet pojechałam 2 metry po czym motor sie przewrócił ,kolega ostrzegał ze moze tak byc bo nie utrzymam motoru bo jest za ciezki itp.oczywiście to przewrócenie motorka bolało-na szczęście kolega sie nie wkurzył ze jego maszyna też miała obrażenia :biggrin:

 

 

 

Jaki to był motocykl?

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to Ci nie wierzę, ale że jesteśmy z jednego słusznego miasta, to dam Ci szansę białogłowo.

No niestety mimo wszelkich chęci mam na imie Luśka!!

 

To "edukacjii,sytuacjii,obiekcjii" mnie szczerze zastanawia... :bigrazz:

Jaki to był motocykl?

Na pewno był to motocykl! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo tani motocykl, albo kolega bogaty :P

co do sytuacji opisanej samej w sobie podejscie ulicznego wojownika typowe,

tylko ze wyszlas z puszki a nie zlazlas z moto, motocyklisci reaguja duzo czesciej niz kierowcy samochodow

gdyby gosc obalil sie razem z moto bylo by naprawde kiepsko bo zniszczyla bys mu moto jak i on tobie lustro wiec wykazalibyscie podobnym poziomem.

twoje szczescie ze trafilas na faceta ktory urwal Ci lustro(o ile dobrze pamietam) a nie zrobil kuku.

rad na przyszlosc mozna dawac wiele ale czy ich usluchasz?? nie wiadomo, zadziala instynkt ktory u kazdego dziala inaczej, ja wychodze z zalorzenia ze na drodze slowa wystarcza, i nie wyciagma lap puki ktos ich do mnie nie wyciagnie.

jesli bedziesz jezdzic po ulicach, zobaczysz ile takie glupie sytucje na drodze robia kupy w majtkach(mowie o prowdzeniu , nie o dyskusjach), czesto na swiatlach "mozg wysyla maila do nadciagajacej kupy ze spotkanie jest w spodniach :)"

 

 

wiem ze jak zwykle napisalem nieskladnie i nie zgrabnie ale moze ktos to rozczyta :P

Edytowane przez Notturno SV

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak samo jeździsz jak piszesz, to się o Ciebie boję.

spoko :) pisze duzo gorzej niz jezdze :)

 

 

troszke edytowalem mam nadzieje ze jest bardziej czytelne :P

Edytowane przez Notturno SV

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Oczywiscie wsciekłam się strasznie i dogoniłam go (...)

Od niedawna jeździsz po Warszawie, co? ;)

go z całej siły popchnełam ,az się mało nie wywalił

Raz, że to już chyba pod napaść podpada :P Dwa, że nawet ja, oaza spokoju, zabiłabym kogoś, kto naraziłby moje Maleństwo na wywrotkę. Najpierw myslimy, potem robimy. Tak?

włanczał

Ączał!!!!

Heh, jak ja uwielbiam motocyklową hipokryzję :icon_mrgreen:

 

My to mamy prawo podchodzić do puszki, która nam zajechała, pukać w szybkę, opierdzielać za bezmyślne zachowanie, a nawet - jeśli nasza godność została urażona zbyt mocno - spuścić kierowcy samochodu oklep, albo przynajmniej urwać lusterko... :icon_mrgreen:

 

I OK, niech tak będzie.

 

Natomiast jak kierowca puszki zwraca uwagę debilowi na 2oo, to...

Proponuję stosować równą k...a miarę do siebie i innych na drodze :icon_twisted:

 

pozdr

LYsY

Też to zauważyłeś? :icon_mrgreen:

Nawet pojechałam 2 metry po czym motor sie przewrócił ,kolega ostrzegał ze moze tak byc bo nie utrzymam motoru bo jest za ciezki

Kurczaczki, dawno nie jeździłam, ale z tego co pamiętam, to motocykle tak "same ze się" to się raczej nie wywracają.

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :bigrazz: Dzisiaj poświeciłam dzień na edukacjii.Nawet mi sie udało odpalic motor :buttrock: Nawet pojechałam 2 metry po czym motor sie przewrócił ,kolega ostrzegał ze moze tak byc bo nie utrzymam motoru bo jest za ciezki itp.oczywiście to przewrócenie motorka bolało-na szczęście kolega sie nie wkurzył ze jego maszyna też miała obrażenia :biggrin:

Mam takie dosyć głupie pewnie dla Was -pytanie :banghead: ,czy można kupić motocykl z automatyczną skrzynią biegów ?

 

Jeeeeeeezu ja bzdury to przynajmniej w tematach bez naliczania postów klepię :bigrazz:

 

btw. Motocykl z zasady jedzie prosto i sam z siebie nie wywraca.... jak mu nie przeszkadzasz.... odnoszę wrażenie, że Ty mu bardzo przeszkadzałaś (albo on Tobie)...... :icon_twisted:

Edytowane przez Kati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeeeezu ja bzdury to przynajmniej w tematach bez naliczania postów klepię :bigrazz:

 

btw. Motocykl z zasady jedzie prosto i sam z siebie nie wywraca.... jak mu nie przeszkadzasz.... odnoszę wrażenie, że Ty mu bardzo przeszkadzałaś (albo on Tobie)...... :icon_twisted:

 

Kati, to jakaś pierdoła pisze albo inny troll, jedzie na kilometr :D Najpierw, że awantura o lusterko i pchanie (Xenia, miło było? :bigrazz: ), a potem durne pytania z d..y o pseudotroleje do moto albo dwukołowy automat, byle naszymi postami się karmić :D

 

 

 

 

 

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :bigrazz: Dzisiaj poświeciłam dzień na edukacjii.Nawet mi sie udało odpalic motor :buttrock: Nawet pojechałam 2 metry po czym motor sie przewrócił ,kolega ostrzegał ze moze tak byc bo nie utrzymam motoru bo jest za ciezki itp.oczywiście to przewrócenie motorka bolało-na szczęście kolega sie nie wkurzył ze jego maszyna też miała obrażenia :biggrin:

Mam takie dosyć głupie pewnie dla Was -pytanie :banghead: ,czy można kupić motocykl z automatyczną skrzynią biegów ?

 

ja bym ci motocykla nie dała byś się jeżdzić uczyła to pewne. :eek:

kobieto oszczęć chłopaka i jego maszynę( bo swoją drogą gratuluje mu głupoty) i zapisz się na prawo jazdy .

:buttrock:

na egzaminie automatów nie spotkasz ale to chyba wiesz.

Edytowane przez manka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kati, to jakaś pierdoła pisze albo inny troll, jedzie na kilometr :D Najpierw, że awantura o lusterko i pchanie (Xenia, miło było? :bigrazz: ), a potem durne pytania z d..y o pseudotroleje do moto albo dwukołowy automat, byle naszymi postami się karmić :D

 

Wiem, ale nie mogłam się powstrzymać, poziom głupoty mnie powalił :biggrin:

"Powdem istnienia tak wielu głupich ludzi jest fakt, że zabijanie ich jest nielegalne" :bigrazz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale może Xenia jest bardzo ładna i nie sposób było się na nią wsciekać o jakiś tam rozwalony motocykl ;]

 

Nic nie jest w stanie powstrzymac wscieklizny za celowo zniszczony motocykl :P. I co że ładna, jak tępa jak krawedzie jej puszki? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...