Skocz do zawartości

Użytkownicy CeZetek 350


Saghat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w zeszłym sezonie jeździłem cezetką 350 89r

jeździło mi się nawet lepiej niż mz etz 250 chociaż częstto dręczyły ją małe usterki(czasem chodziła na jeden gar czasem na drugi-zdarzało sie że na dwa:-)-na początku-później trochę ją podregulowałem i było ok)

była stabilniejsza niż mz i choć cięższ to lepiej też szła w terenie

sprzedałem ją za 500zł

na wiosnę tego roku kupiłem podobną z 88r ale nie chciała palić(z papierami za 120zł)-miała jakieś problemy z prądami

odstawiłem ją na działkę i miałem ją robić po maturze ale w miedzyczasie trafił się klient który chciał ją dla papierów-opchnęłem mu je za 350zł-rozebrał ją trochę i troche mi zostałó-nr rama z silnikiem ale zostawiłem ją na dworze przed altanką i jakiś ..... mi ją rąbnął

zstał mi tylko zbiornik paliwa

najśmieszniejsz z całej sytuacji jest to że niedawno znalazłem na działce aku 6V:-)

prawdę mówiąc to to moto mogło być całkiem sprawne:-)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest wstydem jezdzic na jakimkolwiek motocyklu - chyba, ze jest on wlasnorecznie zarżnięty, niezadbany i zapuszczony. Kiedy odrestaurujesz moto, na pewno nie bedziesz sie wstydzil nim jezdzic. Powiem nawet: sa duze szanse, ze polubisz czeske tak bardzo, ze nie bedziesz chcial jej oddac do szkoly. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Powiem nawet: sa duze szanse, ze polubisz czeske tak bardzo, ze nie bedziesz chcial jej oddac do szkoly...
Nie ma takiej możliwości, żeby oddać motocykl szkole. To samo jest z restaurowanymi samochodami. No chyba, że jesteś Matką Teresą albo Caritasem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem dwoma ceśkami. Pierwsza '84, oddałem małolatom, druga '87 uczę na niej jeździć moją kobietkę. Swoją drogą jestem z niej bardzo zadowolony(z baby też) hihihihi

Tą drugą przemalowałem na niebiesko i dodałem gmole to ludzie myśleli że to starsza Honda :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości, żeby oddać motocykl szkole. To samo jest z restaurowanymi samochodami. No chyba, że jesteś Matką Teresą albo Caritasem.

 

wiem, ze jak kupmle konczyli technika, to ich prace dyplomowe, bez wyjatku czym byly i ile kosztowaly - zostawaly w szkole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją swojego czasu chciałem robić na klasycznego anglika-jak kawasaki w650-szerkie płytkie błotniki w chromie,cienka kanapa z lamówką-to by nieziemsko wyglądało!

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZ to wspanialy motocykl, jak kazdy jesli nim jezdzisz, skladasz, dbasz, nie wstydzisz sie go. A ten kto mysli inaczej nie jest motocyklista...

Zdjecia CZ 175 Sport '73 - zapraszam na swoja strone www.republika.pl/rapitoteles

(slabej jakosci ale moge wyslac mail'em lepszej) Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem stronkę - jesteś naprawdę gość. Trzeba być pozytywnie popieprzonym żeby jechać na taką wyprawę. Przypomniało mi się jak w 1989 pojechaliśmy osiemnastoletnią Dacią do Szwecji zdobywać koło podbiegunowe. Zabrakło nam 300 km...

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Marek W

ja jeżdze cz 350 6v już 3 lata poza awariami z mojej winy nic się nie dzieje tylko jeżdze i jeżdze pali mi przy 80 na godzinę w trasie około 4 litrów super sprzęt daje radość i pozwala zaoszczędzić na lepszego sprzęta dziennie robiłem nawet 300 km poza bulem pleców sama radocha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...