Skocz do zawartości

Honda CB500 (cb500s)


Rekomendowane odpowiedzi

davgor

sorry podobno o gustach się nie dyskutuje ...Ale Asia ma rację powinieneś kliknąć na te linki i zobaczyć jak można zmienić CB 500 a w szczególności jej tył ....

http://www.bikepics.com/pictures/433838/

http://www.bikepics.com/pictures/433839/

http://www.bikepics.com/pictures/433840/

Ja o tym myślę....i zbieram fundusze.... :clap:

 

 

Maxv

moja hondzia jest najpiękniejsza, ale ta z 'bikepics' jest zaraz na drugim miejscu :biggrin:

no niestety obiektywnie macie racje, że seryjna lampa z tyłu wygląda jak z ogara, ale subiektywnie nie chcę się dołować, że nie jest to tak piękne jak nowa R1 i stresować nie mam się zamiaru.

klawo byłoby zapodać jakąś wersję z diodami LED. ale najlepiej żeby pasowała w stare miejsce. i ten błotniczek z tyłu, i ten poszerzony z przodu :lalag:

schodzę na ziemię :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzieliście nową CB? nowiutką, świerzutką prosto z salonu? :clap:

 

jest poprostu przesliczna, kilka dni temu widziałam na własne oczy to cudo i jestem miło zaskoczona zmianami jakie wprowadzili.

Nigdzie w necie nie moge znaleść tego modelu....cholera:/

 

Davgor!

To że jesteśmy posiadaczami Cb nie znaczy zę mamy być stronniczy. Honda cb jest sliczna, fajna, miła i przyjemna ale dupkę jej zepsuli i koniec kropka :lalag: :biggrin:

 

Oczywiście nową już porawili z tyłu :clap:

Edytowane przez AsiekHonda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

A ja właśnie zamierzam kupic jako mój 1 moto i łamię sie czy CB500 czy choppera EN 500

Zawsze podobały mi sie obydwa modele , i jestem w kropce :biggrin:

Najlepiej pewnie kupić obydwa ;-)

Dodam że nie jestem wcale taki mały i nie wiem jak bym wyglądał na tych moto.

Może jest ktoś z co ma taki i może podszepnąc co zrobić ?

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do cb500 wcale nie trzeb być małym, ten motocykl jest wyższy od mojego ZZR-ka i to sporo wyższy i wcale nie dużo lżejszy... a ja przecież dlatego kupiłam Honde, bo miała być mniejsza i lżejsza od Zygzaczka.... sie chyba oszukałam :biggrin:

 

...ale Hondzi nie sprzedam :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie mogę odrzalowac tego łogromnego schowka pod siedzeniem co mi trzy i czwarte upchane piwo włazily :biggrin: A po zatym cb500 to dobry motocykl z niezniszczalnym silnikiem ,hu*owym zawieszeniem ,jak dla mnie slabymi heblami mimo oplotu stalowego i pieknym wygladem rzecz gustu :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 195 cm wzrostu, mam nadzieję, ze nie będe na cb 500 wyglądał jak na motorynce co?

 

Będziesz :icon_exclaim: Mój maz ma 185cm i na Hondzi wygląda jak na rowerze. Oczywiste zę wysoki facet lepiej prezentuje sie w towarzystwie dużego motocykla, ale to chyba już ma nie wielkie znaczenie w kwesti wyboru.

 

Ps: On na Honde mówi BMX :bigrazz: ....oczywiście nie złośliwie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim schowku zmieszczam dwie flaszeczki, ogóreczki i inne niezbędne żeczy...

 

Moj gosc - wlasnie to samo chcialem napisac ;) Na upartego 3 browary wchodza :) A tak BTW to CBulka zajebista - ja mam wersje z owiewka i na trasie bardzo to pomaga a co do tylu to po wakacjach zamieszcze zdjecia swojego przerobionego - bedziecie mogli skomentowac! A zalozycielowi tematu cierpliwosci zycze - oplaci sie czekac!

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzieliście nową CB? nowiutką, świerzutką prosto z salonu? ;)

 

jest poprostu przesliczna, kilka dni temu widziałam na własne oczy to cudo i jestem miło zaskoczona zmianami jakie wprowadzili.

Nigdzie w necie nie moge znaleść tego modelu....cholera:/

 

Davgor!

To że jesteśmy posiadaczami Cb nie znaczy zę mamy być stronniczy. Honda cb jest sliczna, fajna, miła i przyjemna ale dupkę jej zepsuli i koniec kropka :smile: :)

 

Oczywiście nową już porawili z tyłu ;)

tak jest cb 500 jest śliczna, fajna i miła a jak jade to zadupki nie widzę, heheh :lalag:

 

darekcb500

co go hamulców to się absolutnie nie zgadzam, mam w zwyczajnym gumowym oplocie i są mocne jak pieron. a może miałeś wersję z bębnem od pralki na tylnim kole :banghead: :wink: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj gosc - wlasnie to samo chcialem napisac ;) Na upartego 3 browary wchodza :) A tak BTW to CBulka zajebista - ja mam wersje z owiewka i na trasie bardzo to pomaga a co do tylu to po wakacjach zamieszcze zdjecia swojego przerobionego - bedziecie mogli skomentowac! A zalozycielowi tematu cierpliwosci zycze - oplaci sie czekac!

Pzdr!

 

 

Trzy browarki? tak jeszcze nie próbowałem, ale żeczywiście po wlożeniu dwóch butelek miejsca troche zostaje.

 

Co do tylnego bębna, to moge powiedzieć że do swoich zadań wystarcza. W końcu to hamulec pomocniczy.

Edytowane przez Tuzmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...