Skocz do zawartości

Miała być xj 600 a jest NTV 650 :D


Daktyl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Po dłuuuugich poszukiwaniach swojego pierwszego motocykla, którym miała być xj 600 w końcu kupiłem ntv 650 ^^. Jest to rocznik 1997, przebieg 34 tys, bardzo możliwe, że nie przekręcany, bo stan jest naprawdę miodzio :D. Oczywiście zamieszczam parę fotek ;) :

 

http://img189.imageshack.us/img189/1123/imgp6406.jpg

http://img266.imageshack.us/img266/8053/imgp6407.jpg

http://img39.imageshack.us/img39/1685/imgp6409.jpg

 

Pozdrawiam

Daktyl :icon_biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :)

 

Jedyny słuszny typ napędu - wał :icon_mrgreen:

 

Natomiast od razu pomyśl nad dorobieniem podpórek pod stelaż kufra centralnego. To, co masz, szybko się złamie, nawet jak będziesz jeździł z pustym kufrem. Dźwignia po byku..

 

..mówię z doświadczenia, miałem VX800 (też wał, ech...) i podobny stelaż - po pierwszej dłuższej trasie zaczął się łamać, a trasę skończyłem z topcase'm w bagażniku samochodu :(

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jedynie słuszna marka! :D

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc przejechałem niecałe 100 km, więc ciężko mi coś konkretnego napisać, jest to moje pierwsze moto, wiec mocy mi na pewno nie brakuje, jak dla mnie strasznie mocna bestia ;D. Jeździ się fajnie, chociaż ciężko się skręca, ale ponoć ten motorek tak ma (stosując przeciwskręt ślicznie skręca :D) Mam 188cm, 80kg czuje się bardzo dobrze, generalnie moto jest spore jak na mój gust - w porównaniu z cb 500, xj 600 ;). Co do mocy to ciężko mi powiedzieć, w dowodzie mam wpisane 25 kW - więc wersja zablokowana, ale poprzedni właściciel coś tam wspominał, że "chyba" jest odblokowana, ale on raczej mało wiedział, bo przejechał 1500 km przez rok :D. Stan wręcz idealny, wszystko co się dało pozmieniane, więc tylko jeździć ^^

 

@OloXJ: okej nic się nie stało i tak to był badziew :D

 

Pozdrawiam

Daktyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gratuluję. Jesli jest w takim stanie jak to na foto wygląda to tylko zazdrościć. :biggrin:

Sam szukałem NTV ale nic ciekawego mi się nie udało znaleźć.

 

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez wlasnie sie zastanawiałem nad taką NTV'ałką

ale wybor padł na iksjote :P a to dlatego ze jak na moj gust ntv mi sie nie podoba, taki nijaki w porównaniu do iksjoty

ale o gustach sie nie interesuje, predzej wybrałbym suzuki sv jesli mialbym sie zdecydowac na V

 

napisz jak to sie zbiera ze swiateł? :P

ile tym wyciagasz jakie spalanie i ogolnie jak sie jezdzi w porownaniu do iksjoty? jakie ma zawiechy i wogole od jakich obrotow "ciągnie" :D

 

a tak ogolnie to gratulacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez wlasnie sie zastanawiałem nad taką NTV'ałką

ale wybor padł na iksjote :P a to dlatego ze jak na moj gust ntv mi sie nie podoba, taki nijaki w porównaniu do iksjoty

ale o gustach sie nie interesuje, predzej wybrałbym suzuki sv jesli mialbym sie zdecydowac na V

 

napisz jak to sie zbiera ze swiateł? :P

ile tym wyciagasz jakie spalanie i ogolnie jak sie jezdzi w porownaniu do iksjoty? jakie ma zawiechy i wogole od jakich obrotow "ciągnie" :D

 

a tak ogolnie to gratulacje ;)

 

Generalnie niedużo przejechałem więc ciężko mi tu pisać jakieś konkretne dane :D. Ze świateł zbiera się tak, że wszystko zostaje w tyle, przyśpieszenie jest naprawdę spore - ale tak już mają wszystkie motocykle ;p. Ciągnie już od samego dołu w końcu silnik V ;). A w porównaniu z XJ to na pewno na NTV się ciężej skręca - co idzie na jej plus w samym już zakręcie, bo jedzie się pewniej =). Dodatkowo mam wał co też mi się wydaje dużą zaletą no i generalnie ciekawsza jest konstrukcja NTV od XJ. NTV jest większa co mi pasuje, bo jestem dośc wysoki. A co do samego wyglądu? Hmm XJ wygląda nowocześniej, ale mi i tak bardziej podoba się NTV :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...