Skocz do zawartości

motor dla kobiety- sprawozdanie po kilku miesiacach


Rekomendowane odpowiedzi

 

No to faktycznie małe "miss understanding" :biggrin: ,a co do XTka to myślę że Ci się spodoba choć jest tylko kopany, ale kopać kiedyś trzeba się nauczyć będzie jak znalazł na zbyt natrętnych :icon_mrgreen: .

 

ej nawet jesli wybiore dr-e, a mozesz byc pewien, ze i owszem, no ewent. xt, to w ogole o co cho. ile ty masz lat? kupie dr-e choby tylko po to, zeby zrobic starszemu na przekor :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie małe "miss understanding" :biggrin: ,a co do XTka to myślę że Ci się spodoba choć jest tylko kopany, ale kopać kiedyś trzeba się nauczyć będzie jak znalazł na zbyt natrętnych :icon_mrgreen: .

 

ej nawet jesli wybiore dr-e, a mozesz byc pewien, ze i owszem, no ewent. xt, to w ogole o co cho. ile ty masz lat? kupie dr-e choby tylko po to, zeby zrobic starszemu na przekor :D

 

No parę tych lat mam ale ja "głupi jezdem" więc " wsio w pariadkie", a DR fajny sprzęt zwłaszcza wersja E ponad 130kg masy, więcej niż XR600 jak znalazł dla dziewczyny :lalag: :icon_mrgreen: .

Edytowane przez ghollum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No parę tych lat mam ale ja "głupi jezdem" więc " wsio w pariadkie", a DR fajny sprzęt zwłaszcza wersja E ponad 130kg masy, więcej niż XR600 jak znalazł dla dziewczyny :lalag: :icon_mrgreen: .

 

 

wez mnie nie wkurzaj. jak mi powiedz ze tt-ka lub xr-a 400 ma wystarczajaco miejsca, zeby wziac troche bagazu na maly wypad i siedzenie na tyle wygodne i szerokie, zeby po 2 godz nie wlazlo mi w tylek, to moze sie zastanowie. rozumiesz czlowieku, ze potrzebuje motoru bardziej uniwersalnego, bo jak bede taka stara i bogata jak ty, to kupie sobie 3 motory do zabawy do roznych celow i bedzie w porzo. ekstremalnie jezdzic nie bede, bo mnie na to nie stac. poza tym sory, ale wiekszosc jednak dr-e mi poleca. a 130 kg na mnie wrazenia nie robi. 100 kg nie raz na mnie wchodzilo i mnie przygniatalo i bylo calkiem milo :P

 

uf

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No parę tych lat mam ale ja "głupi jezdem" więc " wsio w pariadkie", a DR fajny sprzęt zwłaszcza wersja E ponad 130kg masy, więcej niż XR600 jak znalazł dla dziewczyny :lalag: :icon_mrgreen: .

wez mnie nie wkurzaj. jak mi powiedz ze tt-ka lub xr-a 400 ma wystarczajaco miejsca, zeby wziac troche bagazu na maly wypad i siedzenie na tyle wygodne i szerokie, zeby po 2 godz nie wlazlo mi w tylek, to moze sie zastanowie. rozumiesz czlowieku, ze potrzebuje motoru bardziej uniwersalnego, bo jak bede taka stara i bogata jak ty, to kupie sobie 3 motory do zabawy do roznych celow i bedzie w porzo. ekstremalnie jezdzic nie bede, bo mnie na to nie stac. poza tym sory, ale wiekszosc jednak dr-e mi poleca. a 130 kg na mnie wrazenia nie robi. 100 kg nie raz na mnie wchodzilo i mnie przygniatalo i bylo calkiem milo :P

 

uf

A czy ja ci proponuje XR400 albo TT350? wspominałem o XT, nerwowa mościa panno nie piszę togo bo muszę cię przekonać do swojego, piszę bo próbuję coś doradzić jeśli ci to nie pasi to nie ma problemu ale to jeszcze nie powód do strzelania fochów. Jeśli wydaje ci się że DR350 będzie bardziej uniwersalna od XT350 TT350 czy XR400 to jesteś w błędzie.

Edytowane przez ghollum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No parę tych lat mam ale ja "głupi jezdem" więc " wsio w pariadkie", a DR fajny sprzęt zwłaszcza wersja E ponad 130kg masy, więcej niż XR600 jak znalazł dla dziewczyny :lalag: :icon_mrgreen: .

wez mnie nie wkurzaj. jak mi powiedz ze tt-ka lub xr-a 400 ma wystarczajaco miejsca, zeby wziac troche bagazu na maly wypad i siedzenie na tyle wygodne i szerokie, zeby po 2 godz nie wlazlo mi w tylek, to moze sie zastanowie. rozumiesz czlowieku, ze potrzebuje motoru bardziej uniwersalnego, bo jak bede taka stara i bogata jak ty, to kupie sobie 3 motory do zabawy do roznych celow i bedzie w porzo. ekstremalnie jezdzic nie bede, bo mnie na to nie stac. poza tym sory, ale wiekszosc jednak dr-e mi poleca. a 130 kg na mnie wrazenia nie robi. 100 kg nie raz na mnie wchodzilo i mnie przygniatalo i bylo calkiem milo :P

 

uf

No ale jak by ze szafy na ciebie skoczył i potem byś go musiała podnosić, to nie wiem czy były by miłe wspomnienia. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oh, milosc ci wszystko wybaczy :D

 

 

 

A czy ja ci proponuje XR400 albo TT350?

 

spoko, mozesz zaproponowac. jak mi kupisz, to chetnie wezme :D

 

wspominałem o XT, nerwowa mościa panno

 

sam jestes nerwowy :)

 

nie piszę togo

 

mielismy w stadninie kiedys takiego psa "togo". mieszaniec kaukaza z bernardynem :D

 

bo muszę cię przekonać do swojego, piszę bo próbuję coś doradzić jeśli ci to nie pasi to nie ma problemu ale to jeszcze nie powód do strzelania fochów.

 

jakie tam fochy. swietnie sie bawie.

 

Jeśli wydaje ci się że DR350 będzie bardziej uniwersalna od XT350 TT350 czy XR400 to jesteś w błędzie.

 

tak, ale jak swietnie dobrze wszyscy wiemy dr jest wiecej, wiec trudniej wpasc na mine: bo masz wybor. ja jestem sama, nie moge liczyc na swoje umiejetnosci mechaniczne, jedynie na łaske ex-chlopaka, ktory ewent. mi pomoze, ale nie moge naginac tej uprzejmosci. wiec radze sobie jak moge, ufajac jakims powierzchownym opiniom na forach(a jest ich przeciez 100tys. i zazwyczaj na zasadzie kontry) i testom. wypracowalam sobie jakis obraz i chce kupic dr-e. xr-a 400 mi sie b. podoba. i jak bede miala wiecej siana i jak wyjade do Austrii na stypendium za rok, moze poszukam czegos ze swiezej reki. spoko, nie przywiaze sie do tej dr-y do konca zycia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..........................

tak, ale jak swietnie dobrze wszyscy wiemy dr jest wiecej, wiec trudniej wpasc na mine: bo masz wybor..........

Kupując DRkę trudniej wpaść na minę :icon_mrgreen: , to jest dobre, naprawdę niezły kawał :icon_mrgreen: , ty nie szukasz porady w wyborze moto tylko potwierdzenia swojego wyboru a w takim przypadku nic tu po mnie :icon_razz: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kupując DRkę trudniej wpaść na minę :icon_mrgreen: , to jest dobre, naprawdę niezły kawał :icon_mrgreen: , ty nie szukasz porady w wyborze moto tylko potwierdzenia swojego wyboru a w takim przypadku nic tu po mnie

 

no na pewno latwiej jest w ogole na nie wpasc :P bo spojrz na allegro: polecanych przez ciebie tt350 jest az hmmm O, xr no no 4, ale z tego 3 w okolicach 10 tys. xt nie licze, bo jak juz powiedzialam, biore ja pod uwage.

 

ale masz racje. nic tu po tobie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, to po co pytasz skoro sama wiesz lepiej?

 

własnie na dr mozna się ładnie 'nadziać' bo jak zapewne ci wiadomo smarowanie wałka rozrządu jest tam mocno niefortunne, a regeneracja głowicy i wałka to trochę rzesbienie w guanie .Przy rozsądnej eksploatacji nie powinno byc problemów ale skąd wiesz co kupujesz?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

heh, to po co pytasz skoro sama wiesz lepiej?

 

ale hola, gdzie ja pytalam ? wroc do tematu postu. chcialam sie podzielic swoimi doswiadczeniami po ponad polrocznej przygodzie z motorem.

 

 

własnie na dr mozna się ładnie 'nadziać' bo jak zapewne ci wiadomo smarowanie wałka rozrządu jest tam mocno niefortunne, a regeneracja głowicy i wałka to trochę rzesbienie w guanie .Przy rozsądnej eksploatacji nie powinno byc problemów ale skąd wiesz co kupujesz?

 

wiem, bo mam znajomych motocyklistow- mechanikow, ktorzy dr-y mieli i mi polecaja jako kolejny motocykl. i nie tylko oni, ci ktorzy dobrze trafili, sa zadowoleni. a jaka jest szansa ze trafie na xr-e w rozsadnej cenie i dobrym stanie? tt 350 nie ma w ogole. myslalam, ze wyrazilam sie jasno, co mna kieruje.

 

 

 

 

wiem, bo mam znajomych motocyklistow- mechanikow, ktorzy dr-y mieli i mi polecaja jako kolejny motocykl. i nie tylko oni, ci ktorzy dobrze trafili, sa zadowoleni. a jaka jest szansa ze trafie na xr-e w rozsadnej cenie i dobrym stanie? tt 350 nie ma w ogole. myslalam, ze wyrazilam sie jasno, co mna kieruje.

 

 

ps. nie mysl, ze jestem na tyle glupia, zeby isc w zaparte wtedy kiedy nie mam racji. na pewno nie bede sama ogladac motocykla i jeszcze raz wszystko skonfrontuje przed ostateczna decyzja. stale obserwuje co jest dostepne na rynku. po prostu nie uwazam, ze to, ze zdecydowalam sie na dr-e tworzy automatycznie pole do dyskusji. sa tu chlopaki z dr-ami. czy ktos podwazal ich decyzje? czy dzieje sie to tylko dlatego, ze zakladacie, ze jestem glupia kobieta, co tylko chce zrobic na odwrot?

 

ghollum w zeszlym roku koniecznie chcial mi wyperswadowac kupno 125, bo to niby bez sensu. a ja sie zdecydowalam i jestem zadowolona.

 

no i na koniec. mam swoj rozum, sa tez doswiadczenia innych, ale uwazam, ze motocyklizm jest na tyle nauka doswiadczalna, ze powinnam taka dr-e objac i po prostu wiedziec. a motor zawsze mozna sprzedac...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pomysl czemu na rynku jest tak mało tt i xr a tak duzo dr-bo kazdy kto polata rok czy dwa będzie szukał lzejszego i z lepszą zawieszką

 

tt i xr to idealne motorki do endurowania gdy ktos nie ma kasy na nowsze ktmy i wrki czy dr-z i dlatego nikt się tego nie chce pozbywac a gdy chce to znajdzie kupca bez allegro itd, o czyms to swiadczy nie sądzisz?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tt i xr to idealne motorki do endurowania gdy ktos nie ma kasy na nowsze ktmy i wrki czy dr-z i dlatego nikt się tego nie chce pozbywac a gdy chce to znajdzie kupca bez allegro itd, o czyms to swiadczy nie sądzisz?

 

ale to tez swiadczy o tym, ze ciezko to dostac. xr-y sa za drogie. tt-ki sa do objecia, ale 600, a nie chce ze 125 przeskakiwac na 600. zreszta, moze popelniam blad, glupia ja, ale ten blad mnie przynajmniej czegos nauczy.

 

i na tym zakoncze, bo to naprawde nie ma sensu. ja nikogo nie pytam o zdanie, pytalam wlochatego i korsarza, ale wlasnie o dr-e.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie chce ze 125 przeskakiwac na 600

 

 

czytając to forum coraz bardziej odnosze wrażenie że xr600 jest jak cbr 600 wszyscy sie jej boją :D może to nawet ten sam silnik :icon_twisted: przecież to ma 40KM i elastyczny silnik.....

 

nie wiem może ja jestem jakiś w buszu chowany i w ogóle niepoprawny politycznie ale uważam że jak masz sie zabić to na komarku na pedały sie zabijesz po co stawiać sobie sztuczne ograniczenia kupując słabe moto....

 

owszem są motocykle typu cr500 jakiś sx520 które faktycznie są cięzkie do ogarnięcia ale nie ,,hard enduro dla ubogich'' typu xr600

 

większa pojemnośc=większa elastyczośc=łatwiej początkującemu ( i nawet crossów ta zasada sie tyczy)

 

przejrzałem pobieżnie allegro i za cene dr350 można mieć xr 600 ja bym nawet sie nie wahał xr wygrywała baja i jest napewno tysiąc razy bardziej hard od dr 350....

 

ale your money your choice......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\

 

przejrzałem pobieżnie allegro i za cene dr350 można mieć xr 600 ja bym nawet sie nie wahał xr wygrywała baja i jest napewno tysiąc razy bardziej hard od dr 350....

 

ale your money your choice......

 

nie chce 600, nie chce hard, moze w pozniejszym sezonie.

 

ale dzieki za rady wszystkim, jest git?

 

 

\

 

przejrzałem pobieżnie allegro i za cene dr350 można mieć xr 600 ja bym nawet sie nie wahał xr wygrywała baja i jest napewno tysiąc razy bardziej hard od dr 350....

 

ale your money your choice......

 

nie chce 600, nie chce hard, moze w pozniejszym sezonie.

 

ale dzieki za rady wszystkim, jest git?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i siedzenie na tyle wygodne i szerokie, zeby po 2 godz nie wlazlo mi w tylek

 

zawsze byłem przekonany, że dziewczynom się to podoba :icon_rolleyes:

 

a 130 kg na mnie wrazenia nie robi. 100 kg nie raz na mnie wchodzilo i mnie przygniatalo i bylo calkiem milo :P

 

to podoba się w końcu czy się nie podoba? :icon_rolleyes:

 

 

pie**ol japończyki

wybierz KTMa

:crossy: :buttrock: :flesje:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...