Skocz do zawartości

Obiecane foty mojego Simaka ;)


Kleszcz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny, mi sie podoba tylko ja bym oponki zmienił na bardziej terenowe, ale to nie chodzi o wygląd tylko o włsciwości jezdne. Jak masz troche wolnej kasy to możesz kupic sobie jprzedni błotniczek od crossowej 80, są bardzo ładne i by fajnie wyglądał.

A co to za kabelek poprowadzony jest do głowicy??? To jakiś czujnik??

Ps dobry pomysł z tymi czerwonymi deklami.

Widać dużo pracy włożyłeś, nawet nowa centralna stopka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi też się podoba :flesje:

Tylko uważam, że trochę za mocno go podniosłes przez co zatracił trochę swoje proporcje.

Nie wiem czy koledzy widzicie, ale on jest chyba stylizowany na odbajeżone supermoto.(ciemne kierunki itp.)

Myle się Kleszczu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. na początku chciałem żeby kojażył się z supermoto, ale od jakiegos czasu zaczyna mnie krecic jazda po lesie i mam ochote załadowac mu jednak opony kostki. Możecie napisać mi ile wedlug was jest wart w takim stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Czas na moj komentarz :roll:

No wiec tak ja osobiscie nie popieram przerabiania motocykli no ale.....ten simsonek naprawde mi sie podoba i widac ze jest naprawde dopracowany...... Gratuluje!!!!!

Ps. DO ENDURAS 8) Teraz mozesz zobaczyc jan wyglada naprawde ładnie przerobiony simson!!!!

 

Pozdro!!!!! :flesje:

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! :flesje:

Simsonek ładny , wprost piny ale taki jakiś wysoki bardzo, ja u siebie tylko przód dałem wyższy, ogłulnie super tylko oponki i naklejka SIMSON na bak :lapagora:

 

Patricio Znowu chcesz piaskownice robić?? A co takiego Ci się w moim simsonie nie podoba??

A może tak co ma Simek Kleszcza czego nie ma mój??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem przeróbki dobrze robią, ale bardzo żadko i tylko

te drobne stylistyczne podkreślające charakter maszyny.

 

Mam takie podejście: zanim zaczniesz coś robić to postaraj się

najpierw doprowadzić do stanu idealnego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemny simsonek, tylko troche dziko wygląda ten bagażnik z tyłu i koła takie małe sie wydają, Ale maszyna spoko, dużo pracy musiałeś w niego wsadzić :flesje: Podoba mi się, O są nawet oponki Heidenau, identyczne jak mam u siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...