Skocz do zawartości

PIERWSZA JAZDA NA NOWEJ KOZIE :) BEEEEEEE...:)


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza jazda na nowej KOZIE !! ;) EXC 400 Dominika. Powiem tak: fura poprostu marzenie !! poezja !! przy niej 520 wymiętka, 400 jest duzo lepsza i latwiejsza w obsłudze:) każdą 520 mozna objechać bez problemu a w porównaniu do wr 426 hmm jakim porównaniu?? wr 426 przy exc 400 to nie motor, aż wstyd postawić obok yamahe. Kilka fotek poniżej. ps. Dominik wygar ma piękny ta furka ;) na gume idzie jak złoto:) aha i na koniec ... zaliczyłem już 2 gleby na śniegu :buttrock: nie jest źle haha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w porównaniu do wr 426 hmm jakim porównaniu?? wr 426 przy exc 400 to fura na śmietnik, aż wstyd postawić obok yamahe.

 

nie będę zaczynać kolejnej kłótliwej dyskusji, po za tym cięzko mi ocenić jazdę na exc 400 skoro nigdy nie miałem okazji na tym posadzić swojego tyłka... jednak wydaje mi się, żeby nie wiem jak nie szanował wr-ki, to nigdy bym nie powiedział, że nadaje się na śmietnik :roll:

gdyby ktoś Ci kupił taką wr-kę to jeszcze byś go w d*** całował...

myślę, że użyłeś b. nietrafnego porównania, bo gdybym to ja miał wr-kę to bym Ci pokazał, że najnowszy rocznik aż tak bardzo od ktm-a nie odstaje. Od momentu wprowadzenia elektrycznego rozrusznika do Yamaszki, zaczęła wyraźnie konkurować z Ktm-cem więc nie widzę powodów, dla których pisałbyś taki obraźliwe sformułowania w kierunku właścicieli i samych Yamah. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, na śmietnik źle powiedzialem i poprawilem, ale i tak jej daleko, a nie porównuj słabek nowe wr do exc 400 bo pamietaj ze ktm też jest nowy 450 i wr tak samo zostaje z tyłu <hahaha> do motocrossu owszem yamaha górą ale w enduro bezkonkurencyjni jest i zawsze będzie KTM !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu jak ten slabek mnie wkur... po co ma szanowac wr426 ? co nakaz ma jak chce to ma ją w dupie i uwaza ją za snietnik jego sprawa a ciebie niech to nieobchodzi bo nikt nie bedzie sie kierowal zasadzmadi wymyslonymi przez slabka ja np mam cie za dupka i co nie moge ? moge bo to moje zdanie i sam je w kazdym poscie potwierdzasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu jak ten slabek mnie wkur... po co ma szanowac wr426 ? co nakaz ma jak chce to ma ją w dupie i uwaza ją za snietnik jego sprawa a ciebie niech to nieobchodzi bo nikt nie bedzie sie kierowal zasadzmadi wymyslonymi przez slabka ja np mam cie za dupka i co nie moge ? moge bo to moje zdanie i sam je w kazdym poscie potwierdzasz

 

Ten post swiadczy tylko o tobie... :|

 

Czemu ma nie mowic, ze inne przykladowa "wr" to smietnik??? Bo moze sie znalesc wsrod nas jeden posiadacz, ktory badz, co badz, poczuje sie zraniony/urazony.

To tak jakby powiedzial ze moja DTMX to złom ... jasne ze nie jest nawet porownywalna do dzisiejszych 50cc... ale to moje moto, tak samo jak i czyjas WR`ka.

Widac nie kazdy dojrzewa z wiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu ale wy macie problemy jak by ktos nazwal twoj motor dziadem to bys czul sie zraniony no chyba sie poplacze - a co mnie to co mysla inni o mojim motorze ?wazne ze mi sie podoba - nie odchodzcie od tematu dobra temat ten zakonczony podziwiajcie foty exc400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dobra chłopaki, przecież nie o to chodziło w poście Enduromana. Fotki są zajebiste, gleba taka jak powinna być. Ściągnąłem jeden filmik, co strasznie wolno idzie. Słychac pięknie ten stuningowany wydech w mojej dawnej 400 EXC.

Co do moto. Nie po to KTM wrócił w tym roku po roku przerwy do produkcji 400 EXC, żeby sobie poprawić samopoczucie, ale żeby zarabiać kasiorę. Popyt na 400 EXC jest olbrzymi, bo to najlepsze w Europie enduro obecnie. 525 jest za mocna, wyrywa się z rąk. Jeździłem tym motocyklem i wiem, że tylko bardzo silni w rękach potyrafią wucisnąć z tego motocykla to, co się wycisnąć powinno. Innych spokojnie objeżdżałem na 400 EXC, bo jest o wiele łagodniejsza i lepiej dozuje się jej moc.

WR 250 i 450 cierpią na wady wieku dziecięcego. W niemal każdej nowej sztuce ułamuje się klin przy zapłonie. Powoduje to konieczność wymiany tegoż klina, gdyż przestawia się zapłon i nie można za kija odpalić motocykla. Z kolei z większości model YZ w 2003 roku usterka ta doprowadziła do nieodwracalnego uszkodzenia wałów.

Poza Yamahą KTM nie ma konkurencji obecnie.

Także coby nie powiedzieć wybór jest oczywisty w segmencie hard enduro 4T w pojemnościach 250-520 ccm - KTM.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu jak ten slabek mnie wkur... po co ma szanowac wr426 ?

 

po co masz szanować wr`ki :?: bo każdy rasowy motocyklista' date=' obojętnie czy mu Yamaha pasuje czy też nie, nigdy by tak na nie nie najeżdzał. ;) Tak jak to Icea_PL ładnie ujął "Ten post swiadczy tylko o tobie... " ;) A tak w ogóle, to postaraj się zauważyć, że nawet Enduroman, z którym za bardzo za sobą nie przepadamy, potrafił się poprawić i przyznać to błędu. To świadczy wyłącznie o jego przewadze nad Twoją nieudolnością... Ktoś kiedyś powiedział "Jedni się rozwijają, inni stoją w miejscu, a reszta się cofa" :buttrock:

 

mam cie za dupka i co nie moge ?

 

możesz, ale uwierz mi, że gdybym Cię gdzieś spotkał to miałbyś poważny problem, jeśli nie byłbyś mi w stanie udowodnić, że naprawdę jestem dupkiem ;)

 

Dobra chłopaki' date=' przecież nie o to chodziło w poście Enduromana.[/quote']

 

Z racji, że mam taki charakter jaki mam, nie potrafię dawać innym po sobie bez podstaw jeździć...

 

Bóg zapłać za wysłuchanie mojego biadolenia nie na temat, aczkolwiek bardzo dla mnie ważnego. ;)

 

P.S.

Człowieku, daj spokój, czy Ty naprawdę jesteś taki denny, ze musisz się czepiać każdego mojego postu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...