Skocz do zawartości

Dom Dziecka - Kraków


muzyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

muzyk popieram bylo naprawde rewelacyjnie i napewno trzeba to powtorzyc i mam nadzieje ze amazonka wkoncu zjawi sie na swojej maszynce :D bo dzis byla w szoku jak jej pokazalem jak sie jezdzi po krakowie :)

pozdrowienia dla wszystkich

PS a jak z tym wypadem za miasto ? ja proponuje wypad do Ojcowa w lany poniedzialek jezeli nie macie jakichs konkretnych planow nie jest daleko a w sloneczny dzien jest tam naprawde rewelacyjnie a zdjecia mozna porobic naprawde swietne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy pojawili się pod Domem Dziecka, mimo niepewności przedsięwzięcia. Widać, że są jeszcze ludzie chcący zrobić cos pozytecznego i przynoszącego radość innym. Pamiętacie miny tych dizeciaków? Te uśmiechy na twarzach i harmider na placyku? Warto było i myslę, że Pani Dyrektor już się ostatecznie przekonała do nas. Dzięki Wam wszystkim!!! Może następnym razem poprosimy Policję o pomoc i nadzór, zamkniemy ulicę i zrobimy zawody na 400m??? :) :D :D Pozdrówki dla chłopaków z http://www.africatwin-poland.com/ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zebrane pieniądze zostawimy na wypad w okolicach Dnia Dziecka? Zwracanie wpłaconej kasy chyba mija się z celem' date=' a będzie jak znalazł za niecałe 2 miesiące? Co Wy na to??[/quote']

 

Ja jestem jak najbardziej za tym pomyslem.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę' date=' że grupa krakowska szczęśliwie dotarła do domu :).

Kuba[/quote']

Właśnie, już obawiałem się, że my do tego domu będziemy jechać tak długo, jak Odys do Itaki :)

 

A co do kasy, którą wpłacaliśmy - rzeczywiście, niech zostanie na następną akcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

 

Planujemy znowu pojechać do Domu Dziecka 1.06.2004

W tym celu wypadałoby skontaktować się z Panią Dyrektor.

 

Kto się ze mną stawi:

albo dziś około 17 - 18

albo w przyszłym tygodniu - na początku - poniedziałek, wtorek.

 

Czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po wspaniałym urlopie jestem pierwszy dzień we wspaniałej, kojącej skołatane nerwy pracy... zatem nie moge. Po niedzieli bardzo chętnie, ale jedynie we wtorek. Jeśli w ten dzień będziesz się wybierał na Naczelną, to chętnie się przylączę. Wypadałoby też zrobić to zaległe zdjęcie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...