Skocz do zawartości

NOWY KOŃ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to naprawdę 350 nie 250, ;] to pewnie jest to model 354 (ale ręki uciąć nie dam) taką przynajmniej widziałem :crossy:

 

Mi się bardzo podoba, sylwetka przecudna ale co z częściami nie mam zielonego pojęcia. Jak tanio można by się zastanowić.

Edytowane przez Żurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 350 to 354, 250 to 353. Z częściami niema problemu,tylko jest jedno ale. Te części kosztują,oj kosztują. Jak ktoś ma podejście że nie da za wydechy 500zł ,bo to do Jawy to niech lepiej się za to nie zabiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chciałbym robić bałaganu i zakładać nowego tematu.

Mam możliwość wymiany WSK 125 na motorower Żak Żaczek podobno jest z kwitami ale i wueska musi być z kwitami. Jaka może być wartość takiego Żaczka bo nie chciałbym przepłacić za WSK na wymianę. Moplik jest w całości jak postawiony 20 lat temu tak stoi na strychu.

 

Pozdrawiam

"Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie oglądałem kilka WFM/WSK i powiem jedno, że ludziom na serio je*ie na dekle. Wołają nie wiadomo ile za coś co nie jest złotem.

 

Jeden za Wiechę do kapitalki, o zostawieniu jej w oryginale nie ma mowy- sama rdza woła 2,6 kzł....

 

Żałuję, że nie kupiłem innej WFM z 60 roku za 700zł- cały moto w kupie do kapitalki ale wszystko do odratowania....

 

Wczoraj oglądałem WSKę którą ktoś nazwał najbrzydszą z WSK :icon_mrgreen: - MO6-64 stan w sumie oryginał łącznie z lakierem, wiadomo, że nie ideał ale pali od "kopa" i z kwitami. Dał bym za nią 1250zł ale klient twardo stał na cenie 1700zł. Dla mnie za dużo jak na taki model :icon_rolleyes: .

 

Jak tak dalej pójdzie to kasę właduję w XJRę :banghead: .

Edytowane przez Dream
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, odkąd jest aledrogo.pl ludzie swiruja, wydaje im sie ze jak komar stoi na aukcji 1700 to znaczy ze tyle kosztuje. Pare miesiecy temu sprzedałem w miare kompletnego Żaka bez kwitów do kapitalki za 900,mniej kompletne można juz kupic od 400 natomiast Komary sztywniaki nie wychodza z reguły poza 400, chyba ze z papierami jezdzące i zarejestrowane to z 600-800 weżmiesz. Żak jednak stoi wyżej. Pierwsze modele komarów z osobna lampa to przeważnie około 1000 w zależnosci od stanu, ale widziałem juz takowe kompletne za 500 do negocjacji. Na wioskach wiadomo. Przypomne ze sprzedarz padła i mozna kupic naporawde fajne fanty za przysłowiowe grosze, teraz kumpel wypuszcza Jeża 49 w super stanie i WSK B1 z kwitami, jest szansa na fajny motong.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

....dawno mnie nie było (ale teraz powinienem częściej zaglądać na Forum);

Otóż "drogą kupna" wszedłem w posiadanie pewnego radzieckiego stwora o nazwie K-750 :icon_biggrin:

Maszyna jest oczywiście zlepkiem różnego rodzaju części, podpięty jest wózek od Dniepra (ale za to blacha zdrowa), krótki błotnik tylny i skrzynia ze wstecznym. W kartach ma wpisany rocznik 1971. Pali, jedzie, nawet świeci - ale oczywiście jest do remontu kapitalnego.

Co najważniejsze dla mnie papiery są po odprawie celnej i tłumaczeniach - mnie pozostaje pierwszy przegląd i rejestracja :icon_mrgreen:

Przy okazji wrzucę jakieś poglądowe fotki tego trupa;

Pozdr.

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet powietrze w kołach jest. :icon_biggrin: Fajna maszynka.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...