Skocz do zawartości

NOWY KOŃ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś zakupiłem pare rzeczy, z których może zacznie powstawać jakiś motocykl. Przywiozłem silnik od Junaka M-10 w dwóch skrzynkach i ramę z wahaczem (silnik oczywiście do kompletnego remontu - bez iskrownika i prądnicy). Ale - za 300zł nie ma co wybrzydzać

 

gdzie trafiłeś taką okazje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem ostatnio znajomego, u którego od ładnych paru lat na strychu leżały te części. Po chwili rozmowy okazało się, że może nawet byłby skłonny to sprzedać, ale pod warunkiem, że podzespoły trafią do kogoś, kto wykorzysta je do budowy motocykla (a nie sprzeda na allegro);

No i - trafiły do mnie :bigrazz:

Teraz trzeba będzie przeglądnąć silnik, i zacząć się rozglądać za pozostałymi elementami;

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to miałeś szczęście, ja jak pytam ludzi czy nie wiedzą czy ktoś w okolicy kiedykolwiek nie miał junaka to rozkładają ręce albo słyszę ,,w tych stronach to nie było takich motorów”

 

a tak na marginesie to od czego jest zawieszenie przednie przy tej ramie junaka http://allegro.pl/junak-rama-na-kolach-i1465842462.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie to od czego jest zawieszenie przednie przy tej ramie junaka http://allegro.pl/junak-rama-na-kolach-i1465842462.html

 

....standardowe zawieszenie (razem z kołem i zegarami) od MZ ETZ. Tylne koło i amortyzatory również zapożyczono z motocykla MZ;

Pozdr.

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z braków to lewa blaszana osłona, a tak to wszystko jest

a ile to kosztuje roboty to wiem bo zrobiłem już kilka motocykli dla ludzi

a na swoje niestety nie mam czasu :icon_rolleyes:

ale liczę że niedługo się to zmieni

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesssu jak mi sie to nie podoba....ale nie pójdzie na złom, tyle dobrego, A taka zetke tyle ze tropik pusciłem za 900 kompletna ze swierzym dowodem rejestracyjnym, tak sie tym brzydze:]

 

 

 

To tak wstrętne, że aż ładne :)

 

Jaskółka fajna. (masz kluczyk do schowków pod siedzeniami?) :rolleyes: Hmmm ładne lusterko ma.

Jest jej więcej niż mniej, więc jakoś ciężko z nią nie będzie. Sam MZ się brzydzę, ale Jaskółek i Tropik akurat swoją brzydotą mi się podobają ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...