Skocz do zawartości

NOWY KOŃ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A teraz opowiesci dziewnej tresci, pewnego dnia dzwoni telefon, wafel mówi-ty jest Junak do wziecia masz telefon" no to dzwonie do człowieka, tak jest janek, wszystko działa, silnik jest po remoncie, ale...troche jest przerobiony...A zobaczyumy mysle bo zawsze cos sie z niego wykorzysta. Jade 20km zobaczyc maszyne i moim oczom ukazuje sie Janek-dragggggg!!!Rama pocieta w diabły, obnizony, poszeżony, koła zje*ane, przód diabli wiedza z czego, lampki z krzyzami, ale orginalna tabliczka znamionowa jest!!! Spojrzałem z boku to wygladał naprawde rasowo,pali na strzała chodzi jak fabryczny motong, wiec pełny szacun za determinacje tyle ze orginalny motor został zniszczony i to w pobliskim PGRze(człowiek zarzekał sie ze kupił juz zjeba i doprowadził go do wygladu)Ale historia leci dalej, dziekuje i mówie ze nie tego szukam, ale miły człowiek proponuje wjechac do jego znajomka co ma Junaka bardziej orginalnego i chce za niego 1200zł, no to jedziemy, wchodzimy na posesje, jest własciciel. Człowiek okazał sie wesolym rolnikiem z luznym podejsciem do zycia. Janek żeczywiscie jest "mniej" przerobiony,rama pocieta jest tylko troche, silnik tylko "troche" spolerowany, nie ma w ogóle przodu ani zadnej orginalnej rzeczy-"...cena 1200 i koniec, niech stoi w koncu nie gryzie i nie woła jesc.."cytat:]A w garazu stary hanomag z lat 60-tych(panie dawali mi za niego 3700 ale sie nie zgodziłem-<a trzeba było to znacznie wiecej niz za złom>)a w około troche starych autek( a niech stoja jesc nie wołaja) po czym sie mile porzegnalismy i rozeszlismy kazdy w swoja strone.

Morał-sprzedarz spawarek na wies powinna byc licencjonowana i tylko na pozwolenia z kompleksowymi badaniami psychologicznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah, mialem taka sama historie jak Granat dzisiaj :) dzwoni kolo ze ma junaka bez silnika poza tym kompletny. no i 350zl za to :icon_mrgreen: to ja od razu w samnochod i jade. No i ten piekny junak okazal sie chopperem, przod mz, rama cieta poszerzana itp, tyl sztywny, z tylu male kolo, zbiornik sama szpachla .. za 200zl mi to oddawal ale jakos sie nie skusilem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo nic z tego juz nie zrobisz, chyba ze doprowadzic dzieło szarlatana do konca na piecu z jakies Ądy 2-cylindrowej albo z czegóś, z bajerami bedąc w pełni swiadomy ze pojazd bedzie zwracał uwage, ale i wiekszosc puknie sie w czolo z politowaniem.

Np. zrobic cos takiego:

http://garagecompany.com/bike_pic2004/custom/kustom_drag_bobber/kustom_drag_bobber2.jpg

http://a8.vietbao.vn/images/vn806/xe_may_sanh_dieu/61003626_10_Bobber.jpg dalej nie chce mi sie szukac, wpiszcie w google "bobber"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze myslalem zeby go kupic i jechac po silnik do takiego dziadka za 500zl ale dzwonilem i podobno jest rozebrany drobny mak i kilka lat tak lezy wiec nie wierze ze nic sie nie zgubilo przez ten czas, no i do kapitalnego remontu jest. A no i podobno on pochodzi od Junaka B20 ale to chyba wszystko to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze myslalem zeby go kupic i jechac po silnik do takiego dziadka za 500zl ale dzwonilem i podobno jest rozebrany drobny mak i kilka lat tak lezy wiec nie wierze ze nic sie nie zgubilo przez ten czas, no i do kapitalnego remontu jest. A no i podobno on pochodzi od Junaka B20 ale to chyba wszystko to samo?

 

 

Czlowieku, za te pieniadze to bierz i sie nie zastanawiaj, na tym nie stracisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko jest zlozyc taki silnik ? Bo ja tylko z 2t mialem doczynienia

 

 

To jest bardzo wymagajacy silnik i przed zlozeniem na pewno bedziesz musial zapoznac sie bardzo dokladnie z manualem i serwisowke, ale jest jak najbardziej do zlozenia, w razie problemow masz zawsze nas :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 za piec janka-rozebrany? zapomnij, na aledrogo ostatnio był piec M07 komplet poskładany, za 700 nikt nie chciał poszedł chyba za 450-czy 500,na bazarku za 500 kupisz kompletny poskładany, za 700 palacy, zauwazcie ze ceny powoli spadaja, "lekki kryzys" na rynku odbił sie na zabawkach i ceny spadaja, a kupic piec w maczku to strata pieniedzy połowa czesci bedzie do wyzucenia a druga połowa do regeneracji, nie mówiac ze trzecia połowa(taki żarcik) bedzie brakowac...Nie ma sensu kupowac kredensu,100 to max...

Edytowane przez granat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz Granat powaznie do MO7 oryginalny piec byl za 700 zl, to chyba w agonalnym stanie albo mial tyle wspsolnego z tym motocyklem, ze ktos go sobie tak nazwal, bo dzis juz wlasciwie kazdy polski motocykl ma dodatek w postaci "sokol".

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...