Skocz do zawartości

Nawiercanie tablicy rejestracyjnej


Olsen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli powie, że zgubił to będzie musiał wyrobić nowe numery.

Jeżeli zaniesie zniszczoną to nie jestem pewien, ale za nową raczej zapłaci.

 

Jestem fałszerzem bo przez tydzień jeździłem na samoróbce z pilśni :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

"Podobno wydadzą wtórnik za około 50zł tylko przy opcji zgubienie trzeba to zgłosić na policję"

Nie trzeba wyrabiać nowych. Ja ostatnio kupiłem moto i pani w urzędzie powiedziała, że mogę sobie zostawić starą tablicę i zaoszczędzę w ten sposób 30 zł. Wtórnik chyba nie powinien być droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablica jest zniszczona więc po prostu idziesz ją wymienić jak pani nie będzie się chciało to mówisz że tablica zginęła i tyle. Kocham ten urząd, chyba jeszcze nic zgodnie z prawem nie zarejestrowałem zawsze muszę kombinować bo baby są leniwe albo niedouczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli powie, że zgubił to będzie musiał wyrobić nowe numery.

"Podobno wydadzą wtórnik za około 50zł tylko przy opcji zgubienie trzeba to zgłosić na policję"

 

jeżeli została "zgubiona" to bez problemu dostanie nową na te same numery bez zmieniania papierów... jeżeli została na prawdę ukradziona to też dostanie nową na te same numery, chyba że zażąda w UK innych numerów... w tym przypadku trzeba przedstawić zgłoszenie kradzieży z Policji bo w UK nie zmieniają numerów z powodu "widzimisię", a jedynie gdy np jest prawdopodobieństwo możliwości podszywania się kogoś innego na skradzionych blachach... przy zgubieniu Policji nie trzeba informować bo niczym to nie skutkuje, tak czy inaczej jazda bez tablic = mandat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zgubieniem i nowym nr. na stary dowód nie było by problemu gdyby....moto było na mnie rejestrowane. Chodzi o to że mam zamiar latać jakiś czas na papierach kolegi czyli poprzedniego właściciela. Kilka dni temu robiłem przegląd i OC Harrego, teraz SHL opłacam i przegląd, do szczęścia mi brakuje żeby trzecie moto pokryło się w czasie przeglądami i OC z pozostałymi, wtedy w przyszłości, w jednym miesiącu będzie mi wypadało "nakarmić" papiery trzech motongów. :icon_evil:

 

Tak czy inaczej, rejestrację już "naprawiłem". Metodę robienia szparunków poprzez obklejanie taśmą mam obcykane bo robiłem to na starych motocyklach, ale rejestracja jest mała i dużo "zakrętów" co sprawia że obklejanie byłoby bólem w d... . Zrobiłem coś innego, ale blisko tej metody - okleiłem taśmą całą rejestrację, raz przy razie, po tym wyciąłem litery, prysnąłem szprajem (czarny mat) i zdjąłem taśmy. Jest OK, z bliska widać że nożyk krzywo szedł miejscami ale z perspektywy osoby trzeciej wygląda git. Szkoda tylko że się rozpędziłem przy wycinaniu liter w literze "B" 2 razy wyjąłem środki brzuszków zamiast kontur litery, dzięki temu literę musiałem oklejać 3 razy. Dopiero za trzecim razem opanowałem się na tyle że odkleiłem tą cześć taśmy którą powinienem. :banghead: Na dniach wrzucę foto.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...