Skocz do zawartości

Stunt na sradzie 600


darek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. zamierzam próbowac stuntowac na sradzie 600 narazie przygotowuje go do tego. i mam takie pytanie zębatke z iloma zębami załorzyc do tyłu ?? gdzies kiedys czytałełm ze 64 zęby i na 3 z gazu idzie. mi wystarczy jak by na dwujce szedł :P:P

moze ktos zna wzór na obliczenie spadku prędkosci i na sługosc łancucha jaka bedzie potrzeban.

proszę takze o jakies rady i komentarze co do stuyntu na sradzie.

dzieki i pozdrówka

 

do odcięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdz stosunek promieni przedniej i tylnej zebatki. Zrob to samo dla nowych zebatek, ktore chcesz zalozyc i bedziesz mogl porownac te wartosci. Stad powinienes znalezc predkosc maksymalna po modyfikacjach znajac aktualna predkosc maksymalna z katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psychoterapeuta

Darku... bądź rozważny. Dobrze się ubierz i poćwicz triki na moto bez zmiany zębatek. Ogarnij maszynę, wywal się, pozbieraj się i znów się wywal. Stunt to fajny sport ale nie potrzeba (może się mylę) stawiać moto na trójce na koło (zwłaszcza na początku tego sportu). Prawdziwy stunt to nie prędkość tylko technika. Znowu gadam jak ksiądz... sorry... ale mam kilka pytań:

ile razy zaliczyles porządną glebę na moto

czy potrafisz postawić moto na koło bez zmiany zębatek

czy potrafisz postawic moto na przednie kolo

jak długo jeździsz

czy masz prawko

Życzę Ci bezpiecznej nauki bo uważam stunt za coś rewelacyjnego, maxymalnie pokazowego i odjazdowego... (publika zawsze szaleje np. przy zawracaniu na przednim kole)

Pamiętaj, że trening czyni mistrza... a mistrzem jest ten, kto jeździ bezpiecznie (pokazowo oczywiście też)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko napisałem ze niektózy stwaija srada na 3 i sie pytam ile dac zębów zeby stawał na 2 albo chociarz na 1 bez problemów. bo tak są delikatne problemy nawet na 1 z gazu to;/ lipaka.

a tak w ogóle stawia ktos srada z gazu na gume ????

 

czy to tzeba sie wywalac ?? raz sie kiedys wywaliłem czy dwa he :P

 

co ma prawko do rzeczy ??

 

miałem ale za damski h*j mi zabrali (dlatego ze podczas tej kontroli mnie pobili i załorzyłemim sprawe i pies jak to powiedział zrobił mi ''suprise'' i sędzina tak samo i dlatego niemam prawka.

ale ja jeszcze gadom pokaze:D

 

chce chociarz troch esi enauczyc stuntu :) i tak bede pierwszy w miescie he :)]

 

proszę o konkretne rady a nie jakies tam pierdoły ze sie zabije itp itd. !!!

 

o tym słysze co drugi dzien od mamy he :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

chce chociarz troch esi enauczyc stuntu :) i tak bede pierwszy w miescie he :)]

 

 

Na 600 to raczej nie będziesz pierwszy :biggrin:

 

 

 

o tym słysze co drugi dzien od mamy he :P

 

A może mama ma trochę racji, czasem trzeba starszych słuchać :notworthy:

 

A tak poważnie to czy aż tak dobry jesteś technicznie, aż tak masz wyczute moto? Jak długo jeździsz?

Ile kilometrów nakręciłeś?

 

Kurde też gadam jak ksiądz... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim to jesli chcesz sie uczyc stuntu na sradzie licz sie z kosztami... gsxr-y maja bardzo miekkie i wrazliwe ramy ktore bardzo latwo sie krzywią i lamia :) takze jesli to Twoje jedyne moto i w razie czego bedziesz musial pozbierac na nastepne to radze dwa razy to przemysec...

 

 

P.S. Witam wszystkich po krotkiej przerwie :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw naucz sie podstawowych zasad ortografii. bo piszesz takim jezykiem, ze nie mam ochoty Ci odpisywac...

nastepnie zajrzyj do tematu pod tytulem: "Jazda na jednym kole, jak dać na koło "

potem poszukaj mojego posta na 36 stronie...

Punkt kolejny to trening.

Masz tam ponad 67NM i nie mozesz dac na kolo z 1 ? :D

Pogratulowac ;]

Najpierw naucz sie stawiac z 1, potem z 1 ze sprzeglem z wolnej jazdy, z 2, opanuj to, potem zaloz jeba*a zebatke ... Odrazu bys chcial wszystko umiec co nie ?

Bym Ci dal wyzylowana MZ'te i kazal stawiac, potem przesiadlbym Cie na Twojego srada to bys docenil...

Nie pytaj wiecej, czy pojdzie na kolo, prosze !!!!!!

Jak myslisz powaznie o stuncie to kup cbr'ke...

narazie.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem ze tak z wami bedzie , pierdolicie ku*wa jak policja jestescie tak samo poj**ani jak i oni.

 

mam motor od lutego tamtego roku i krece duzo kliometrów przez cały zezon gdy jest ciepło jerzdze tylko motocyklem , du puszek nie wsiadam :/

 

z tymi ramami to niewiem , kazdy mówi inaczej, mówią ze w kawasaki pękają , a ty mi mówisz ze w suzuki;/;/

 

podobno srady nie do zajerzdzenia.

 

 

dobra i tak mnie juz pewnie wyrzucą z forum.

po zdro dla tych co cos napisali normalnego a je**ac tych co np.''mama ma zawsze racje itp !!!!!!!!!!111''

a zwłaszcza tego je**nego poloniste !!!!!!!!!!!!!!

 

a tak apropo to z kim rozmawiam to srad nie staje z gazu na 1 !!!!!!!!!

chyba ze ktos ma niestandardowe przełozenie !!!!!!!!

ale na standardzie nie !!!!!!!!!!!!!!!! i to mnie boli ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat:"wiedziałem ze tak z wami bedzie , pierdolicie ku*wa jak policja jestescie tak samo poj**ani jak i oni."

 

Do jazdy na jednym kole potrzeba opanowania i zmysłu równowagi.

Tobie tego brakuje nie mówiąc już o dobrym wychowaniu.

Kup sobie naklejkę mocy.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jezeli z tą policja/sedziną gadałeś tak jak tutaj to im sie ku*wa nie dziwie ze nie masz prawka.

2. Nie stawac to moze tobie , kumpel ma SRAD-a 99 , ładuje na koło z gazu na standardowych przełozeniach tylko se przegrode w misce i odpowiedni smok do pompy załozył coby latac dłuzej. A ty po prostu masz dobitą chujnię.Brak mocy = brak stawania z gazu. Ewentualnie nie masz jaj bo prędkosci sa już duze :icon_mrgreen:

3.Czekam na jeszcze :icon_mrgreen:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem ze tak z wami bedzie , pierdolicie ku*wa jak policja jestescie tak samo poj**ani jak i oni.

 

mam motor od lutego tamtego roku i krece duzo kliometrów przez cały zezon gdy jest ciepło jerzdze tylko motocyklem , du puszek nie wsiadam :/

 

z tymi ramami to niewiem , kazdy mówi inaczej, mówią ze w kawasaki pękają , a ty mi mówisz ze w suzuki;/;/

 

podobno srady nie do zajerzdzenia.

dobra i tak mnie juz pewnie wyrzucą z forum.

po zdro dla tych co cos napisali normalnego a je**ac tych co np.''mama ma zawsze racje itp !!!!!!!!!!111''

a zwłaszcza tego je**nego poloniste !!!!!!!!!!!!!!

 

a tak apropo to z kim rozmawiam to srad nie staje z gazu na 1 !!!!!!!!!

chyba ze ktos ma niestandardowe przełozenie !!!!!!!!

ale na standardzie nie !!!!!!!!!!!!!!!! i to mnie boli ;(

 

 

Trochę kolego przesadziłeś moim zdaniem. Nikt na Ciebie nie naskoczył ani Cie nie obraził. Nie zauważasz że na forum troszkę specyficzne poczucie humoru ludzie mają??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt kolejny to trening.

Masz tam ponad 67NM i nie mozesz dac na kolo z 1 ? D.gif

Pogratulowac ;]

Najpierw naucz sie stawiac z 1, potem z 1 ze sprzeglem z wolnej jazdy, z 2, opanuj to, potem zaloz jeba*a zebatke ... Odrazu bys chcial wszystko umiec co nie ?

Bym Ci dal wyzylowana MZ'te i kazal stawiac, potem przesiadlbym Cie na Twojego srada to bys docenil...

 

 

A próbowałeś sradem na 1 z gazu ? tak się składa że też mam , z roku 97, i na pierwszym biegu jest straszna lipa, trzeba sie uszarpać kierownicą i odchylac mocno do tyłu , wtedy idzie, ale nawiasem mówiąc moim zdaniem nie o to w tym chodzi.

 

I jeszcze jedno zanim wsiadłem na srada, też latałem cebulką i ochoczo szła na 1 z gazu tam i z powrotem lepiej niz srad.

 

ilość KM nie gra tu roli. ;]

 

pozdro600 :notworthy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...