Skocz do zawartości

Alpinestars - jakiś fake?


Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item646343594_alpinestar...oz_l_meska.html

 

czy ta kurtka jest orginalna czy jakis fake?

 

o co kaman z tymi astarsami? czy juz wszystko musi byc podrabiane?!

 

ostatnio widzialem jakas chinską podróbke suzuki sv650

 

a co z ta kurtka?

 

jakos dziwnie wyglada ten napis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie może być oryginalne, kurtka - nie wiem, ale cena...

 

http://www.a-stars.pl/index.php?p177,alpin...arcelona-jacket

 

hmm... no też oryginalna, tylko inaczej ;)

 

pzdr

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A dlaczego jak cos jest szyte w chinach to musi byc bubel...tam po prostu jest tania siła robocza i producenci stawiają tam zakłady produkcyjne,materiały i maszyny do szycia sa najwyższej jakości,takie same jak w europie.Wszystko jest tam pod kontrolą i wspomagane przez szereg specjalistów z europy.Szyją tak samo jak w wszędzie na świecie tylko zamiast rąk europejczyka te materiały pod maszyne kładą ręce chińczyka no i wypłatka mniejsza... Największe koncerny i najlepszej jakości zabawki są tam robione tak samo jak i największe badziewa...

 

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego jak cos jest szyte w chinach to musi byc bubel...tam po prostu jest tania siła robocza i producenci stawiają tam zakłady produkcyjne,materiały i maszyny do szycia sa najwyższej jakości,takie same jak w europie.Wszystko jest tam pod kontrolą i wspomagane przez szereg specjalistów z europy.Szyją tak samo jak w wszędzie na świecie tylko zamiast rąk europejczyka te materiały pod maszyne kładą ręce chińczyka no i wypłatka mniejsza... Największe koncerny i najlepszej jakości zabawki są tam robione tak samo jak i największe badziewa...

 

No tak jak to bywa z kluczami gdzie King Tony i firma krzaczek robią swoje produkty. Te same ręce, ta sama huta, te same maszyny... A jednak.

 

Ja tam ogólnie mam to w pompce gdzie są usztye moje np. ciuchy, ważne, że są najwyższej jakości, a to, że uszył je żółtek a nie gebels to mi to wisi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem niemiecką marke dla wymagających Held, a na metce było napisane tak:

 

http://www.bikepics.com/pictures/1710893/

 

Czułem się taki oszukany i zagubiony gdy to zobaczyłem :biggrin:

 

I to by wszystko wyjaśniało dlaczego się roz*ebały w pi*du :biggrin:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...