Skocz do zawartości

Co pod gore a co pod skórę.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jeżdżców ;-)

Mam takie pytanie (troszkę może ankietowe).

Co ubieracie ludziska pod wierzchnie ciuchy?

podzielcie się tym co jest najlepsze pod skórzane ciuchy a co pod tekstylne. Myślę że większość z nas nie jeździ niestety w bieliźnie motocyklowej wchłaniającej pot itd (cena) ;) . co wg Was najlepiej zdaje egzamin z ciuchów "zwykłych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod membranę z podpinką zakładam tylko polar na gołe ciało, do 0 stopni starcza, a jak jest cieplej to nie jest gorąco.

W lecie pod membranę tylko T-shirta, a pod spodnie tylko majty :buttrock: albo i nie... a w zimie po prostu mam podpinkę do spodni i jest OK

Jak jest wielki upał to jeansowa katana i jeansy i też jest dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pod spód polecam bieliznę motocyklową. W wielu salonach jest do kupienia. Świetnie oddaje pot, a przy tym trzyma ciepło. Za koszulkę trzeba liczyć ok. 30 zł, za spodenki, w zależności od długości - od 30 do 50 zł. Ale opłaca się, bo komfort jazdy znacznie wzrasta, przynajmniej na dłuższych trasach.

pzdr

 

PS - przeniosłem temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ubranko z gore-texu albo z inną oddychającą membraną, to zasada jak na nartach - pod spodem musisz mieć też oddychające rzeczy - znaczy podkoszulek, polar... kalesony jak zimno. Najlepiej jak polecił Dominik. Inaczej cały ten Goretex gówno Ci da... będzie lało Ci się po plecach...

 

A pod skórę to głównie właśnie T-shirt plus ewen. bluza polarowa / zwykła jak chłodniej. Choć tu tez najlepsza była by oddychająca bielizna...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...