Skocz do zawartości

smerf na BMW


hondzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W poznaniu podobno umiejetnosci policji na moto sa kiepskie?

Slyszalem od "siostry brata konia"? ;)

 

Tak na powaznie:

W poznanskiej policji jak i pewnie wsrod nas, sa tacy co bardziej i mniej lubia zabawe na 2 kolach, jednak szkolenie jest naprawde mocne. Jak pamietam ok 2 miesiecy, po ponad 8 godzin dziennie.

To, ze nie startuja za kazdym to chyba ich dobra wola ;) Sam slyszalem od kolesia na nowej 1200, ze nie goni parek uciekajacych w dzinsach, bo nie chce ich miec na sumieniu, jedynie pokazuje sie by zwolnili.

 

Pomijajac fakt, ze szef naszej drogowki nienawidzi motocyklistow i akcje wysylania takich motocykli do patrolowania ul Glogowskiej, ze swiatlami co 40m maja sredni sens, mysle, ze umiejetnosciami nie ustepuja wiekszosci.

Z ciekawostek naprawde dziwnych: nowe moto nie ma radia, kierowca ma przenosne, zatem ... nie ma mozliwosci rozmowy z nim pewnie juz przy 50km/h bo nie uslyszy hihihihi jesli nie ma sygnalu dzwonia na komorke !!! brak videorejestratora oczywiscie tez jest dla nich przydatny ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te japońskie VFR800 ze zmienioną kierownicą.

 

Z tego co słyszałem to BMW które kiedyś w W-wie z wideo-rejestratorem jeździło, po pierwszej glebie ma problem z szybką jazdą między samochodami.

 

Ostatnio widziałem XX i nowe Deauville w białym kolorze, ponoć nowy zakup.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej w opolskim panowie na BMW nie wiedzą co to jest przeciwskręt :bigrazz:

Pozatym jeszcze nie słyszałem o pogoni policyjnego motocykla za uciekającym motocyklistą. Policjanci się boją, a pozatym takich rzeczy tak do końca nie wyćwiczy się na torze. Tylko praktyka uliczna.

 

A skąd ta pewność, że się boją? :biggrin: Bo ja jakoś w to wątpię, że się boją :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocku kierowca policyjnego moto z kamerą (nie ważne gdzie i co) powiedział wprost, że jedzie za uciekającym moto tylko tyle, żeby nagrać jakiś jego przekręt i blachy, a potem odpuszcza, bo on ma żonę i dzieci i nie będzie za wariatem ginął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocku kierowca policyjnego moto z kamerą (nie ważne gdzie i co) powiedział wprost, że jedzie za uciekającym moto tylko tyle, żeby nagrać jakiś jego przekręt i blachy, a potem odpuszcza, bo on ma żonę i dzieci i nie będzie za wariatem ginął.

 

no i moim zdaniem ma bardzo dobre podejście do wykonywanej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

='Raczek_6' date='02.08.2009 - 01:02' post='1467033'

 

Ostatnio widziałem XX i nowe Deauville w białym kolorze, ponoć nowy zakup.

 

Deauville też gdzies mi się przewinęły, ale XX-ów Honda nie ma już drugi rok, wiec to raczej nie było to.

Edytowane przez Major
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...