Skocz do zawartości

Informacje na temat Cagivi Cocis 80


trajka66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Moze ktos mial kiedys kontakt z tym motorkiem ? Jak jest z awaryjnoscia ? itp.

Rozmiawialem z osoba ktora miala ten motorek ale miala go juz dawno i nie pamieta co przy nim robila. Mowil jedynie ze z czesciami nie ma problemu bo w warszawie w przedstawicielstwie maja wszystkie.

 

Normalnie jak dla mnie to ideal motorka ... zabujalem sie w nim od pierwszego wejrzenia.

 

Z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kupic cocisa 80, ale:

1. Nie nadaje sie w teren, pochodny od tuarega.

2. Z czesciami jednak czasem jest klopot

3. Jest ... brzydki porownujac go do innych turystykow

4. "Turystyk"

5. Troche niewygodny i przyciezki (ile to plus)

 

Co prawda ma ostre odejscie i ladnie wykonczony tyl, ale co do reszty mam mieszane uczucia. Juz wole Aprilie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka. Aprilia Tuareg 125, Cagiva cruizer 125 (dziwna nazwa ale to napewno enduro), Gilera RX 125 - wszystkie wyglądaja na ciężkie ale tak naprawde są o 5 kilo lżejsze od DT 125. To tylko ich wygląd sprawia wrażenie cięzkiego motocykla. Tak jest z 125 mysle, że z 50(80) może byc podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trajka jesli chodzi ci o ta cagive co na allegro jest to ja bym sie powezniej zastanwaił bo ten typek co chwile sprzedaje tanio jakies sprzety zapewne sprowadzane z niemiec jako złomy i robione w polsce na sprzedaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest stronka kolesia co ja mial

http://zlotow.net/~klex/motocykle/cagiva/

 

Tylko wlasnie mial ja dawno i nie pamietal zbytnio co przy niej robil. I tu podstawowe pytanie, czy wie ktos jak jest z awaryjnoscia, ewentualnie zna wlasciciela takiego motorka i moglby mi dac np.jego gg.

 

Co do tego ze koles sprowadza rozne motorki wiem, moze to roznie byc ale jesli juz to bede po niego jechal z jednym motocyklista co sie cholernie na tym zna (sam sobie trajke zlozyl) i moze jeszcze z kims, do tego ja sie znam co niec i moj tata. Wiec raczej tak latwo bubla nie kupie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to super motorek.

Niestety drogi. Ja tez zakochałem się w nim od pierwszego wejżenia. Najbardziej podnieca mnie wersja LUCKY EXPLORER.

JEst ona supe wypasiona. Była kiedyś na allegro. Pojemności 80, moc koło 12KM 4biegi prędkość~120km/h

Tylko cena.....gdyby nie to to bym na niej bzykał ;)

A tak poza tematem to co myslicie o małym zlocie(osoby z warszawy) jak się zrobi jakoś cieplej?? Głównie myslę o osobach na enduro bo obok do mu mam wielkie łąki doły i górki ;)

A potem wieczorem ognicho :buttrock:. CO wy na to?? Ja jestem z Żerania...jak ktoś nie wie to obok Auchan na modlińskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

http://bikepics.com/members/trajka/94supercity50/

 

hehe i wszystko jasne :P

 

 

Pamiętam dobrze, przenikającą Cagive w zajebistych filmikach OEM Team Piła !

 

Chłopaki kręccie coś dalej a nie w domach siedzicie.

 

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...