Skocz do zawartości

Jak użyć zestaw naprawczy do opon bezdętkowych?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pianke testowalem i dzialala bardzo dobrze, minus byl tylko taki ze na wulkanizacji nie chcieli potem tego czyscic , kolkami tez sie kiedys bawilem ale nie wiem czy dobrze je zamontowalem bo powietrze powoli i tak schodzilo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są też w kilku popularnych sklepach internetowych z klejem i większą ilością naboi tylko że cena to ok 80 zł.

Po ostatnich rozmowach to wożę coś takiego bo nie zawsze znajdzie się życzliwy sąsiad z przyczepką.

A w niedziele wiadomo warsztaty raczej grillują jak pracują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem właśnie ostatnio zestaw naprawczy jak złapałem kapcia w Niemczech na autostradzie. W sumie po naprawie takim zestawem http://www.tyrerepairkits.co.uk/images/TRK-881.jpg przejechałem jeszcze 2200km i powietrze nie schodzi.

Jedna uwaga - warto dokupić więcej naboi, bo 3 naboje pozwoliły na nabicie 0,9BAR - musiałem powoli dokulać się do stacji i tam dopompować.

 

Przy okazji mam pytanie do innych czytających. Czy spotkaliście się z samym powietrzem w sprayu? Nie zestaw naprawczy z tym klejącym glutem, ale samo powietrze - tak żeby dopompować koło. Widział ktoś coś takiego? Można gdzieś kupić?

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej pompkę rowerową ?

a najlepiej kawałek wężyka z końcówkami, jedna strona do wentyla, druga żeby się podczepić do układu powietrznego ciężarówki

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej pompkę rowerową ?

a najlepiej kawałek wężyka z końcówkami, jedna strona do wentyla, druga żeby się podczepić do układu powietrznego ciężarówki

Pompkę małą faktycznie może lepiej, ale w miejscu gdzie musiałem się zatrzymać szans na zatrzymanie ciężarówki nie było ;)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam mini sprężarkę kompresor: http://allegro.pl/mini-sprezarka-kompresor-motocykl-12v-pilka-matera-i4338610257.html

mała rzecz ale skuteczna i przydatna nie tylko w niedzielne popołudnie gdzieś pośród niczego :lalag:

 

Ps. Używać lepiej przy uruchomionym motocyklu tak aby nie rozładować sobie akumulatora

Edytowane przez Raciaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie się zaopatrzyć w coś takiego, jedno jest tylko "dziwne" : sprzedają zestaw bez kleju.....

 

Jak gdzieś cztałem zestaw bez kleju jest do wulkanizacji małych uszkodzeń. Kleju używa się przy większych uszkodzeniach. Ja osobiście zaopatrzyłem się w zestaw z klejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat(Arni @ 29.05.2009 - 08:49) 1438082[/snapback]

 

 

Ostanio mieliśmy ze znajomymi "przyjemność" skorzystania z takiego cudu w drodze na zlot do Czestochowy. Działa idelanie.

 

co pod tym linkiem jest,nie moge otworzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...