Skocz do zawartości

Puściły mi nerwy


Gość psychoterapeuta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc "na gorąco" w podobnej sytuacji prawdopodobnie zastosowałbym rozwiązanie YUBY'ego :icon_evil: Ale po przemysleniu stwierdzam, że to chyba nie jest dobry pomysł - takie działania zwykle prowadza do eskalacji przemocy. Poszkodowany kierowca auta następnym razem moze odegrać się na całkowicie niewinnym motorkowcu :lapad: Chociaż przyznaję, mina gościa bezpośrednio po stracie lusterka może być bardzo satysfakcjonująca :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na jego miejscu bym nie szedł do warzywniaka...tam moze byc ICH wiecej!!!

No a jak warzywa są wszędzie :bigrazz:

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było z rok temu, i ze dwa lata temu na Forum o tłuczeniu/obrywaniu lusterek...... Temat Bumerang :)

 

Ogólnie to nie wiem jak bym się zachował jakby mnie tak ktoś wkur*ił... Niewykluczone żebym rozwalił lusterko takiemu pajacowi... Na szczęście jestem spokojny człowiek i jeszcze nie miałem aż takich harkorowych sytuacji w czasie jazdy, żeby mnie aż tak wyprowadzić z równowagi... Raz się zdażyło że w Cabrio mi przy ruszaniu ze świateł (on stał na pasie do skrętu i tylko do skrętu [!] w prawo a ja na pasie do jazdy prosto) chciał zepchnąć z pasa... Z samochodem by miał szanse sę przed wbić, a z moto na prdzyspieszenie nie miał szansy i mnie zaczął spychać palant... To mu na następnych światłach powiedziałem co myślę na temat jego jazdy... Koleś w średnim wieku z jakąś lalą obok... Ale za mało mu powiedziałem bo nadal świrował na drodze (ewidentnie się przed laską popisywał... Ech te baby samo Zło ;) )a mnie się już nie chciało kombinować bo zaraz skręcałem do siebie...

 

A co do zbijania szyb to... Łatwe nie jest ale... Da radę tylko trzeba umieć... Mój kumpel na treningach płytki ceramiczne z gołej pięści rozwalał... To było jednym z punktów programu jak były jakieś pokazy :icon_mrgreen: A jak się kiedyś w domu wkurzył i przywalił w ścianę to też płytkę połamał :icon_mrgreen:

Ale i tak uważam że lepiej uwalić lusterko niż szybę, bo po co kolesiowi skoro nie używa ;)

A tak trochę ;) To w wersji HardCore (!) to trza otworzyć drzwi puszkarzowi i... upierniczyć lusterko ze środka :icon_mrgreen: :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do zbijania szyb to... Łatwe nie jest ale... Da radę tylko trzeba umieć... Mój kumpel na treningach płytki ceramiczne z gołej pięści rozwalał... To było jednym z punktów programu jak były jakieś pokazy :icon_mrgreen: A jak się kiedyś w domu wkurzył i przywalił w ścianę to też płytkę połamał :icon_mrgreen:

 

Moim zdaniem płytkę łatwiej niż tą małą szybkę w samochodzie bo płytka się nie ugina i nie jest osadzona na gumowych uszczelkach działających jak amortyzatory. Kiedyś młotkiem ratowniczym rozbijałem szybe i byłem zaskoczony że nie jest to wcale łatwe. Płytkę ceramiczną raz walniesz trakim młoteczkiem i pęka - bo jest bardziej krucha.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---ciach---

To w wersji HardCore (!) to trza otworzyć drzwi puszkarzowi i... upierniczyć lusterko ze środka :icon_mrgreen: :icon_twisted:

Max Wypas Turbo Mastah Satan Hardcore odgryźć nos albo wy**chać pasażerkę :bigrazz:

+ 10 punktów za zręczność jeśli to będzie Matiz/Seicento

+30 punktów jeśli pasażerka będzie po 60-tce :bigrazz:

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem płytkę łatwiej niż tą małą szybkę w samochodzie bo płytka się nie ugina i nie jest osadzona na gumowych uszczelkach działających jak amortyzatory. Kiedyś młotkiem ratowniczym rozbijałem szybe i byłem zaskoczony że nie jest to wcale łatwe. Płytkę ceramiczną raz walniesz trakim młoteczkiem i pęka - bo jest bardziej krucha.

 

Pozdrawiam

 

Chodzi o to że te płytki są ku**ewsko twarde... Jak to ceramika ;) Więc taka szyba nie jest twardsza od płytki... A co do tego że te uszczelki przeszkadzają to jeśli mówimy o tych małych trójkątnych z tyłu co poniektórych katamaranów to to fakt że prędzej się ją wbije do środka niż zbije, ale efekt braku szyby jest ;) :icon_twisted: Ale te boczne "zwykłe" to z tego co pamiętam to w większości są hartowane więc wytrzymałe ale jednocześnie kruche... Więc jak już się bije to na te cholerne małe kawałeczki... ;)

To ktoś też sugerował żeby zbijać szybki.. W lusterkach ! :icon_twisted: Ponoć nie jest trudne... :icon_twisted:

 

Max Wypas Turbo Mastah Satan Hardcore odgryźć nos albo wy**chać pasażerkę :bigrazz:

+ 10 punktów za zręczność jeśli to będzie Matiz/Seicento

+30 punktów jeśli pasażerka będzie po 60-tce :bigrazz:

 

pzdr

kjujik

 

+100 jak to będzie pasażer a nie pasażerka (UWAGA! Ta dodatkowa punktacja nie dotyczy członków MGS ;) !) :icon_twisted:

Edytowane przez Engels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... skoro już miałbym już drzwi otwierać, to czy nie ciekawiej by było wyjąć kluczyki ze stacyjki i wy... w krzaki albo do studzienki, albo z nimi odjechać? Niech ciul stoi i czeka :) a inni na niego trąbią :D może się czegoś nauczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... skoro już miałbym już drzwi otwierać, to czy nie ciekawiej by było wyjąć kluczyki ze stacyjki i wy... w krzaki albo do studzienki, albo z nimi odjechać? Niech ciul stoi i czeka :) a inni na niego trąbią :D może się czegoś nauczy.

Dołoże do pieca ... :bigrazz:

Może po prostu amochód na dach przewrócić, podpalić i odtańczyć wokół płomieni dziki taniec wojenny ?

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel na treningach płytki ceramiczne z gołej pięści rozwalał... To było jednym z punktów programu jak były jakieś pokazy

Co innego płytka ceramiczna, a co innego hartowane szkło, wzmocnione folią, czyli sprężynujące i amortyzujące :P

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego płytka ceramiczna, a co innego hartowane szkło, wzmocnione folią, czyli sprężynujące i amortyzujące :P

 

Z tego co wiem to w większości sprzętów tylko przednia szyba jest klejona (wzmacniana folią) a reszta jest zwykłych hartowanych...

 

A to już skoro tak to...

+200 punktów za urwanie lusterka ŚRODKOWEGO ale PRZEZ PRZEDNIĄ szybę ! :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj (jak zykle przy ładnej pogodzie) latałem sobie po mieście (i trochę poza nim). W pewnym momencie na dupe wsiada mi puszka. (..)

No... Wyżaliłem się... Może i niezbyt mądrze postąpiłem ale po reakcji faceta jestem pewny, że ostatni raz tak się zachował na drodze w stosunku do motocyklisty

 

 

Mądrze czy niemądrze...Prawie oko za oko i tyle. Czasami w pięknej Polsze inaczej nie da rady pogadać, tylko w taki sposób. I już. I słusznie.

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrze czy niemądrze...Prawie oko za oko i tyle. Czasami w pięknej Polsze inaczej nie da rady pogadać, tylko w taki sposób. I już. I słusznie.

Oko za oko, ząb za ząb a dupa ? Za pieniądze :banghead:

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie :bigrazz:

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem że jazda motorem po dużym mieście jest czasem uciążliwa ale po co tak się wku........iać nie lepiej za następnymi światłami mieć już go z tyłu

 

 

+300 za wyrwanie środkowego lusterka przez tylnią szybę

+400 jak wyciągniesz do tego pasażerkę przez tą szybę :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...