Skocz do zawartości

Maksymalne prędkości naszych Chinczyków


DRAGO.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego tylko 110/h. może potrzebuje więcej czasu na dotarcie ;)

W moim zmieniłem tylną zębatkę o 3 zęby , prędkość pozostała bez zmian ale biegi wydłużyły się (jest lepiej), ale moja Platynowa Kryśka z plecaczkiem i bagażem utrzymuje stałą prędkość 120/125 choć spalanie wzrasta przy takim szaleństwie do 3.3 :biggrin: . Moim zdaniem Cruiser jest wolniejszy od Supershadow ale mocniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyko uważaj żeby tymi holami maszynki Ci nie rozerwali na pół.

Tak czy siak prorokuję sukces towarzyski i rozrywanie ...

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Nie wiem dlaczego tylko 110/h. może potrzebuje więcej czasu na dotarcie ;)

W moim zmieniłem tylną zębatkę o 3 zęby , prędkość pozostała bez zmian ale biegi wydłużyły się (jest lepiej), ale moja Platynowa Kryśka z plecaczkiem i bagażem utrzymuje stałą prędkość 120/125 choć spalanie wzrasta przy takim szaleństwie do 3.3 :biggrin: . Moim zdaniem Cruiser jest wolniejszy od Supershadow ale mocniejszy.

We wrześniu jechałem za Grzeno. Ma dobry zryw i przyśpiesza znakomicie.

 

 

A nie prościej sprzedać jedno a kupić drugie?Wiesz z tymi przeróbkami nie zawsze wychodzi tak jak się chce.

 

Nie. Czoper mi się podoba ale jego silnik mniej. W tym kruzerze są fajne grube wydechy z takimi bajeranckimi osłonkami i wyglądają kozacko.

Sam nowy silnik to koszt rzędu 1,5 do 2 tyś. złotych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sam nowy silnik to koszt rzędu 1,5 do 2 tyś. złotych.

Cena rewelka.Do mojego moto więcej za wydech dałem.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Cena rewelka.Do mojego moto więcej za wydech dałem.

 

He, he, można bawić się w customizing, nie?

Resurs tego silnika to podobno coś ok. 70 - 80 000km. Podobno (dane dotyczą XVS 250). Jak ci się zużyje to kupujesz po prostu nowy i jeździsz dalej :biggrin:

 

 

Nie wiem dlaczego tylko 110/h. może potrzebuje więcej czasu na dotarcie ;)

 

Jeśli to są odczyty z licznika to olać. Prędkościomierze w chinolach pokazują co im się podoba. Ja sprawdziłem po prostu Vmax mojego, jadąć za nim na M.S. 950. Miałem 130 i ledwo doszedłem bo sporo było zakrętów. Natomiast na moim chinolu zaiwaniał całkiem dobry bajker i po winklach dawał na maksa. Ja pierdykam! W życiu tak nie zapieprzałem na nim.

 

No mam pomysł, do chinersów z Wawy: można by się umówić któregoś dnia na mierzenie Vmaxa. Wiem gdzie można przeprowadzić takie testy bez ryzyka. I trzeba by jeszcze namówić kogoś z mocnym nie-chińskim bajkiem, żeby robił za prędkościomierz. :D

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pomiaru wystarczy GPS.Jest dokładny,tylko czy przy takiej prędkości zdołasz go odczytać.Wszystkie liczniki mają błąd wskazań więc nie można na nich polegać do końca.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pomiaru wystarczy GPS.Jest dokładny,tylko czy przy takiej prędkości zdołasz go odczytać.Wszystkie liczniki mają błąd wskazań więc nie można na nich polegać do końca.

Może sobie odczytać potem prędkość na wykresie ale z dokładnością tych wykresów też różnie bywa ale zawsze dokładniej niż z licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, można bawić się w customizing, nie?

Resurs tego silnika to podobno coś ok. 70 - 80 000km. Podobno (dane dotyczą XVS 250). Jak ci się zużyje to kupujesz po prostu nowy i jeździsz dalej :biggrin:

Jeśli to są odczyty z licznika to olać. Prędkościomierze w chinolach pokazują co im się podoba. Ja sprawdziłem po prostu Vmax mojego, jadąć za nim na M.S. 950. Miałem 130 i ledwo doszedłem bo sporo było zakrętów. Natomiast na moim chinolu zaiwaniał całkiem dobry bajker i po winklach dawał na maksa. Ja pierdykam! W życiu tak nie zapieprzałem na nim.

 

No mam pomysł, do chinersów z Wawy: można by się umówić któregoś dnia na mierzenie Vmaxa. Wiem gdzie można przeprowadzić takie testy bez ryzyka. I trzeba by jeszcze namówić kogoś z mocnym nie-chińskim bajkiem, żeby robił za prędkościomierz. :D

Lefty, najlepiej jedź tam, gdzie jest na 100% czynny fotoradar! Rozpędź się na maksa tak, aby przed fotoradarem miec Vmax jaki osiąga motocykl i będziesz miał niezbity dowód, jaką prędkością może jechac Twoja maszynka! Nawet na fotce :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tylko że o to zdjęcie będzie się musiał sam upomnieć na komendzie .I pewnie jeszcze udowodnić panom policjantom, że to On jest na tym zdjęciu.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tylko że o to zdjęcie będzie się musiał sam upomnieć na komendzie .I pewnie jeszcze udowodnić panom policjantom, że to On jest na tym zdjęciu.

Z identyfikacją nie powinno być problemu bo Lefty jeździ bez kasku i jest znany w okolicy. Ewentualnie dodatkowo może sobie przywiesić na szyji tabliczkę od Shippa z napisem Lefthandy. :biggrin:

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...