Skocz do zawartości

Maksymalne prędkości naszych Chinczyków


DRAGO.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy YAMAHA Virago 250 miała/ma nadbieg?

Chyba nie?

 

 

 

Lefthandy i ja się nad tym zastanawiam ale coś mi się wydaje że to nie nadbieg bo miałbym problemy żeby

rozhulać moto na piątym biegu zaczynając od 50km/h a nie sprawia mi to żadnego problemu

oczywiście nie dzieje się to tak szybko jak na 4 ale nie dużo dłużej aż tu nagle 110 i tak jakby

chce dalej ale nie może .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

To może być blokada. Romet 250R Cejota, jak wracałem z nim ze zlotu też jakoś nie mógł się rozbujać powyżej 110. Może ROMET po prostu wprowadza takie blokady do wszystkich motocykli.

 

 

Ja się zastanawiam nad zakupem silnika od Keewaya Cruisera wraz z wydechami. Jest trochę zmodyfikowany i ma trochę lepsze właściwości.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad zakupem silnika od Keewaya Cruisera wraz z wydechami. Jest trochę zmodyfikowany i ma trochę lepsze właściwości.

Silnik masz taki sam, wystarczy ci wymienić wydechy, żeby z każdego cylindra spaliny wychodziły osobno a nie tak jak teraz masz, że drugi wydech robi za atrapę tak jak w oryginalnym Virago albo jakoś sprytnie oddziel wydechy te które masz.

 

Co Wy na to bo mi coś nie pasuje

SZEROKIEJ DROGI.

Jak dla mnie to ściema na tym filmiku, wystarczy, że gosć zmienił ślimaka na kole na jakiegoś od chińskiego skutra.

Za wolno mija linia przerywana na jezdni jak na tą prędkość. Przy takiej prędkości zaczyna się zlewać w ciągłą a nie tak wolno przelatuje.

 

Co do tego, czy da się faktycznie wyciągnąć Jinlunem 160km/h to myśle, że można by zmodyfikować conieco bo skoro mi udało się bez żadnych modyfikacji osiągnąć 140km/h licznikowe to te 20km/h więcej lekki motocyklista na ztuningowanym silniku z górki powinien wydusić ale długiego żywota taki silnik raczej nie będzie miał.

140km/h to jest już ryk zażynanej świni i niebotyczne drgania potrafiące rozkręcić nawet radziecki prom kosmiczny.

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik masz taki sam, wystarczy ci wymienić wydechy, żeby z każdego cylindra spaliny wychodziły osobno a nie tak jak teraz masz, że drugi wydech robi za atrapę tak jak w oryginalnym Virago albo jakoś sprytnie oddziel wydechy te które masz.

 

 

Atrapą nie jest jeden tłumik tylko kolanko idące od tylnego cylindra! Spaliny wchodzą w górny tłumik "bocznym wejściem" jakby od "środka" motocykla. To tak dla wyjaśnienia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej sprzedać jedno a kupić drugie?Wiesz z tymi przeróbkami nie zawsze wychodzi tak jak się chce.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrapą nie jest jeden tłumik tylko kolanko idące od tylnego cylindra! Spaliny wchodzą w górny tłumik "bocznym wejściem" jakby od "środka" motocykla. To tak dla wyjaśnienia :biggrin:

A nie jest tak, że z obu cylindrów spaliny idą tylko do dolnego tłumika a dopiero w połowie drogi jest bocznik, który część spalin wpuszcza do górnego by cokolwiek z niego leciało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kazdym razie moj jakis zablokowany jest - wiecej jak sto kilkadziesiąt nie chce iść nawet z górki ; )

Wezmę Cię na hol, jeśli obiecasz nie włączać lewego z kierunków bo się zesr.m ze strachu, że chcesz wyprzedzać :biggrin:

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyko uważaj żeby tymi holami maszynki Ci nie rozerwali na pół.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...