Skocz do zawartości

No kiedy ja właśnie nie wiem o co chodzi :(


Sihaja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam się, ale zanim wpakuję moto na lawetę, może coś podpowiecie. Objawy są następujące:

- Trochę nierówna praca silnika na wolnych obrotach

- Na wyższe obroty w ogóle nie chce wejść

- Zostawiony na luzie ma tendencje do jeszcze większego zwalniania i w końcu gaśnie (nie zawsze)

- Dźwięk silnika o jakieś półtorej tonu niżej, niż normalnie

Ledwo dojechałam do domu :(

 

Jakieś pomysły?

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sihaja a nie dalo sie tematu i samego postu napisac jakos bardziej po polsku ? jak masz tak pisac to pisz w oczyszczalni

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr paliwa sprawdzony?

Może wystarczy wymienić?

 

Dziękuję za podpowiedź - pierwsza rzecz do sprawdzenia.

 

A nie tankowałeś ostatnio gdzieś ?

 

Czy to pytanie jest podchwytliwe? Paliwo napewno jest; tankowałam na tej samej stacji, co zwykle.

 

Sihaja a nie dalo sie tematu i samego postu napisac jakos bardziej po polsku ? jak masz tak pisac to pisz w oczyszczalni

 

Eee... nie. Przede wszystkim dlatego, że ja się naprawdę nie znam. Gdybym się znała, nie musiałabym pisać w ogóle. Podałam jak umiałam najprecyzyjniej co się dzieje. Jak widzę przynajmniej trzy osoby (1 wiadomość dostałam na GG) zrozumiały, więc mój polski chyba też jest ok. A w oczyszczalni pisać się nie da. Powinieneś to już wiedzieć.

 

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, co jest nie tak - padł moduł.

Dzięki wszystkim i ogromne podziękowania dla Scitro!

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...