Skocz do zawartości

Mandaty z zagranicy


Rekomendowane odpowiedzi

Czytać ze zrozumieniem nie umiesz, napisałem 10pkt i parę złoty, co nie znaczy że go zapłaciłem Kloss.

 

 

Nie Bruner, rozumiem, ze wziales kredytowy, no chyba, ze masz roczny abonament :icon_mrgreen: ( bo o ile mi wiadomo to masz ( limit 24 p. :icon_mrgreen: )

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż, Hondą mtx 50 trudno przekroczyc dozwolona predkosc czy tam zlamac przepisy :D

 

Jestes pewny ? ? ? Twierdze, ze da sie :biggrin:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ewentualnie może KS-Rider swoją MTX sieje terror nocami w strefach zamieszkania. Wtedy złamie kilka przepisów, przekroczy prędkość, zaparkuje gdzie nie wolno i takie tam. Dark Mad Max. A mandatów nie płaci, bo jest bezkarny - głucha i ciemna noc, zagięta tablica, ciemny strój i tylko posępny cień hondy MTX na ścianach domostw, za oknami których ukrywają się przerażeni Germańcy...

Wszystko da się, nie lekceważcie KS/MTX-Ridera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko da się, nie lekceważcie KS/MTX-Ridera!

 

Dzieki, ze chociarz Ty mnie doceniles :icon_mrgreen:

 

Coż, Hondą mtx 50 trudno przekroczyc dozwolona predkosc czy tam zlamac przepisy :D

 

tak apropo tom czym Ty lamiesz ? Z profilu to ciezko cokolwiek wywnioskowac :biggrin: Moze jak Ghost Rider ? Minibike ? Rower ? :biggrin:

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dark Warrior

Dzieki, ze chociarz Ty mnie doceniles :icon_mrgreen:

tak apropo tom czym Ty lamiesz ? Z profilu to ciezko cokolwiek wywnioskowac :biggrin: Moze jak Ghost Rider ? Minibike ? Rower ? :biggrin:

:crossy:

 

To,ze ciezko wywnioskowac,nie znaczy,ze nie mam. http://img291.imageshack.us/my.php?image=blacksod.jpg :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja jechalem kiedys do Belgii chyba w 2006 roku pozyczonym fordem transitem, bylem troszke zmeczony az w koncu obudzil mnie flesz, cóż banan na gębię i waliłem dalej przez krzyżackie autostrady...za kilka miesiecy ktos inny tym autem walił przez Odrę tylko parę kilometrów na niemiecką stronę, na przejsciu kolesia wywalili z samochodu i mało szyby jego glowa nie wybili, wzieli jego papiery i probowali wreczyc jakis mandat...koles zadzwonil do wlascicielki auta - 68 lat i brak prawa jazdy od zawsze i niezła konferencja polsko-niemiecko-polska się wywiazała, a że nikt nie kumał o co chodzi to wezwali polskich mundurowych...bajzel niesamowity sie zrobił a najbardziej biedny był nasz pechowy kierowca Transita...miał prawko od 2 tygodni jechał mame odebrac z pracy z niemiec...po kilku godzinach krzyków spisali dane i go puscili głodnego i przerażonego ale już z podstawowa znajomością niemieckiego nie tylko jezyka ale i prawa karnego...

Mandat do tej pory nie został zapłacony ale i tym autem na zachód nikt sie nie wybiera....pozdrawiam WINNY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Pozwolę sobie odkopać gdyż:

W rodzinie u mnie przyszedł list z Włoch w sprawie wykroczenia z września tamtego roku. Bez zdjęcia, tylko że taki a taki samochód o takiej rejestracji, którego właścicielem jest ten a ten przekroczył prędkość w miejscowości Livorno gdzie było 90km/h a jechał 109,25 czym złamał jakiś tam artykuł. Kwota 179ojro lub jak się nie ureguluje to 339. Następnie możliwości odwołania (po Włosku) do kogo i w jakim terminie. List pisany mieszanką włoskiego, angielskiego i polskiego.

Wiadomo, że nie po to Polak ma mózg żeby nie kombinował, dlatego pytanie moje o Wasze doświadczenia w płaceniu i niepłaceniu takich mandatów. Nurtuję mnie brak zdjęcia, bo tak naprawdę jak coś takiego pamiętać (a Włosi mają kryzys...hmmm ;) ) Myślę co by nie napisać tam, nawet po Włosku, z prośbą o przesłanie dowodu, ale nic się nie zyska poza czasem. Jednocześnie martwi mnie czy olanie tego nie spowoduje wysłanie sprawcy na wieczną banicję.

Swoją drogą własnie spojrzałem na datę wysłania 6/06. A czas na odwołanie 60 dni :P

Edytowane przez blacksheep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List pisany mieszanką włoskiego, angielskiego i polskiego.

 

mnie by o wystarczyło, aby sprawę kompletnie zignorować. oficjalne - a więc mające podstawy prawne - pismo z pewnością nie byłoby przygotowane przez małpę człekokształtną korzystającą z tłumacza google poprzez losowe wciskanie klawiszy na ekranie

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem nieprzyjemnośc ..... gdzie na ringu pod berlinem po cywilu nagrali film ze mna z roli głównej ..... po zatrzymaniu i dopelnieniu wszelkich formalności otrzymałem ..... dosc spory kwitek do zapłaty ...... niestety nie posiadałem przy sobie az takiej gotowki .... Pan mundurowy po cywilu postraszyl mnie zatrzymaniem pojazdu i powrotem na pieszo ..... po malej konwersacji i kontakcie z bazą ..... oraz częsciowej zaplacie puścili mnie dalej ...... po czym po miesiacu dostałem list z tamtejszego sadu o wymiarze kary i obowiazku uiszczenia brakujacej kwoty ..... znalazly sie tam również przypisy o zakazie prowadzenia pojazdów na terenie DE w okreslonej ilości miesiecy ( tutaj do wyboru należało wskazac od kiedy ma obowiazywac zakaz) oraz art. i akt. prawne mówiące że jeżeli nie ureguluje zaplaty oraz nie okresle terminu kiedy zakaz ma obowiazywac to przy nastepnej okazji kiedy mnie zatrzymaja na terenie DE moge smialo pozwiedzac areszt sledczy na okres jednego roku ...... jakie ma to przelozenie w realnym zyciu nie wiem ..... ale ja zaplacile poniewaz po DE zamierzam jezdzic bez stresu ze bede musial wracac pieszo lub nie wroce przez dluzszy czas ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...