Skocz do zawartości

okolice Bydgoszczy i Torunia, czyli Kujawsko Pomorskie


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy jestem, czy na forum sa motocyklisci z Kujawsko-pomorskiego, ktorzy chcieliby wybrac sie gdzies razem za miasto na rozpoczecie sezonu i powitanie wiosny, a przede wszystkim poznanie sie w rzeczywistosci ?

Mysle, ze to by byl fajny spacer, kiedy zima da sobie wreszcie siana.

Piszcie, moze cos z tego by wypalilo. Nie ma wielu na 4-um z moich okolic, ale... ?

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarcie sezonu motocyklowego jest tradycyjnie 1 maja o godz. 10 na placu przed kosciolem przy ul. Ugory na Szwederowie

Nie chodzi mi o taka liczna impreze, tylko spotkanie w kilka motorow ludzi z okolic Bydgoszczy, ktorzy chcieliby sie przejechac z kims, poznac kogos z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarcie sezonu motocyklowego jest tradycyjnie 1 maja o godz. 10 na placu przed kosciolem przy ul. Ugory na Szwederowie

Nie chodzi mi o taka liczna impreze, tylko spotkanie w kilka motorow ludzi z okolic Bydgoszczy, ktorzy chcieliby sie przejechac z kims, poznac kogos z forum

 

Z tego co znalazłem w necie to otwarcie sezonu w Bydgoszczy będzie zupełnie inne niż w poprzednich latach, więc może warto zostać żeby nie przegapić takiej okazji:

"MOTOR FESTIVAL

Bydgoszcz 30.04 - 02.05.2004r.

 

Nazwa imprezy :

TARGI MOTOCYKLOWE - MOTOR FESTIVAL BYDGOSZCZ’2004

VII UROCZYSTE OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO

 

Termin imprezy : 30 kwiecień - 2 maja 2004 (organizacja raz do roku)

Miejsce: Bydgoszcz hala widowiskowo-sportowa ŁUCZNICZKA ul. Toruńska 59

Myślęcinek (ul. Gdańska)

 

Przewidywana ilość motocykli - 2 000

Przewidywana ilość zwiedzających 30 000

 

Organizatorzy:

Centrum Targowe Pomorza i Kujaw Romanowski i inni sp. j.

Ks. Janusz Konysz - duszpasterz motocyklistów

Automobilklub Bydgoski

Sekcja Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy

 

REKLAMA:

Telewizja Polska

Prasa Regionalna („EXPRESS BYDGOSKI”, „NOWOŚCI”, „GAZETA WYBORCZA”)

Radio „PiK”, „ESKA” „RMF FM”,

Prasa branżowa motoryzacyjna (motocyklowa):

„Motocykl”, „Świat Motocykli”,

 

IMPREZY TOWARZYSZĄCE TARGOM: (targi otwarte dla publiczności w godz. 10.00 - 18.00)

-zlot motocyklowy

-giełda motocykli, akcesoriów i części,

-tuning motocyklowy,

-konkursy dla publiczności z nagrodami

 

Dzień pierwszy 30 kwiecień (piątek)

·godz. 10.00 - uroczyste otwarcie targów motocyklowych z udziałem zaproszonych gości zlotu - otwarcie imprezy (wystawa motocykli i akcesoriów motocyklowych na płycie głównej ŁUCZNICZKA),

 

·godz. 16.00 - wręczenie nagród w konkursie na najlepszy produkt prezentowany na targach w kategoriach: motocykl, akcesoria, bezpieczeństwo,

·uroczysty bankiet

 

od godz 14.00:

Przyjazd uczestników zlotu na przygotowane pole namiotowe (sprawy organizacyjne, wstęp tylko dla motocyklistów, pole namiotowe i parking ogrodzone)

-wieczorno-nocna moto-dyskoteka dla uczestników zlotu i mieszkańców Bydgoszczy

 

Dzień drugi 1 maja (sobota)

·godz. 10.00 - VII UROCZYSTE OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO Mszą św. i poświęceniem motocykli przy hali widowiskowo-sportowej ŁUCZNICZKA,

·parada motocykli ulicami Bydgoszczy i przejazd do Myślęcinka,

·spotkanie z bydgoskim klubem „BRACTWO” uczestnikami eskapady na motocyklach Harley-Davidson dookoła świata,

·prezentacja wystawy foto i video ze zlotu „100-lecia Harley-Davidson” w USA,

·spotkanie z przedstawicielami stowarzyszenia FEMA z klubami motocyklowymi,

 

MYŚLĘCINEK (godz. 12.00 - 17.00):

·godz. 12.00 - wyścigi na 1 mili (droga w Myślęcinku) i indywidualny i drużynowy konkurs w streetfighter;

·pokazowe jazdy streetfighter (akrobacje na motocyklach, jazda na jednym kole, stojąc na motocyklu itp.)

·bicie rekordu ilości osób jadących na jednym motocyklu,

 

HALA ŁUCZNICZKA:

·wręczenie nagród zwycięzcom poszczególnych konkurencji,

·koncerty zespołów muzycznych (rock, blues, hard rock),

KONKURSY - przeciąganie liny; palenie gumy; rzut jajem; Motor-Strong-Man; najstarszy, najciekawszy motocykl (nagrody dla publiczności); najstarszy i najmłodszy uczestnik zlotu; wybór Miss Zlotu; najgłośniejszy motocykl zlotu, slalom na czas, przejażdżki motocyklami dla mieszkańców Bydgoszczy (z udziałem motocyklistów - pieniądze zebrane podczas tej konkurencji przeznaczone zostaną na charytatywny cel),

 

·elektryczne rodeo, bungee, ściana wspinaczkowa, siłomierz,

·wieczorno-nocna dyskoteka

 

Trzeci dzień 2 maja (niedziela)

·10.00 - otwarcie targów

·11.00 - Polowa Msza Św.

·13.00 - wyścigi quadów, enduro i crossów,

·15.00 - rajd z punktami kontrolnymi dla turystów motocyklowych (szlak turystyczny Doliną Prastarej Wisły i Szlakiem Piastowskim),

·losowanie nagród w konkursie „Wybieramy motocykl targów”,

·losowanie nagród w konkursie „Najładniejsza prezentacja”,"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Soli za szczegolowe informacje i przepraszam za moje niedoczytanie.

Nie moge juz zmienic mojego wczesniejszego postu. Napisale, ze msza bedzie na placu przy Ugorach, a jak sie okazalo bedzie przy Luczniczce na ul. Torunskiej.

Mam nadzieje, ze pogoda dopisze i spotkamy sie tu w licznym gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z przyjemnoscia informuje, ze dnia 31 marca udalo sie zorganizowac pierwsze spotkanie forumowiczow, na razie tylko 2 (Michałxx i ja) i tylko z naszego wojewodztwa, ale jak na poczatek jest niezle !

Spotkanie odbylo sie w Toruniu, w godz. 17:00-19:30 i polegalo na wspolnej jezdzie po miescie i peryferiach .

Torun to nie tylko miejsce urodzenia Mikolaja Kopernika, ale takze miasto wielu fajnych motocyklistow, z ktorymi mozna sie poznac.

Podczas przerwy w jezdzie w Mc Donald przy ul. Lubickiej zaczepila nas Pani Magdalena Tekiela - agent ubezpieczeniowy Allianz i powiedziala, ze widziala nas na drodze i ze brakuje nam ubezpieczenia. Jest to ewidentny przyklad dbania o zysk a nie o dobro klienta, gdyz jezdzilismy ostroznie ze wzgledu na moje umiejetnosci, bez narazania zycia.

Pozdrawiam i zapraszam na kolejne spotkanie. Postaramy sie informowac o terminach na biezaco.

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spotykamy sie dzis czyli 14.04.2004 koło Mc Donald na Grudziąckiej o 17:00

Chetnych serdecznie zapraszamy, sorry ze tak pózno ale dopiero sie umówilismy.

Jezeli ktoś moze dojechac póżniej podaje swój nr tel 604276711, prosze o sms to odpisze gdzie jestesmy!!

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...