Skocz do zawartości

DZiwna wibracja !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mój moto: honda 954 2002r. Mam taki problem. Ostatnio w weekend majowy kolega prowadził mój sprzęt z warszawy do mojego miasteczka.no i niestety chłopak złapał kapcia i opona do wywalenia bo i tak już była cerata. zmienił opone na torówke po kilku przelotach. wczoraj latałem moto i nie było problemów. dzis rano przejechałęm ponad 100 km i od prędkości 120 km/h zaczynają się dzikie wibracje. wracając z pracy około 17-18 odniosłem wrażenie ze jest jeszcze gorzej. sprawdziłem moto podczas powrotu do pracy tzn niezaleznie na którym wibracje były okolo od 120k/h. gdy się rozpędziłem i na sprzegle leciałem powyzej 120 to delikatnie odpuszczały te wibracje ale minimalnie. Teraz pytanie brzmi czy to: 1.niewyważone koło( bo sie dowiedziałęm własnie że kolega tego nie uczynił lub źle zalożone jak to robila jakas sierota , 2 jakaś srubka sie odkreciła przy silniku ale to mało prawdopodobne bo to nie zalezało od obrotów a od predkości, 3 przy przykrecaniu koła do wachacza jakas sierota dobrze tego nie skreciłą co mozliwe ze było by wczoraj nie odczuwalne a dziś juz tak jak sie poluzowało, 4 - Wasza opcja

Prosze o pomoc

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na nie wyważone koło.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie może wiece kto mógł by w warszawie sie tym zająć, tzn zdemontować całe koło, zdjac i założyc opone raz ją wyważyć i dobrze by było żeby ze mnie nie zedrzec:P

najgorsze jest to ze mam wraznie ze to dopiero zaczeło wibrować nie w wekend jak zabrałem moto tylko dopiero dziś rano więc tu zaczyna się problem co by to moglo być.

Edytowane przez bkostek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że to tylne koło? sprawdź jeszcze czy łańcuch jest równo wyciągnięty.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...