Skocz do zawartości

montaż aparatu fotograficzego na kierownicy motocykla


Rekomendowane odpowiedzi

czesc, macie jakies pomysly jak zamontowac aparat fotograficzny na kierownycy motocykla (suzi sv650n)

 

tak zeby byli widac cala droge przed motocyklem?

 

Ostatnio coś próbowałem, tylko się wku**wiłem i na koniec stwierdziłem....

 

Po ch@@@j mi to? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi jakoś udało się zamontować mała kamerkę w motocyklu to zauważyłem że zaczynam wtedy jeżdzić szybciej i w ogóle niebezpiecznie - ale mi się udało za pomocą saszetki na komórkę dołączanej do plecaka a zapinaną na rzepy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pashnit.com/product/sportbikecam.html

 

W Polsce nic takiego w sprzedaży nie widziałem ale chyba jest to do zrobienia.

www.bikepics.com/members/zawisza

 

Simson S51 > MZ ETZ150 > Kawasaki GPZ500s > Honda CBR600 F4 > Yamaha FZS 1000 Fazer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aparat zamocowałem tak, że na kierownicy położyłem gąbkę do mycia samochodu, na to aparat i całość przymocowałem/ścisnąłem 2 expanderami, które miałem od toreb bocznych :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może najprościej kupić jakiś tani statyw z allegro z demontowaną stopką do mocowania aparatu i zakombinować z jej zamontowaniem?

http://www.allegro.pl/8861_akcesoria_fotog...p&change_view=1

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

Calkiem przyzwoite i cena przystepna, bylby moim faworytem.

 

Na kierownicy nie montowalbym kamery, tlumienie przedniego zawieszenia moze okazac sie niewystarczajace. Co innego na zbiorniku paliwa.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może najprościej kupić jakiś tani statyw z allegro z demontowaną stopką do mocowania aparatu i zakombinować z jej zamontowaniem?

http://www.allegro.pl/8861_akcesoria_fotog...p&change_view=1

 

 

To jest najlepsza opcja na uchwyt marki DIY. :biggrin: Też robiłem sobie gadżet właśnie ze stojaka od kamery. Miałem za dużo stojaków więc jeden poświęciłem. A przy HD kamerę zamontowałem na własnym patencie stworzonym z kawałka płaskownika, uchwytu dodatkowego podnóżka na gmolu i śruby calowej. Całość zamontowana na gmolu bo z kierownicy nic by nie było widać przez owiewkę.

 

kiedyś w UK widziałem git uchwyt - 4 nogi z przyssawkami które mocują do baku. Pełna regulacja góra-dół i na boki.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...