Skocz do zawartości

III Spotkanie Starej Japonii


Buber
 Udostępnij

Termin spotkania  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki termin Wam bardziej pasuje?

    • 15-17.05
      5
    • 22-24.05
      3
    • 5-7.06
      8
    • 11-14.06 (długi weekend)
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Ahem, póki co to jedna nagroda będzie na pewno za najdalszy dojazd. Druga chyba bardziej subiektywna - za najładniejszą Starą Japonię - nie wiem jeszcze do końca kto będzie wybierał, ale pomysł mi się podoba.... Moje córy się zgłosiły do Jury... :D :D

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za najładniejszą Starą Japonię

 

oj jakże żałuję, że jej nie otrzymam tej nagrody no :banghead:

Przewagę mają terminy czerwcowe, a ja tylko maj, chlastać się? A może zdalnie wygram tą nagrodę? Na podstawie zdjęć i zeznań świadków naocznych ? :biggrin: :biggrin:

ukłony - Romek

Edytowane przez sq5rk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK! Czyli mamy decyzję niniejszym bardzo mi miło zaprosić wszystkich chętnych na pierwszy weekend czerwca. Jak pogoda będzie w plecy to pytajcie Aśkę dlaczego :icon_razz: żartowałem... :icon_rolleyes:

 

A teraz proszę o KONKRETNE deklaracje nt. przyjazdu, coby można było przygotowywać chałupę.

 

I dla odświeżenia, oraz nowych uczestników, poniżej generalny układ spotkania:

 

To jest spotkanie a nie zlot. Nie będzie baletów i striptizu, chyba że uczestnicy(czki) sami będą występować :icon_razz:

Staramy się uczestników zmieścić na podłodze w chałupie, i do tej pory się udawało. Jakby było więcej narodu, to mamy na podorędziu namiot, ale każdy musi mieć śpiwór a kto chce duży komfort, to też materacyk (ahem, były zmiany i już nie ma wykładziny w salonie, tylko panele - jest twardziej.. :icon_rolleyes: ).

Żarcie - na bazie naszej kuchni robimy sami, tj my zrobimy generalne zakupy grillowo-kanapkowe a uczestnicy się zrzucają co łaska, (tak koło 20-30 zeta w sumie) coby koszty pokryć. No i Piaffe prosi o aktywne uczestniczenie w przygotowywaniu, bo ona już na co dzień wystarczająco koło kuchni biega.. :evil:

Będzie pyfffko (chyba jak zwykle 2 skrzynki wystarczą, 2 zeta za flaszkę) i będzie opłacane indywidualnie.

W piątek pewnie znowu zbyt długo posiedzimy przy ognisku, a na sobotę, jak zwykle, przewidziana traska krajoznawcza - znowu zahaczymy o pepikoland ;) i na pewno wam się spodoba.

 

No nie wiem co jeszcze mam pisać - jakby co to pytajcie o szczegóły.

 

Fajnie. Cieszę się że znowu się zobaczymy!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę! W jakim składzie, to się jeszcze okaże ;)

Spać mogę gdziekolwiek-byle jak najdalej od świnek :bigrazz:

No i Niuniek! Szykuj się na ukochiwanie! :icon_mrgreen:

Oki, tylko że Niuniek jest w innej wersji i teraz nazywa się Gromit. Ale też zabójczo w oczy patrzy...

 

Wszystko wam opowiemy na miejscu.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się dopisuję i bardzo się cieszę z terminu :buttrock:

Będę czynnie uczestniczył w wyjadaniu ciasta orzechowego Piaffe :icon_mrgreen:

 

pozdro

 

Dobra. To ja zmieniam zdanie z długiego łikendu na wcześniejszy, czyli 5-7 czerwca ;)

 

:clap: :notworthy: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też powyższy termin pasuje wiec pozwolę sobie Was odwiedzić. Możliwe że z plecakiem (jeśli nie macie nic przeciwko).

 

Z uwagi na to że ja mam najbliżej(no szpreja za najdłuższy dojazd to ja raczej nie dostane :rolleyes: ) - przywieziemy namiocik a miejsce pod dachem niech zajmie ktoś bardziej zdrożony. :crossy:

 

Już się ciesze.....byle do czerwca.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...