Skocz do zawartości

III Spotkanie Starej Japonii


Buber
 Udostępnij

Termin spotkania  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki termin Wam bardziej pasuje?

    • 15-17.05
      5
    • 22-24.05
      3
    • 5-7.06
      8
    • 11-14.06 (długi weekend)
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Ahem, Piaffe właśnie odwiedziła hurtownię "złotych płynów" i dziarga 3 skrzynki w bagażniku, więc..... Przyjeżdżajcie!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie łakomczuchu, będzie....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej grupa "warszawska" ustaliliście już trasę dojazdu? Gdybyście zdecydowali się jechać przez Wałbrzych to może dalej polecimy razem. Dajcie tylko znać o której w przybliżeniu będziecie na wysokości Wałka.

 

Mój nr.: 507 081 597

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej grupa "warszawska" ustaliliście już trasę dojazdu? Gdybyście zdecydowali się jechać przez Wałbrzych to może dalej polecimy razem. Dajcie tylko znać o której w przybliżeniu będziecie na wysokości Wałka.

 

Mój nr.: 507 081 597

 

Hej,

 

stronę wcześniej proponowałem trasę widokową. Jeśli pogoda będzie dopisywać, a przede wszystkim jeśli nastroje grupy będą należyte, to pewnie zaliczymy traskę przez Wałbrzych. Myślę, że taki plan podróży będzie git.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza 4 potwierdza swoją obecność :biggrin:

Bez względu na pogodę...no chyba żeby śnieg po pas lub g...a z nieba leciały :biggrin:

I z wielką chęcią po przyjeździe zamoczę wąsa w złocistym napoju :flesje:

Peterek masz rację -

Twardym trzeba być, a nie miętkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toolman, myślę (choć niezręcznie jest mi się wypowiadać za całą grupę), że pojedziemy przez Wałbrzych. Przy postoju najbliższym Wałbrzycha, będziemy pamiętać o tobie i zadzwonimy. Nasza średnia prędkość będzie oscylować w granicach 110 - 130 km/h plus postoje na tankowanie i rozprostowanie kości.

 

pozdro

 

ps. Browarny, zeszłoroczne winko śliwkowe, mniej słodkie niż poprzednie, już spakowane :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza średnia prędkość będzie oscylować w granicach 110 - 130 km/h plus postoje na tankowanie i rozprostowanie kości.

 

Co do prędkości przelotowej to ja bardzo proszę nie więcej jak 120, bo mi Hondzia więcej oleju jak paliwa spali :banghead:

 

Co do spotkania, to mam nadzieję, że trafię pod maca, ale w razie czego podaje komórę: 609042597

 

Sadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety drodzy Państwo, ja odpadłem z przyczyn obiektywnych, i to bynajmniej nie pogodowych (nota bene pogoda ma być w końcu niezła).

Kurna Peterek, Twojego wina mi najbardziej żal...

Coś te wiosenne StareJaponie mi nie wychodzą :(

Szerokości.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na wszystkich, spoko, w kominku się pali.

 

Jakby było emergency to 501319819.

 

Siemka!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dupa... Po raz kolejny... Szlag by to trafił... Mięchem rzucać nie będę, bo już było rzucane...

Niniejszym, niestety, zwalniamy przytulny pokój nr 3. I miejsce przy grilu.

Postaram się wpaść do Was w sobotnie popołudnie/wieczór, żeby chociaż chwilę pogadać. Sam, bo Małe Blond zostało pod Warszawą.

Bądźcie grzeczni, jedźcie zgodnie z przepisami i zachowujcie się przyzwoicie w zabytkach. Wstyda nie róbcie.

 

ucio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho u nas teraz jakoś.....Porządek taki po sprzątaniu, że aż strach.... Nigdzie nie leżą żadne kurtki, człowiek nie potyka się o czyjeś buty, spod wiaty wieje pustką.....Tylko Gromit wciąż nie rzucił swojej robótki:)))

Dawno nie płakałam ze śmiechu!!!! Trzymajcie się ciepło!!!

Dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy sczęśliwi i nawet nie zmokliśmy po drodze. Wielkie dzięki za wspaniałe kolejne spotkanie,fajną atmosferę i super zabawę. Oby do następnego spotkania.Piaffe :notworthy:

 

 

P.S. Moją żone wzieło na dobre, juz namierzyliśmy potęcjalne następne odpowiednio duże moto, jutro jesteśmy umówieni na oglądnięcie nabytku.Zobaczymy co z tego wyjdzie :wink:

Edytowane przez Toolman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...