Skocz do zawartości

III Spotkanie Starej Japonii


Buber
 Udostępnij

Termin spotkania  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki termin Wam bardziej pasuje?

    • 15-17.05
      5
    • 22-24.05
      3
    • 5-7.06
      8
    • 11-14.06 (długi weekend)
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Mój bimber nazywa się PERŁA BURAKOWA (Buraków to taka dzielnica Łomianek).Bardzo chętnie się podłącze pod grupę bo w kupie fajniej i bezpieczniej.Tylko termin...może jednak czerwiec????że tak nieśmiało się wychylę, bo w kwietniu poza Zgonem , Jest Wściekły Łoś...ALE TO SUGESTIA "OFKORS" BO TO OD GOSPODARZY ZALEŻY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój bimber nazywa się PERŁA BURAKOWA (Buraków to taka dzielnica Łomianek).Bardzo chętnie się podłącze pod grupę bo w kupie fajniej i bezpieczniej.Tylko termin...może jednak czerwiec????że tak nieśmiało się wychylę, bo w kwietniu poza Zgonem , Jest Wściekły Łoś...ALE TO SUGESTIA "OFKORS" BO TO OD GOSPODARZY ZALEŻY.

 

Leśnik5, a to moja produkcja :cool:

 

http://picasaweb.google.pl/toolman950/IIZl...475421272830642

 

Na ten wyjazd wezmę nowe, rocznik 2008.

Edytowane przez Peterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber,

wybacz temu mojemu nerwusowi. Widać wiosna na niego źle działa, ale z niego jeszcze będą ludzie, już moja w tym głowa :bigrazz:

Wybaczone, nie ma sprawy. :D

Ucio po prostu by chciał, żeby to spotkanie różniło się od wszystkich innych zlotów (i ja się z nim całkowicie zgadzam) i żebyśmy choć przez chwilę poczuli się jak w latach 80-tych na wyspie Hokkaido

Ahem... polecam lekturę opinii po poprzednich spotkaniach. Tzn, te spotkania BARDZO różnią się od wszystkich innych zlotów. Np. na całe spotkanie 15 osób poszły 2 skrzynki browca. Ale co ja się będę rozpisywał. W sumie to nie typ i model motocykla tworzy spotkanie tylko rodzaj właściciela. Mi się marzyło coś takiego o czym czytałem na dziki zachodzie, ale u nas jeszcze najwyraźniej za wcześnie. Więc nie ma co się dąsać, chodzi o ludzi którzy traktują moto nie jak przyrząd do lansu, nie jak obiekt modłów i polerowania chromu, nie jak środek transportu, tylko jako fajne hobby. Do tego te spotkania się wyróżniają, jakby to rzec, innymi priorytetami, tj, głównie chodzi o spotkanie i pogadanie NA TRZEŹWO, oraz prawie całodniową wycieczkę spokojnym tempem po ładnych okolicach.

 

Więc przyjeżdżajta i koniec fochów! :D

 

Jeżeli faktycznie pojawieniem się w takim składzie mamy wywoływać jakieś niesnaski, to ja tylko poproszę Peterka o przywiezienie dla mnie kawałka Piaffowego ciasta z wyprawy (FOCH! :icon_razz: )

Kurka, następna się znalazła! CO, mam wprowadzać dyscyplinę partyjną czy jak? Mam nadzieję że poznaliście nas na tyle, że wiecie o co H i jacy jesteśmy (jak czytaliśmy z Piaffe co Toolman napisał to aż nam się tak jakoś głupio zrobiło... :bigrazz: )

 

Co do terminu - no nigdy się nie uda wszystkim dogodzić. Ponieważ my nie mamy wielkich planów (różne ograniczenia, ale głównie finanse.. :icon_evil: ) nam pasuje każdy weekend. Stąd prośba do was o termin który spasuje większej części. Szkoda by było odmawiać sobie innych dobrych rzeczy, ale wszystkim nie dogodzimy, nie ma szans. Musi być jakiś kompromis i każdy musi sam określić priorytety. No takaja żyzń sobacza....

 

Po świętach musimy ustalić konkretny termin i miejsce :icon_rolleyes: !

 

Pozdrówka dla wszystkich.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber, kupiłem nowy sprzęt i SPECJALNIE ABY SIĘ ZAŁAPAĆ do Ciebie na Spotkanie Starej Japonii, wyszukałem staruszka 20+ choć wciskano mi nowsze sprzęty :D

Proszę to docenić ;)

Co do terminu to odpadam w weekend majowy i w drugiej połowie czerwca, poza tym się dostosuję (i jak zwykle wpadnę z włąsnym "domkiem" więc wystarczy 2m2 trawnika) :D

 

PS cholercia chodzi mi po głowie SSJ IV na Śląsku ale kurna boję się... za wysoko ustawiłeś poprzeczkę. W planie byłaby wielka pętla Beskidzka (rzut kamieniem ode mnie), pałac w Pszczynie, góra Żar i parę innych rzeczy. Popracuję jeszcze nad tym...

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kurka, następna się znalazła! CO, mam wprowadzać dyscyplinę partyjną czy jak? Mam nadzieję że poznaliście nas na tyle, że wiecie o co H i jacy jesteśmy (jak czytaliśmy z Piaffe co Toolman napisał to aż nam się tak jakoś głupio zrobiło... :bigrazz: )

 

Oj Buberku... To, że Wy chętnie każdego miłego gościa przygarniecie, to już wiem. Ale skoro pojawiły się tu takie "nieprzyjazne" głosy, to musiałam wprowadzić odrobinę dramatyzmu :icon_mrgreen: Co nie zmienia faktu, że jeśli miałabym wybierać, to sorka... Uwielbiam Was i czekam z niecierpliwością na kolejne Spotkanie, ale wybór byłby dosyć prosty.

 

Zresztą czasu jeszcze dużo i nie wiadomo jak się wszystko ułoży.

 

 

I skąd ja wiedziałam, że wystąpi drobny problem z ustaleniem terminu? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/

/picasaweb.google.pl/toolman950/IIZl...475421272830642[/url]

 

Na ten wyjazd wezmę nowe, rocznik 2008.

No to ty profesjonalista pełną gębą jesteś ...etykiety no no.....musimy skrzyżować butelki koniecznie.......a dla info mój bimberek trzyma ogień czyli na około 55 volt i głowa po nim nie boli

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucio nie rznij głupa tylko wal w Karkonosze czym możesz.Owszem formuła spotkania jest : japońce > 20 lat. Ale tak naprawdę liczy się człowiek nie maszyna. Pamiętam jak czekaliśmy na ciebie cały wieczór. wierz mi że gdybyś przyjechał w tedy na najnowszej R1 zostałbyś przyjęty jak gość honorowy- tak jak my wszyscy. bo tak jest u Bubera !!!!

 

P.S. Ucio to ty jesteś ten co se tego palucha urznoł??? :flesje: Peeeees

 

Sorry za off top ale mi sie coś pogrubiło,nie teges w poprzednim poście wiec proszę go czytać z dystansem....

Edytowane przez Toolman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników Starej Japonii

Jako że miałem przyjemność uczestniczyć w poprzednim spotkaniu, muszę przyznać, że klimat jest tam naprawdę niepowtarzalny... Piękne okolice, wspaniali Gospodarze...Ufff - rozmarzyłem się :smile:

Nie chcę jednak naginać reguł po raz kolejny i przyjeżdżać moim o połowę za młodym motocyklem.

Pozostaje mi życzyć Wam dobrej zabawy (której jestem pewien) i Słonecznej pogody (z tym niestety bywa różnie).

Czas leci, Fazer z roku na rok jest coraz starszy, kiedyś się jeszcze pojawię jako pełnoprawny uczestnik :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam Wszystkich i lewa w górze :crossy:

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/

No to ty profesjonalista pełną gębą jesteś ...etykiety no no.....musimy skrzyżować butelki koniecznie.......a dla info mój bimberek trzyma ogień czyli na około 55 volt i głowa po nim nie boli

 

Gdzie tam, zupełna amatorszczyzna i najważniejsza to frajda z tego co się robi.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...