Skocz do zawartości

III Spotkanie Starej Japonii


Buber
 Udostępnij

Termin spotkania  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki termin Wam bardziej pasuje?

    • 15-17.05
      5
    • 22-24.05
      3
    • 5-7.06
      8
    • 11-14.06 (długi weekend)
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Tulmen, Ty chyba nie do końca zrozumiałeś, co napisałem. Przeczytaj jeszcze raz.

 

Moje uwagi dotyczyły tylko i wyłącznie formuły tych spotkań. Lajtmotiwem są sprzęty, na których latamy, a nie frekwencja. Jeżeli ktoś bywał dotychczas na starej Kawie, a razu pewnego przyjedzie na nowym GSX-R 750, to powinien się tam pojawić? Uważam, że tak, pod warunkiem, że przyjedzie na tej starej Kawie.

 

Fakt, nie było mnie. Z różnych przyczyn. Mogłem wpaść na jakimkolwiek sprzęcie, ale wyznaje zasadę: jak spotkanie starych japsów, to starych!!! A nie Banditów czy CBR-ek.

 

Zrozum chłopie, że to ma być spotkanie ludzi, którzy w starych, klasycznych motocyklach japońskich odnajdują to coś.

Chcesz być jednym z nich - kup japsa, a nie stawiaj się jak błędny rycerz...

 

Przepraszam wszystkich, zazwyczaj nie moralizuję, ale uważam, że zasad należy się trzymać (a reguły łamać). Japsy to japsy, a nie ruski, amerykany czy inne.

 

ucio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucio, no już, już dobrze... Ale Toolman trochę racji ma. No co, mam zabronić własnej żonie z nami jeździć?

Owszem, generalnie chodzi o starą Japonię, ale liczy się też, jakby to rzec, duch naszych spotkań, tzn, luźne spotkanie z turystyką i bez chamówy.

 

I uważaj, bo zarządzę że Piaffe decyduje o Paniach i ona wam powie która Pani na czym ma przyjechać ! :D :D

 

także make love not war i uważać na zakrętach!! ;)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber, to Twoja impreza, Ty tu ustalasz reguły. A gospodyni to może i na Electrze latać - takie prawo :bigrazz:

Tylko jak ma się sprzęt Buberowej do starego ruska? (nie ujmując nic sowieckim sprzętom).

 

Dobra, jestem idealistą, zawsze chciałbym widzieć wszystko takim, jakim powinno być. I według zasad (nie reguł). Moja wada.

 

Dobrej zabawy

ucio

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Ania upiecze ciasto orzechowe?

 

Upiekę, upiekę:))).

 

Proszę się mi tu nie kłócić bo upiekę tylko jedną blaszkę:)

A dorzucając swoje pięć groszy do dyskusji naprawdę spokój naszych krajoznawczych wycieczek i wyjątkowy nastrój wieczorów jest wart poświęcenia i rozszerzenia ścisłych reguł. Kultura osobista, ciekawość świata i poczucie humoru jest ważniejsze od tego czy motor którym przyjedziecie ma lat 10 czy 40.... Jakkolwiek hasło "Stara Japonia" w naszym zamyśle miało przyciągnąć ludzi kochających MOTOCYKLE. Nie koniecznie prędkość, lans itp..... To miała być taka naturalna selekcja:))) by odsiać MIŁOŚNIKÓW od użytkowników..... Nie mamy warunków by urządzić "spęd" jak sugerował Ucio i Ci co u nas bywaj( chyba mogę już tak powiedzieć:)) wiedzą, że impreza zawsze będzie kameralna i wyjątkowa......

 

Przyjeżdżajcie!!!!!! Czekamy na Was!!! Dużo się u nas zmieniło. Będzie o czym opowiadać:)) I mamy w głowie fajoską traskę. Taką gdzie droga zawija się w serpentyny jakich mało:)))

 

Pozdrawiam wszystkich ciepło!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber, to Twoja impreza, Ty tu ustalasz reguły. .......

 

Dobrej zabawy

ucio

Ty się ojciec nie odgrażaj, tylko rezerwuj wolne i przyjeżdżaj! Masz rzut kamieniem - ostatnio moja Hondzina zrobiła Bolków-Jelenia Shell w 18 minut!!! :D :D tylko simmering puścił... :icon_evil:

 

Piaffe słusznie wyżej prawi - jak jest spirit, tfu, znaczy duch (taż ja abstynent.. :eek: ) to o to chodzi. I koniecznie pozwól swojej lepszej połowie na motorku przybyć. A jak holki zechcą same na imprę się urwać?

 

Dobra, koniec o tym. Ucio przyjeżdżaj i tyle. A jak masz kogoś jeszcze kto docenia zalety "motocyklizmu z duszą" to też go dawaj.

 

Co do traski, to wam zdradzę że temat będzie zamkowy... :crossy:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm jakby można się wprosić...to chętnie bym Karkonosze odwiedził...warunek "Starej Japonii "spełniam i posiadam jeszcze jedną zaletę robię dobry samogon,którym chętnie bym się podzielił z pasjonatami motrów z duszą

Pozdrawiam Leśnikforever :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy GLa!!! Szacowny sprzęt, szacowny.. Będziesz miał fajną ekipę z W-wy do jazdy.

A propos bimbru - ostał się jeszcze jeden "czar Pieńkowa" Peterek... Postawimy na stół..... :D

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Peterkiem rezerwujemy nasze łoże :icon_mrgreen:

 

No ja już się przyzwyczaiłem z wolkanem spać :biggrin: nie może być inaczej :biggrin:

 

pozdro

 

ps. Chciałem ogłosić zainteresowanym, że moja saberka już nie skrzypi i czuje się lepiej niż zeszłym roku :smile:

 

Witamy GLa!!! Szacowny sprzęt, szacowny.. Będziesz miał fajną ekipę z W-wy do jazdy.

A propos bimbru - ostał się jeszcze jeden "czar Pieńkowa" Peterek... Postawimy na stół..... :D

 

Mam nowe winko z zeszłego roku, również śliwkowe, ale lepsze, bo mniej słodkie :lalag: rozumiem zabierać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się ojciec nie odgrażaj, tylko rezerwuj wolne i przyjeżdżaj! Masz rzut kamieniem

 

Buber,

wybacz temu mojemu nerwusowi. Widać wiosna na niego źle działa, ale z niego jeszcze będą ludzie, już moja w tym głowa :bigrazz:

Ucio po prostu by chciał, żeby to spotkanie różniło się od wszystkich innych zlotów (i ja się z nim całkowicie zgadzam) i żebyśmy choć przez chwilę poczuli się jak w latach 80-tych na wyspie Hokkaido :icon_mrgreen:

Po prostu nie twórzmy precedensów w stylu: mój szwagier ma R6, ale bardzo go lubię, więc jedzie z nami :biggrin:

My bardzo chętnie zobaczymy te legendarne już widoki (ja, o zgrozo, jeszcze nigdy tam nie byłam) i poczujemy zakrętasy. Mój japoński staruszek narazie jest w sanatorium, ale KZ ucia za miesiąc powinien być na chodzie.

Do zobaczenia, mam nadzieję.

Pozdrawiam!

4sta15

Edytowane przez 4sta15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko przenajświętsza... Nie wiedziałam, że moje pytanie wywoła tyle emocji. I nie wpadłam na to, że nawet w gromadce Starej Japonii takie teksty się mogą pojawić... Cóż... Życie cały czas nas zaskakuje :banghead:

 

Jeżeli faktycznie pojawieniem się w takim składzie mamy wywoływać jakieś niesnaski, to ja tylko poproszę Peterka o przywiezienie dla mnie kawałka Piaffowego ciasta z wyprawy (FOCH! :icon_razz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko przenajświętsza... Nie wiedziałam, że moje pytanie wywoła tyle emocji. I nie wpadłam na to, że nawet w gromadce Starej Japonii takie teksty się mogą pojawić... Cóż... Życie cały czas nas zaskakuje :banghead:

 

Jeżeli faktycznie pojawieniem się w takim składzie mamy wywoływać jakieś niesnaski, to ja tylko poproszę Peterka o przywiezienie dla mnie kawałka Piaffowego ciasta z wyprawy (FOCH! :icon_razz: )

 

Aśka nie histeryzuj, wiesz, że ja Ci wszystko mogę przywieźć, ale nie o to chodzi.

 

pozdro

 

ps. FOCH minie mam nadzieję :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie dołączę. Całą zimę poświęciłem Magnie, i ona w ramach retorsji teraz bardzo fajnie jeździ :)

Jeśli jest możliwość podpięcia się do kogoś kto jedzie z Wawy, na zasadach ogólnotowarzyskich, to super. Romek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie dołączę. Całą zimę poświęciłem Magnie, i ona w ramach retorsji teraz bardzo fajnie jeździ :)

Jeśli jest możliwość podpięcia się do kogoś kto jedzie z Wawy, na zasadach ogólnotowarzyskich, to super. Romek

Romek,

jak mi się uda tego upartego osła wyciągnąć na spotkanie, to z Warszawy możemy jechac razem.

Pozdrawiam!

 

Karola (od Henia) :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaał, super, postaram się przyjechać oczywiście, choć termin może okazać się warunkiem krytycznym... 29-31 maja rozpoczęcie MZ-klubu, 22-24 motozgon na który chciałbym się wybrać, 5-7 czerwca służbowo na statek ;/ ... Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...