Skocz do zawartości

Kozak (?)


Maro78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o co poszło :icon_eek: ... jechał jak trzeba. Tyle że niepotrzebnie zwolnił przed ostatnią krzyżówką.

Nauka z tego nazbyt wolna jazda może kosztować pińćset. Jakby dawał naprawdę 200+ to by go nie zatrzymali :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów przykład, że policja czeka aż się nazbiera odpowiednia liczba punktów, bo wątpię, że zaraz po tym jak przeleciał obok nich na gumie włączyli koguta...

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to kolejny dowód na to, że chyba najlepszą "taktyką obronną" na obecne czasy jest latanie z przepisami lub powyżej 2zł... 140-160 jest najbardziej niebezpieczne.

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to :)

 

A z innej beczki, uważam że te pościgi z videorejestratorami to kretynizm. Niebiescy narażają siebie i innych. Ich auta i umiejętności często nie nadają się do jazdy z takimi prędkościami po zwykłych drogach.

Ostatnio mojego brata kręcili jak jechał autem. Jak już ich zauważył w lusterku i się zatrzymał, to wyskoczyli na niego i zaczęli krzyczeć, że na jednym z zakrętów omal się nie zabili przez to jego piratowanie. Tylko co to za pomysł gonić po zakrętach sportowe auto skodinką??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów przykład, że policja czeka aż się nazbiera odpowiednia liczba punktów, bo wątpię, że zaraz po tym jak przeleciał obok nich na gumie włączyli koguta...

I tak pewnie by ich nie widział, a poza tym nie mogli go dojść.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, dziennikarze zrobili z tego ajwaj jak nie wiem co... A nie ukrywajmy, że połowa z nas tak jeździ na co dzień (no, może poza tą gumą) jak jest kawałek dobrej drogi. Później jak nie był pewien co do sytuacji to zwolnił przed szambiarą - normalnie pirat okrutny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozak clap.gif

 

 

Czemu tak uważasz? Wyprzedzanie na gumie TIRa i samochodu tuż za nim który gdyby nie był psami pewnie czaiłby się do wyprzedzenia ciężarówki uważasz za kozactwo? Dla mnie to bliżej głupoty bo jakby fura zaczęła wyprzedzać bez spojrzenia w lusterka to gościu nie byłby w stanie zrobić nic...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak uważasz? Wyprzedzanie na gumie TIRa i samochodu tuż za nim który gdyby nie był psami pewnie czaiłby się do wyprzedzenia ciężarówki uważasz za kozactwo? Dla mnie to bliżej głupoty bo jakby fura zaczęła wyprzedzać bez spojrzenia w lusterka to gościu nie byłby w stanie zrobić nic...

 

Bo to ładna guma była :)

 

Jak widać udało mu się przejechać także dobrze ocenił sytuację, gdybanie nad filmami to nie moja działka :cool:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lot jak co dzień, miał pecha.

 

Dziwi mnie jedna rzecz 1.03 do 1.06 zaczynają pomiar będąc ok 500 m za motocyklem a podejrzewam, ze to i tak na zumie było, i łapią po pomiarze na odcinku 100 m prędkość 184,6 km/h rzekomo motocykla który jest na lewym pasie obok samochodu z 500 m z przodu i nie wiadomo czy przyspiesza ostro, czy zwalnia itp.

 

Ponoć żeby zmierzyć prędkość należy jechać prawie równo ze ściganym pojazdem, a tu zupełnie co innego.

 

Ich prędkość jest 182,4 km/h czyli bliska rzekomej prędkości motocykla, jak wiadomo dynamika motocykla wielkrotnie przewyższa dynamikę nawet tego Mondeo, i gość na tych dwóch pasach napewno odkręcał powyżej 2 zł więc jak mogli jechać rzekomo mniej więcej równo z nim na odcinku 100 m ?? żeby dokonać pomiaru??

 

Druga sprawa motocykl to bardzo mały obiekt, jak wyłapuje go taki radar skoro jest tak daleko a w dodatku obok jedzie samochód ??? Skąd wiadomo czy o prędkość nie samochodu z prawego pasa tylko motocykla z lewego??

 

Na jakiej zasadzie działa taki rejestrator ?? Szukam na stronkach Pol Camu ale nic ciekawego nie znalazłem:

 

http://www.pcvideo.pl/

 

http://www.pol-cam.com/

 

Dzwoniłem nawet do znajomego "władzy" i pytałem jak to jest z tym nagraniem, nie potrafił mi odpowiedzieć jak to działa i czy łapię aż z takiej odległości. Powiedział że zawsze jak on nagrywa to musi jechać dużo bliżej i z prędkością bardzo podobną do ściganego pojazdu.

 

Kolejna sprawa w prawym dolnym rogu wyświetlana jest prędkość radjowozu, na jakiej podstawie? czy wynosi dokładnie tyle samo co licznikowa radjowozu ? jeśli tak to ładnie kłamie bo jak wiadomo każdy licznik zaniża, a przy prędkościach rzędu 200 km/h nawet o 15 km/h.

 

Może jest na forum jakiś znawca kamer i systemów pomiaru prędkości i wyjaśni to bliżej :bigrazz:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...