Skocz do zawartości

No to kupiłem se motora. Fajny jest.


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sękju sękju ol of Ju :D No one były na fali podnietki Testarossą robione, więc wlociki są ala Ferrari :D Ale nie trafił się czerwony, poza tym nie chciałbym chyba czerwonego. 200 m od domu kupiłem ;)

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 m od domu kupiłem ;)

 

 

Greedo powiedz mordo Ty moja w której Biedronce stała taka suka,ze tylko 200m? :biggrin: :biggrin: Bo mojego dorzucali do wielkanocnych koszyczków :icon_mrgreen: Gratulowalem Ci juz pare razy ale dorzuce pare zdan na FM.

Mimo lampy tylnej jak ze star-treka moto wyglada kozacko :notworthy: :icon_razz:

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo, widzę kolega też zmienia! :clap: Chyba nawet tego samego dnia zmieniliśmy (ja 10tego zaklepałem sztukę, a 11 przytargałem do domu)!? :icon_mrgreen:

 

No zapie**ala, co tu dużo ukrywać :)

A co do sprzęta, to widzę, że jednak prędkość wygrała. :icon_twisted: Trochę plastikowy, ale gratuluję szczęścia! :crossy: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym tu sie ekscytowac?? Byłem i wczoraj to to widziałem. Brzydkie, jakieś koślawe, poobcierane. Fotki pewnie w Ps-ie były poprawiane :-)

Tak poważnie, choć to kompletnie nie moja bajka to gratulacje z nowego nabytku oby wiernie służył :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...